Polikistik over & çatlatma iğnesi

Br

Merhaba lar benle aynı gün iğne olmuşsunuz belirtilerinin ne oldu sizin
Ben 2 eylulde vuruldum iğneyi henuz beklemedeyim 🤗 bir sure kasik agrilarim oldu sadece sonra oda gecti... suan ara ara bel ağrısı ve arada hafif kasik batmasi gibi oluyor birde bugün akintim artmaya basladi sanki bu sekildr baska bi belirtim yok sizde durumlar nasil 😊

Ben 2 eylulde vuruldum iğneyi henuz beklemedeyim 🤗 bir sure kasik agrilarim oldu sadece sonra oda gecti... suan ara ara bel ağrısı ve arada hafif kasik batmasi gibi oluyor birde bugün akintim artmaya basladi sanki bu sekildr baska bi belirtim yok sizde durumlar nasil 😊
İğneden bir gün sonra beyaz şeffaf akıntım oldu 2 gün önce ufak bi kasık ağrısı o kadar göğüs hassasiyet i falan yok zaman geçmiyor sanki bende 3 Eylül'de çatlatma yaptırdım , 14. gün gebelik testi yapacağım ama heyecan dorukta

Ben de bu ay femara ve çatlatma iğnesi kullandım. Ben iğne gününü de değerlendirdim. Ertesi geceyi de değerlendirdim. Şimdi 16.gündeyim.

Merhaba hanımlar ;
29 yaşındayım 4,5 yıllık evliyim
2 kimyasal gebelik geçirdim, rahim filminde bir sorun yok, polikistik over dendi,
1 aydır inafolic combi ve adetin 3. Günü Femara başladık bugün adetle birlikte 12. Gün doktor 19 mm yumurta güzel şansa bırakmadık ve çatlatma iğnesi vurdurduk. Sorum şu cinsel ilişki tam anlamıyla ne zaman olmalı dur ?
Doktorum bana iğneyi vurundugum saatte ama ertesi günü gece aynı saatte ilişkiye girmemi ve diğer 2gun de üst üste ilişkiye girmemi söyledi sadece ilk gün saat önemli diğer günler değil dedi sonra gün aşırıya cevir dedi

Doktorum bana iğneyi vurundugum saatte ama ertesi günü gece aynı saatte ilişkiye girmemi ve diğer 2gun de üst üste ilişkiye girmemi söyledi sadece ilk gün saat önemli diğer günler değil dedi sonra gün aşırıya cevir dedi
Kaçıncı gündesiniz gebelik oluştumu peki ben dün iğne etkisi gittimi diye yaptım gitmiş şimdi 17 Eylül de yapmayı düşünüyorum

X