Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Porselen makyaj yaptıran arkadaşlarım yardım edin

merga

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
217
1
Ardakşlar düğünüm için proselen makyaj yaptırcaktım..kuför bana işte yüzüne fontoten sürcez o onu emecek bir saat beklicen vss şeyler söyledi...benim bilgim yok

size porsselen makyaj ne şekilde uygulandı..aşamalrı neler

Ardakşlar düğünüm için proselen makyaj yaptırcaktım..kuför bana işte yüzüne fontoten sürcez o onu emecek bir saat beklicen vss şeyler söyledi...benim bilgim yok

size porsselen makyaj ne şekilde uygulandı..aşamalrı neler
arkadaşım kuaföre porselen makyajı sordun o da sana fondoten sürcez bekliceksin fln filan mı dedi öyle şey mi olur ya porselen ben dügünümde yaptırdım bi sıvıya batırarak yapıyorlar ruj far vs biraz uzun sürüyor ama sen o kuaförden uzak dur bencee

evet öyle dedi seni beklettilermi bana tam olarak sana hangi işlem uygulandı rica etsem sölermsiniz..

düğünümde bende yaptırdım bir sıvıya batırarak yapıyor ama harika bir sonuç o kadar harekete ağlamaya sarılır öpmeye dayandı :92::92::92::92:

ben de porselen makyaj yaptırmıştım nikahımda. öyle herhangi birşeye batırmadı. özel bir marka vardı. clarins mı neydi. normal makyaj süresinde yapıldı, hiç bekletmedik ama dediğim gibi herhangi bir şeye de batırmadı. gayet dayanıklıydı o da.

evet öyle dedi seni beklettilermi bana tam olarak sana hangi işlem uygulandı rica etsem sölermsiniz..

çok net hatırlamıyorum 2 sene oldu :) ama uzun sürmüştü.bir sıvı kullanıyorlar.makyaj malzemeside ayrı porselen makyajın.normal makyaj yapımından daha uzun sürüyor evet.

Arkadşalar yüzünüze ne sürüldü...
Normal fontoten sürülüp beklettilermi sizi..kadın bana öle dedi bende safımya sizden yardım istiom

bitkisel ürünlerden olan bi markası vardı sanırım sen yine markasını sor sonra o markayı araştır dandik malzeme kullanmasın. baya uzun sürüyor üstünede bi ton saç spreyi sıktımı al sana porselan makyaj ama kapatıyo baya tavsiye ederim.

ben nişanımda yaptırdım kryolan diye bi markaydı. benimki çok uzun sürmedi. şekil olarak çok beğenmedim ama sade sayılırdı o yüzden çok problem yapmadım. tek sorun kırmızı rujdu. sanırım o normal bi rujdu,porselen falan değildi. bi süre sonra taşma yaptı ona gıcık oldum. sürerlerken iyice bak hangi malzemeyi kullanıyorlar diye. ama öyle bekleme diye bi şey yok .porselen makyaj mantıklı oldu. çok terledim her şeyimin akması gerekiyordu ama öyle bi sorun yaşamadım( ruj dışında)

bana sprey sıkılmadı.kına gecemde normal makyaj yaptırdım.akmasın diye sormadan yüzüme sprey sıktı neye ugradıgımı şaşırdım.anında başıma agrılar girdi.bütün gecede geçmedi...kına gecemde başım agrıyodu yani...! sen sakın böyle bişey yaptırma kendine.insan o an ne olup bittigini anlayamıyor heyecandan.Yanında seni iyi tanıyan fikirlerine deger verdigin bir yakının mutlaka olmalı bence.

Sizin fikirleriniz benim için çok değerli

peki bişey daha soracam bildiğiniz marka adı varmı porselen makyajda

X