Polip ve rahim duvarı kalınlaşması.Çok korkuyorun:(

merve teacher [/USER]

Sen nasilsinnn
ben simdi hastaligim bitecek ya basladim gene hayaller kurmaya hamile kalirim diye

Heray ayni sey hasta olunca yikimm offf psikolojim bozuluyo ve insan bunu kafasindan atamiyo

Olmadım bu hafta tekrar gitcem bakalm. Aynen bende paranoyak oldum.Korku heyecan tadim tuzum yok.Gece çarpıntıyla uyaniyorum.

merve teacher [/USER]

Sen nasilsinnn
ben simdi hastaligim bitecek ya basladim gene hayaller kurmaya hamile kalirim diye

Heray ayni sey hasta olunca yikimm offf psikolojim bozuluyo ve insan bunu kafasindan atamiyo

Bakarsın bu ay olur hayallerini yıkma.Hayal olmazsa moral de olmuyor insanda.Pes etme. Daha üç ay oldu ameliyattan sonra. Anca toparladın öyle düşün

Olmadım bu hafta tekrar gitcem bakalm. Aynen bende paranoyak oldum.Korku heyecan tadim tuzum yok.Gece çarpıntıyla uyaniyorum.
Biliyorum insanda kan da kalmiyo ben hep usurdum simdi yeni yeni gecti usumelerim. Bende kansizlik cikmadi doktor nasil olur bu dedi akli sasti doktorun. Bende kanamam oluyo diye 1 cay kasigi hergun tahin pekmez yedim ama 1 cay kasigi yemedigim gunlerde oldu bazende unuttum haftada 2 tatli kasigi yedim .. oyuzden mi ne kansizlik cikmadi bende

Bakarsın bu ay olur hayallerini yıkma.Hayal olmazsa moral de olmuyor insanda.Pes etme. Daha üç ay oldu ameliyattan sonra. Anca toparladın öyle düşün
Canim ya bakarsin sen bu ay hamile kalirsin evet hamile kalmaya engel ama bu sekilde hamile kalan var dedi doktor banada Allah verirse olur neden olmasin demisti nebilim diyim dedim sana .. sen gene iyisin arkadasim ben en fazla 10 gun temiz kaliyodum diyorum bide ara kanamada oluyodu dusun ya hep hasta gezmek ne demek ya Allahima sukurler olsun. Allaha hamd olsun kurtulsam sundan diyodum hep agliyodum hep agrim sancim aman hepdi geride kaldi inisAllah Allahin verdigine boynum kildan ince ama insan uzuluyo iste

Bende gecen ay demir hapı kullandm.Baya dusmustu o zaman.Yine yoruluyorum carpinti falanda oluyor tahmince yine biraz dusmustur gibime geliyor.

Canm polip dedikleri için hiç denemedik.Bu şekilde düşük riski falanda varmış heralde o yüzden korktum. Gerçi yüzüme pat diye söyledi senin cocugun bu sekilde olmaz dedi.Senin doktor yine iyiymiş moral olmuş. Benimki beni yerle bir etti.Bu hafta yine ona gidecegim korkuyorum

Sana bende boyle anlatiyorum sana yap demiyorum da 1 cay kasigi pekmez tahinin zarari olmaz . Ama iste iyi olur Allah tan kotu olur kuldan derler ya aman aman yanlis anlama sen yap demiyorum da sadece nebilim diyorum iste cunku cektigimi ben bilirim iyi niyetle diyorum sana . Ama bu sogan suyu falan hikaye be neler ictim ya aklin durur icilmiyecek seyler aylarca anca etki gosterir diye diye iste . Ameliyat olmadan gecmiyo anlatiyorum ki sana oyuzden . Ben ameliyat oldum Allaha sukur simdi cok iyiyim..
Bende cok korkuyodum seenin gibi oyuzden erteledim ama sonucta oldum. Zaten histereskobi en sagliklisi bir cubuk dusun onla aliyolar zaten doktorun bilgilendirir.

Yok canım ben anladim demek istedigini.Hatta burada cok okudum ben o sekilde hamile kalan bir cok arkadas varmiş. Doktor bana kurtajla alalim dedi ama bu hafta onu ikna etmeye caliscam genel anestezi icin.

Yok canım ben anladim demek istedigini.Hatta burada cok okudum ben o sekilde hamile kalan bir cok arkadas varmiş. Doktor bana kurtajla alalim dedi ama bu hafta onu ikna etmeye caliscam genel anestezi icin.
Ben anlamadim nasil anestezi vermeden yapacak bolgesel uyusturarakmi.
beni doktor muane ettiginde benim canim yandi ve tamam yeter kalkicam ben dedim ve bana sen bu kalinlikta nasil esinle oluyosun agrin nasil olmuyo dedi. Bana da ben seni anestesisiz hayatta yapmam dedi. Oyle demisti.sen muaneye dayanamadin ben parcada âlicam ne oldugunu anlamam icin demistu.Tabi ben erteledim ama gecmedi 6 ay sonra tekrar gittim cunku durmuyodu hic yani anla iste..inisAllah seninki gecmistir nediyim .. devlete mi gidiyosun devlette anesteziyle ugrasmamak icin boyle kucuk operasyonlari anestesiz yapiyolarmis diye duymustum ben

Canm ben devlet hastanesine gidiyorum.gittigim hastane cok yogun bir yer. Doktor kürtaj dedi.lokal anestiziyle. Omce dusunudu biraz ameliyat mi falan diye sonra ilk once kurtaj yapalim temizlenmezse ameliyat yapariz dedi.bende ayni senim gibiyim muayenede bile cok sktım kendimi. artik o muayene masasina oturmaktan cok korkuyorum.

Allah dermansiz dert vermesin inisAllah bunda bisey yok. Benim kaynanam ve oz teyzem kanserdi. Bende kanserim diye gittim doktora ilkin korktum da gittim. Meger genc kadinlar hasta oldugu surece bu oran cok dussukmus. Ama iste polipte ayni belirtileri veriyomus. Insan sonradan ogreniyo

Merhaba, histereskopiyle polip alımı sonrası sıkıntılar yaşadınız mı?

Merhaba, histereskopiyle polip alımı sonrası sıkıntılar yaşadınız mı?
Hayir yasamadim Allaha sukur. Ama ben tedavi goruyorum 6 ay pregesteron kullanicam. He hemen ameliyat sonrasini sorarsaniz iki saate ayaga kaldiriyolar sadece hafif karniniz agriyor ve histereskobiyi bir sureligine histereskobi sebebiyle azcik agri yanma oluyo.oda zaten bikac saate geciyor. Sizden parcada alinacakmi benden parcada aldilar neden oluyo bu anlamak icin. Zaten pregesteronuda onun neticesinde kullaniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…