Polip ve rahim duvarı kalınlaşması.Çok korkuyorun:(

Cok sevindim hamile olduguna. InsAllah sag salim kucagina alirsin bebisini. Peki progesteron ilacinin faydasini gordun mu? Ilacin adini bana yazarmisin. Bana doktor histereskobi ol ve hormonlu spiral takalim diyor. Sadece bunu oneriyorlar. Ben yurt disinda kaliyorum. Hic progesterondan bahsetmiyorlar.
canim benim burdan ilac ismi vermek dogru olmaz. ta.....l f......l bunlar pregesteron ilaci recetesiz satilmaz benim pregesteronum dusuktu oyuzden verdi. banada baska bi dr ayni sana denileni dedi. ama ben arastirdim baska bi dr a gittim bebek istedigimi soyledim sende soyle ilac versin ..
o ilaclari recetesiz alamazsin kas yapiyim derken goz cikarma vakit kaybetme baska dr a git bence

Cok sevindim hamile olduguna. InsAllah sag salim kucagina alirsin bebisini. Peki progesteron ilacinin faydasini gordun mu? Ilacin adini bana yazarmisin. Bana doktor histereskobi ol ve hormonlu spiral takalim diyor. Sadece bunu oneriyorlar. Ben yurt disinda kaliyorum. Hic progesterondan bahsetmiyorlar.
dualarin icin sagol Allah hayirlisiyla isteyen herkese versin. evet histereskobi olman lazim sonuclar patolojiye gidecek neden oyle oldugun kesin net belli olacak benimde orda cikti sebebi ondan sonra pregesteron verdi .
sana histereskobi yapmadan nasıl teshis koydu anlamadim baska turlu anlasilmiyo diye biliyorum ben.. sen baska dr git vakit kaybetme histereskobi olmakta bisey yok

13 Kasım da polip alınacak... 46 yaşındayım, menopoza girmedim.. Hafif ağrı ve lekelenme için gittim.. Genellikle polip ler temiz çıkıyormuş ama ya çıkmazsa diye çok korkuyorum...

13 Kasım da polip alınacak... 46 yaşındayım, menopoza girmedim.. Hafif ağrı ve lekelenme için gittim.. Genellikle polip ler temiz çıkıyormuş ama ya çıkmazsa diye çok korkuyorum...
ben bu yazdiginiz yeni gördüm abla. Korkacak birsey yok gerçekten. ben daha hic dogum yapmadan 28 yasindaydim bunu söylediler. Cok kanamam vardi durmuyordu. Hastanede yattigim odada 4 kisinin ayni sikayetleri vardi ve hepsi torun sahibiydi. histereskopiyle temizlediler gecti gitti. cok basit.agri sızı olmuyor.Cok gecmis olsun sizede Bende cok korkmustum ama korkmaya gerek yokmus

Canim napıyorsun nasilsin ? Ikinci bebegine hamileydin diye hatirliyorum en son konustugumuzda .nasil gidiyor
Allah a sukur bebek 3 aylik oldu. esim kolon kanseri 3. evre 2 defa ameliyat oldu. biri ben hamileyken diğeri lohusayken .
kemoterapi aldi sukurler olsun onuda atlattik
simdi iyi Allah a sukur . ne hamilelikten anladim ne de lohusaliliktan anlayacagin esim iyi olsunda cigerim oyle yandiki Allahim kimseye yasatmasin butun hastalara sifa versin Rabbim.
sen neyaptin

Allah a sukur bebek 3 aylik oldu. esim kolon kanseri 3. evre 2 defa ameliyat oldu. biri ben hamileyken diğeri lohusayken .
kemoterapi aldi sukurler olsun onuda atlattik
simdi iyi Allah a sukur . ne hamilelikten anladim ne de lohusaliliktan anlayacagin esim iyi olsunda cigerim oyle yandiki Allahim kimseye yasatmasin butun hastalara sifa versin Rabbim.
sen neyaptin
Canim Rabbim sifa versin insallah. Allaha dayan .imtihandir gecer inşallah. Seninle konustugumuzda bebegim olmadi diye ne kadar üzülüyordun bak 3 aylik olmus bile. benim kizimda 6 bucuk aylik oldu cnm .bir kizin vardi degil mi ?digeri ne ?

