Polip ve rahim duvarı kalınlaşması.Çok korkuyorun:(

Suphesiz Allah en iyisini bilir

Bu ayda olmadi. 4 senedir olmuyo her ay yikim
Sonra heray umut .. artik umudumu kesmeye basliyorum sanki

Sen 4 senedir olmuyor gozuyle bakiyorsun ama bence o sekilde dusunme.Cunku olman gereken tedaviyi 4 sene sonra yaptırdın. Daha birkac ay oldu tedavi goreli öyle dusun. Tedavi gec olunca bebişte gecikt2u hepsi bu . olur inşallah. kafaya takinca da olmuyor biliyorsun.
Diger cocugun kac yasinda? Büyük mü o?

Çok geçmiş olsun adetliyken muane oldun mu banada aynı şeyleri söylediler adetin 3. Günü gittiğim de muane etti rahim duvarim normaldi polipte gözükmüyor du yogun kanamalarim icin dogum kontrol hapi verdi sikayetlerim gecti.... adetten sonraki günlerde zaten rahim duvari kalinlasıyor birde adetliyken muane olursan belki için rahat eder

Tesekkur ederim canm inş gecer gider bir an önce. Bana detayli baktilar.Sulu histereskopide net bir sekilde göründü yani. Keske kendiliğinden sökülüp gitse ama bakalim bekliyorum.adet bitimine yakin gel dediler.Galiba operasyon icin gun verecek

Bu gün kandil ve cuma günü bu güzel günde Allah hepimizè Sifa verir insallah

moralim sifir ya .. kizim var 8 yasinda

Allah su mubarek kandil gunu ve cuma gununun hurmetine isteyen herkese bebek nasip etsin. Dualariniz kabul olsun kandiliniz mubarek olsun arkadaslar

Cok gecmis olsun sendedemi polip var anlamadim o adetliyken buyuyup kuculuyo diye biliyorum ama.
Ben bu hastaliktan once kistim vardi bir sanciyla hastaneye kaldirildim . Ve kistler kocaman 1 bucuk sene dogum kontrol hapi kullandim. Sonrada boyle oldum .arasi az ikisinin de oyuzden mi oldum bilmiyorum.
Neyse hersey Allah tan yapacak bisey yok

Rahim kalınlaşması ve polip Durumunu yaşadım. Kürtaj olup öyle gebelik düşünebilirsin demişti doktor. Senin gibi üzüldüm soğan suyu yaptım kürtajsız kurtuldum polipten hemen . Rahim duvarını anında inceltiyor ya bu soğan suyu ne mucizevi bişey. Ertesi ay hamile kaldım bebeğimede kavuştum. Endişe edebileceğin tek şey tedavi süresi boyunca gebelik azda olsa gecikir ama gebeliğe engel değil böyle sorunları herkes Yaşar.

MasaAllah Allah bebeginize uzun omur versin. Bende sogan sulari hayir civan percemi oo neler ictim yok olmadi. Simdi ilac tedavisi goruyorum rahim kalinlasnasi yuzunden hormonum az calisiyomus.
Yani velasil olacagi varsa olur. ALLAH OL DER OLUR bunlar vesile

Dr polipten şüphelendi adetliyken baktı yok demisti
Dr polipte suphelendi adetliyken gel dedi gittiğimde muane etti yok dedi rahim duvarim da adet döneminde normal gözüktü

Sogan suyunu denemeyi dusundum ama o kadar cok kanamam oluyor ki o yüzden korktum. Daha fazla kanama yapabilir diye. Benim polip cok büyük bu sekilde gebe kalman mumkun degil diye pat diye suratima söyledi doktor. Daha hic cocugum yok .Cok korkuyorum .Rabbim isteyenleri evlatsizlikla imtihan etmesin

Allah bağışlasın ne güzel ya. Annelik duygusunu merak ediyorum.düsunmek bile heyecanlandırıyor.Selalar okunuyor şu vakit bak yine duygulandim. ☹☹
Evet sukrediyorumki kizim var. Allah butun isteyenlere evlat nasip etsin. Banada 2. Ve 3. yu . Hesaplar tutmuyo simdiye 3. Dogmustu coktan hesabima gore iste Allah verirse olur. Allah ol derse olur

Evet sukrediyorumki kizim var. Allah butun isteyenlere evlat nasip etsin. Banada 2. Ve 3. yu . Hesaplar tutmuyo simdiye 3. Dogmustu coktan hesabima gore iste Allah verirse olur. Allah ol derse olur
Allah tez zamanda evlatlarimiza kavustursun su mubarek gunun hatirinda. Bu hastalik insanin psikolojisini bozuyo valla. Yani ben oyleyim

Ayrica demeyi unuttum bende 2 aylik kurler halinde 2 sene ara ara sogan suyu ictim. 1 ay duzeldim sonra gene ayni

Canım soğan suyu kanamayı arttıyor mu? Ben de denemeyi dusundum ama zaten cok olan kanamayı arttirirmi diye endiselendim
Bende arttirmamisti ama sende farkli olabilir. Sen bilirsin cok icme bare. Hala olmadin dimi. Benim ameliyat olali buay 3 ay olacak ve adetlerim onceki 2 ay 2 gun cok yogundu ama1. Sinde 7 gun 2.sinde 8 surdu . Buay ilk defa yogun olmadim normal oldum. Ama dahada bitmedi neolur bilemiycem acaba ilac ancak mi etki etti duzelmeyemi basliyorum. Paranoyak oldum valla sinirlerim bozuluyo. 2 ayda mi etki etti ilac zaten en az 3 ay kullanimlik veriyomus doktorlar bana 6 ay verdi iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…