Polip ve hamilelik

Tabii ederim, alınmadgi iyi olmus bana kalırsa, benim doktor da hemen alalım demisti, hic de gerek olmadı, ilk üc ay dikkat et kendine, ben doktorumu degistirmistim, sende belki baska gorus alırsın. Insallah hayırlısıyla bebisini kucagına alırsın

Allah razi olsun cnm rabbim evladinizi size bagislasin...insallah bende sen gibi yavrumu kucagima alir im iki doktora gidiyorum canim zaten biri sadece onceden bi kere gitmistim suphesi demisti ustunde durmadi bile... Onceden cok ara kanamam olurdu simdi olmuyor birde aogan kuru yaptim hamile kalmadan onceki ay baya kahverengiler geldi belki gitmistir... Yiyecegi ekmek varsa gelir zaten sen bana moral oldun... İnsallah dua edip beklicem atresten uzak allah senden razi olsun ne muradin varsa versin

Canim ben polibim varken hamile kalamadim ,bir kerede kimyasal gebelik yasadim alinir alinmaz hamile kaldim cok sukur simdi 1,5 yasinda bir oglum var...

Canım Allah bağışlasın inşallah.Rabbim banada versin diye çok dua ediyorum.Iki yıllik evliyim ve aşırı kanamalarım yüzünden doktora gittim. Rahimde polip benzeri birsey gördü.Mutlaka parca alinacak ve sonrasinda ameliyat dedi.Çok korkuyorum. Kafayi yemek uzereyim.Cocugum olmaz mi dedim rahminde bir parca var cocugun olmaz dedi moralman sıfirlandim.iyi yada kotü hiç birsey demiyorlar.parcayi probe kurtajla alacaklarmis bu islemden de cok korkuyorum.

Canm bende de polip varmış ve mutlaka patoloji ve sonrasinda da ameliyat dedi.Poliple hamile kalanlar var ve bende hic ameliyat olmak istemiyorum.Ama doktora bugun sordugumda rahminde birsey var hamile kalamazsin dedi ve beni yerle bir etti.benim polip biraz buyumus 2 ile 3 cm arasi birseymiş. Cok korkuyorum hemde uzuluyorum

Ben ameliyat olacaktim o ay hamile kaldım ameliyat olun hamielligimi korku ile yaşadım düşük korkusu çok şükür bişey olmadi ama kafan rahat olsun büyükse polip engel mis evet dikkat et kendine ameliyatını ol merak etme çocuğun her türlü olur

İnşallah olur ya cok tesekkur ederim destegin için.Birsey daha sormak istiyorum sende ki polip belirtileri nelerdi? Bende agrili ve fazla kanama seklinde.Ilk basta rahim kalinlasmasi gormuslerdi sonra detayli incelemeyle polipi gorduler. Bu arada senin bebisin dogdu degil mi? Yeni katildim da acemiligimi maruz görün

Merhaba kuzular bendede polip çıktı malesef tüp bebek tedavisi sırasında oldu başlarken birşey yoktu oluştu işte, sanırım ilaçlarilaçlardan ignelerden oluştu. Küçükmüş boyutu ama zaten olmuyor benim bebişim o yüzden tüp yaptık ama transfer olmadı.
Sorum şu transfer olmadan önce ameliyatın iyileşmesi mi gerekiyor yani 1-2 Ay yoksa hemen sonrasında transfer olabiliyor mu

ben dogumumu yaptim, polip hic engel olmadi. Sezeryanla dogurdum tansiyon sorunum yuzunden, bebekle birlikte polip de kendiliginden cikti rahimden. Doktorla gorus, ultrasonla kontrol edilsin mutlaka, her polip korkutucu degil, icini ferah tut.
cnm merhaba bizde eşimle 3 aydır bebek düşünüyoruz.en son doktora gittiğimde doktorum 1 cmlik rahmin içinde polip olduğunu söyledi.ameliyat olmak istemiyorum ama hamile kalsan bile düşük yapma olasılığın yüksek dedi.moralim baya bozuk.yorumları okuduğumda birazda olsa rahatladım ama beklemelimiyim ameliyatmı olmalıyım bilemiyorum.

Canm cok gecmis olsun oncelikle. 7 ay kadar önceydi galiba bende böyle bir konu acmistim. Poliple hamile kalma sürecin uzayabilecegi gibi hamile kaldiktan sonra da düşük yapma ihtimali oldugunu soyluyorlar.Bende cok direnmistim olmak istemiyordum ama olunca en azindan icim rahat etmisti. Cok basit bir anesteziyle dikis olmaksizin kaziyip aliyorlar.Sonrasinda agri sızı olmuyor. Kafan rahat oluyor.Ben oldum iki ay bekleme surecim oldu sonra cok şükür Rabbime hamile kaldim. Cok gecmis olsun.Canini skma moralini hic ama hic bozma.Ben aylarca agladim hic gerek yokmus çünkü . Simdi 4 ay dolmak üzere bebegimi bekliyorum. benim ki seninkinin iki uc kat büyüğüydü bu arada.Cok kanamam olurdu.Senin cok daha basit ve kolay olur.

Destegin icin tskler cnm.bende eninde sonunda ameliyat olacaksam gec kalmak istemiyorum.prolaktin hormonumda yuksek cikti suan ilac tedavisi goruyorum ilac cok agir beni allak bullak etti.birde bu ameliyat isi cikti gec kalmak istemiyorum cunku bebek cok istiyoruz.Allahtan herseyin hayirlisi ama yinede moralim cok bozuluyo

Bir sorun oldu mu acaba

Polipli dogurdum 1 yasinda :)masallahi var 3 ay progestan icmistim.hamileyken
benimde polip var 8 haftalık hamileyim ara ara kahvrengi lekelenmem oluyor sendede olmuşmuydu? polipten mi oluyor acaba? bebek sağlıklı şuan rahim içinde kanamam yok. Progestan kullanıyorum

benimde polip var 8 haftalık hamileyim ara ara kahvrengi lekelenmem oluyor sendede olmuşmuydu? polipten mi oluyor acaba? bebek sağlıklı şuan rahim içinde kanamam yok. Progestan kullanıyorum

Bende 2 3 kez oldu dahada olmadi lekelenme gonlunu ferah tut ilacini kullan yeter.saglikla.kucagina alirsin inslalahhh

Merhaba, benimde gebeliğimde kendiliğinden rahim ağzı polibi oluştu 24. Haftada fark ettiler, dahaerken fark edilseymiş alınması gerekirmiş çünkü gebelik ilerledikçe kanama yapabilirmiş. Acaba polibi olup kanaması olmadan normal zamanında doğuran varmı?

40.haftada dogum.yaptim ben

40.haftada dogum.yaptim ben
Cevap için teşekkürler ben şuan 32 haftalık gebeyim bebiş büyüyor ve vajinal sızımla beraber polibe bağlı kahverengi lekelenmelerim var. Sizdede olmuşmuydu yokda 40a kadar kanama lekelenme hiçbirsey yaşamadınız mı?

28.haftada 2 3 kez oldu sonra hic olmadi yuregini ferah tut saglikla kucagina alirsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…