Canim Rabbim sifa versin insallah. Allaha dayan .imtihandir gecer inşallah. Seninle konustugumuzda bebegim olmadi diye ne kadar üzülüyordun bak 3 aylik olmus bile. benim kizimda 6 bucuk aylik oldu cnm .bir kizin vardi degil mi ?digeri ne ?
aynen bizde tevekkül ettik Rabbim in bildigi vardir dedik sukurler olsun bugunumuze ki esim cok iyi Hamdolsun
bi kizim var bi oğlum ufak olan oglan kiz kocaman 10 yaşında:) Rabbime sukurler olsun

Merhaba benimde sizin gibi problemim var baba adet söktürücü ilaç verdi doktor sağlığınıza kavuşabildiniz mi bebek sahibi olabildiniz mi 😞😞😞
[/QUOTE

Slm oncelikle bu illetten ceken biri olarak kesinlikle
Doktorunu dinle hersey Allah tan onu kabullen once. Ben suan 35 yaşında yim. 10 bucuk yasinda bi kizim var 29 yasinda oyle hasta oldum gitmedim 2 sen olmustu artik ha gecer ha gecti diyerek dr a gittim sonra kanamalarim okadar cogaldiki hiç durmadi en sonunda gittim dr a dr dediki artik 2 sene icinde kansere cevirmesi cok yuksek bence hucre cogalmasida olmustu çünkü.
Iste sonra tedavi oldum ilac falan vs.
Sonra Rabbim nasip etti pesine 3. Ay hamile kaldim 2. Histereskobiden sonra tabikii.
Oglum simdi 1 yasinda olacak agustosta
ALLAH SANADA nasip etsin insAllah

Selam kızlar.Bazen paylaşmak ve dertleşmek çok önemlidir.Ben çok dertliyim ve çok mutsuz hissediyorum. 27 yaşnda ve bebegi olmayan bir bayanim.Asiri kanama ve agrilardan dolayi gittim .Kalinlasma dediler once.Sonra detayli incelemeyle ayrica 2 ile 3 cm arasi polip benzeri birsey gorduler.Once kurtaj lazim ve patoloji lazm dediler. Yerle bir oldum.Bebek istiyordum ama bu durumda mumkun degildir de dediler. Benim durumumu yasamis birileri yada tanidiklariniz oldumu? Patoloji olayindan ve sonucundan da cok korkuyorum.Doktor olumlu hic birsey soylemedi.cok korkuyorum hocam dedim kafasini salladi.Korkuyorum ve takinti yaptim.Fikirleriniz cok degerli tesekkurler

banada polip var dediler hamile kaldım hemde adet olayım bitsin gidip aldırayım derken nasip kısmet ınsallah en kısa zamanda hayırlısıyla olur cnm

Merhaba yeni katildim ben...
Benim adetim 10 gun suruyordu 4 gun cok yogun oluyordu yine normal 10 gun adet gordum 4 gun sonra yine cok yogun kanamam geldi 5 gun yogun geldi korktum doktora gittim 3.55 cm de kistim varmis..rahim duvarim kalinlasmis..ve polib varmir 1 ay ilaci kullanip kontrole cagirdi incelme kuculme olmassa biobsi yapicam dedi. Bende korkuyorum..

Merhaba yeni katildim ben...
Benim adetim 10 gun suruyordu 4 gun cok yogun oluyordu yine normal 10 gun adet gordum 4 gun sonra yine cok yogun kanamam geldi 5 gun yogun geldi korktum doktora gittim 3.55 cm de kistim varmis..rahim duvarim kalinlasmis..ve polib varmir 1 ay ilaci kullanip kontrole cagirdi incelme kuculme olmassa biobsi yapicam dedi. Bende korkuyorum..

X