Polikistik Over olup Hamile Kalmak

Merhaba bendede pko var prowomen ilacının resmini atar mısın reçetesiz satılıyor mu bende almak denemek istiyorum nasıl kullandınız sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın inşallah

Merhaba bendede pko var prowomen ilacının resmini atar mısın reçetesiz satılıyor mu bende almak denemek istiyorum nasıl kullandınız sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın inşallah
Öncelikle teşekkür ederim inşallah ben prowomen ı her gece bir şase olacak şekilde kullandım 200 ml kadar suya karıştırıp içiyorsunuz reçetesiz satılıyor evet

Pcosu kafaya cok takiyordum oyleki oturup aglardim evlenince cocugum olmayacak diye. Evlendim bu yuzden hiiic korunmadim cunku kafamdaki dusunce nasil olsa cocugum olmayacak seklindeydi. Evlendikten 20 gun sonra hamile kaldim. Hatta vajinismustum cok agir derecede olmasada. Ben bi arkadastan duymustum iliskiden sonra bacaklari yukari dikmek gerekiyo. Ben hep oyle yaptim. Sizde deneyin isterseniz.

Ne güzel darisi olmayanlara inşallah

Ben de pkoluyum ve cok asiri dercee anne olmak istedim ve 1.5 yil sonra oldu cok sumur suan guluyorum kendime ne cok kafama takmisim stres herseyin basi cok sakin olmak ve dua etmek en dogrusu her ilaci kullandim 3 doktor degistirdim ve en sonki doktorum gunde 4 tane klomen içmemi.soyledi ve bana dokunarak merak etme bebeğin olucak dedi çok inanmıştım ve o ay dediği gibi oldu cok şükür sıvı görünüyor test yaptır demişti bana ve hastaneye gidiyorum beni bi türlü almıyorlar odaya kan verememiştim sanki beni bisi itiyor eczaneden test aldm ve eve gelip yaptigimda çift çizgi o muhteşem an yanı.kosacasi ne zaman kafaya takmiyosn ozaman herşey gönlüne göre oluyor ağlamak sızlanmak bosaymis

Ve bakarken 9 ay da bir adet olan bi insandım evlenin da 35 gün-de bir olmaya başladım diyet yapmak ve yürüyüş çok önemli bi ay sabrettim 5 kilo verdim be hamile kaldm yanı zor hastalık pko ama cozumsuz değil Allah var dua paralı değil hep dua ettim ağlardım şimdi kızım 9 aylık çok şükür ve 9 aydır yine aşırı adet oluyorum ve bu ay bitti korkmuyorum inşallah yine hamile kalırım bebeğin var ama yine korkuyorum olmazsa diye oyuzden önlem almıyorum Allah kimseyi avlarla sinamasn isteyen herkese versin insallah

Merhaba kızlar pco hastasıyım bende ve 8 aydır çocuk için dört gözle bekliyorum. Bu ay diğer aylardan farklı ayın 12 sinde 2 gün süren kanama benzeri bir şey yaşadım önceki günü ilişkim olmuştu.normal adet sürem 4 gün normalde ve o güne denk geliyordu ama 2 günde süren garip bi kesinti oldu. Sonrasında ilk hafta bir farklılık olmasada sonraki hafta kasığımda farklılık hissettim ve değişik bir şekilde sBahları olmayan kokuları almaya başladım ara ara hala oluyor gün içinde de portakal kokuyor diyorum mesela ama öyle bi koku ki yani oturup bir kilo yiyeceğim gibi sanki ve bugün test yaptığımda böyle bir sonuç aldım zaten çok halsizim ve sürekli uyuya kalıyorum bir kaç haftadır. Testi yaptım ve Uyuya kaldım 2 saat sonra testte bunu gördüm sizce pozitif midir

Eklentiler

• IMG_20210728_162355.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 51
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

17 yaşında polikistik over sendromu olduğunu ögrendim. Yillardir ilac kullaniyordum.Şuan 29 yaşindayim.Ve kndimi bildim bileli balik etliyim. Ben bu kilo olayini hic dert etmedim.Taki evlenene kadar.2.5 yillik evliyim. İlk sene dogum kontrol hapini kesmedim. 2.Senenin başlarinda cocuk istegime karar verdim.Ama bn yine polistik overi dert etmedim. Tek dusuncem hamilelikte cok aşıri kilolu olcktim hem bnm hem bebegim için iyi olmiycak ve aynadiki benden memnun olmiycktim.ilk kez araşırarak diyete başladım gunluk 15 dk hafif egzersizler yaptim 4.5 ayda 17 kilo 6. Ayı tammladigimda 20 kilo ile diyeti biraktim. Tüm bunları 6. Ayın sonunda 60 kiloydum ve 4 aydir ilac kullanmiyordum sonuç hamileydim. 8. Haftada kalbi durdu ve kürtajdan 8 ay sonra yine 6.haftalik hamileyim şuan. 3 doktorla gorustum kilo verdigim için kist kaybolmuş. Cocuk istediğimle başladigim bu yolda hem hastalıgimdan hem kilolarimdan kurtuldum birde içimde atan bi kalp mucizesi var. artik Kilomu koruyum .Umut olsun diye detaylariyla sizlerle paylaşmaya çalıştım.Umarım sıkmamışımdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…