Polikistik over için hangi ilaç ve tedavileri uygulayıp hamile kaldınız kızlarr

Polikistik over için hangi ilaç ve tedavileri uygulayıp hamile kaldınız kızlarr

• Klomen

OY: 2 28,6%
  • Iğne

OY: 3 42,9%
  • Glifor diaformin

OY: 2 28,6%
  • Tuo bebek

OY: 1 14,3%

• Ankete Katılan
    7
Ümidim yok malesef çünkü çatlatma iğnesi sonrası hiç akıntım gelmedi sadece iğneden 1 gece sonra çok ağrım oldu sol tarafta acile gidecektim neredeyse. Benim de 22 ml de 3 yumurtam vardı ama çok sayıda küçük yumurtam vardı eğwr hamilelik oluşursa 1 hafta hastanede yatman gerekebilir dedi. Hayırlısı olsun diye dua ediyorum artık. İnşallah kist oluşmaz.

InsaAllah canm Allahm hayırlısını versin olucak InsaAlalh kocaman gobuslerle dolaşırız

canim yumurtan catlamamis mi bakmafimi doktor benimde catlama ignesinden sonra gic akintim olmadi klomen kullanmistim.ama iki yumurta vardi ikiside catlamisti akintida olmadi agri olmustu hastanede neden yatarsin dedi anlamadim

canim yumurtan catlamamis mi bakmafimi doktor benimde catlama ignesinden sonra gic akintim olmadi klomen kullanmistim.ama iki yumurta vardi ikiside catlamisti akintida olmadi agri olmustu hastanede neden yatarsin dedi anlamadim
Doktor iğneden sonra kontrole çağırmadı tekrar. Benim 3 tane 22 ml yumurtam vardı ama çok sayıda küçük yumurta varmış. Hamile kalırsan hamilelik hormonu o yumurtaları büyütür ve aynı anda çok sayıda yumurta büyüyeceğinden vücutta sıvı birikimi olabilir dedi. Sanırım Ohss gibi bir adı vardı bu durumun. Öyle birşey olursa 1 hafta hastanede yatarsın vücuttan sıvı alınır dedi.
Karnım şuanda bile 5 aylık gibi şiş yürürken zorlanıyorum patlaya ak gibi. Belim çok ağrıyor göğüslerim çok şiş. Çok idrara çıkıyorum ama hiç akıntım yok hastanede yatmaktan da korkuyorum o yüzden hayırlısı olsun diye dua ediyorum artık

Canmm senin anlattigin o durumu idrara çıkma dışında hepsini ben her ay yaşıyorum aylardır nerden baksan 1 senedir göbeğim çok çıkık uzun süre wyakta kalınca karnım patlayacakmış gibi ağrıyor ve aynen 5 aylık hamile gibiyim herkes hamile sanıyor soruyor ve bu beni çok üzüyor acaba bi sorun mu var

Amin.kızlar ben yeniyim.4 çocugum var 5nci yi istiyoruz olmuyo ve erken menepoz riski var naapmaliyim bilgisi olan varmi
?
Yaşınız kaç. Tüp bebek deneyebilirsiniz maddiyata sıkıntı yoksa sağlıklı embriyolarla gebe kalirsnz sakat riski oluşmaz ve herhangi bi hastalığınz warmi

Benim ilk defa oldu sanırım çok yumurta olduğundan böyle ama senin uzun süredir devam ediyorsa doktora git mutlaka kist filan olmasın.

Benim ilk defa oldu sanırım çok yumurta olduğundan böyle ama senin uzun süredir devam ediyorsa doktora git mutlaka kist filan olmasın.
Ben 3 ay klomen kullandm ama hiç yumurta takibi yapılmadı kanda progesteron testi ile yumurtlama değerime bakıldı bi ay olmadi diğer ay yüksek cıktı yumurtlama olmuş dedi ama öbür ay da değer düşük cıktı hiçbirinde tutmadi rahim filmini de cekmiolar özele o kadar para werdim bi sonuca ulaşamadık çok üzülüyorum

Bende klomen kullandım sonra doktor değiştirdim suan ınofolıc combı glukofen coraspin doktineks ve yumurta büyütücü olarak femara bu üçünü denememiz femarayla
femara kullandiginizda kac yumurtaniz olustu bide rahim cizgininz inceldimi

Bende cok uzgunum ne yaptiysam ise yaramadi bu ayda rahim cizgisi incelmis. rabbim tez zamanda bizlere hayirli saglikli bebisler verir insallah

Rahim filmini neden çekmiyorlar? Ne kadar zamandır istiyorsunuz çocuk?

bende igne tedavisi olduğum da adim atamadim.karnim sisti seni anliyorum ama ben hamile kalamadim.insallah sen kalmissindir bizimle paylas canim durumh

1 senelik evliyiz hiç korumadık olmadi rahim filmi rahimde sıvı gozlenirse çekiliyormuş ne alkaysa
Ben bir bucuk senelik evliyim hic te oyle bitsry demedi doktorum ben dedim rahkm filmi cektirmek. Istiyorum die yonlendirdi hemen cektik biraz zordu ama

femara kullandiginizda kac yumurtaniz olustu bide rahim cizgininz inceldimi
İlk iki ikinci deneme ikitane üçüncü deneme bu ay birtane yarın sonuc ögrenicem rahim bi skıntı yok doktor onunla ilgili bişiy söylemedi rahim kalınlıysa dr iyi dedi bide progestan içiyorum oda rahimi desteklio cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…