pkoslularr saçlarınız benimki gibi çok dökülüyor muu?????????????????

inş yumoşalrın gelişir cnm.sen kaç aydır tedavi görüyosun hangi aşamalardan sonra aşılamaya geçtin.belki benimde bu ay aşılama olabilir.dualarım seninle aşılaman inş.tutar.bebeğine kavuşursun.

canım korkunu anlıyorum bende de pcos var çok şükür hamileyim şimdiden böyle şeyleri dert etme pcos iki arkadaşım var onlarda hamile kulüpte belki yazılarına denk gelirsin

ultrosyonda bakilinca cikar mi pko varsa yada tüpler kapaliysa.....
pko icin bircok belirtim var ama doktr baknca utrasyonla bisy yok dedi ama ben rahat degilim cunku cok igrenc oldum artik belli bi duzensizlik var bende bilmyrm hayirlisi olsn cok korkuyorm sadece..Allah herkesin kalbine göre versin insallah

üstten ultrasonla kesin çıkmaya bilir ama alttan mutlaka çıkar ama onada ancak evlenince baktırabilirsin adet düzensizliğide onu gösterir doğrusu bende pek düzensizlik olmadı çok şükür çünki kilomu hep korudum kilona mutlaka dikkat et.amin inşallaha.s.

canim benim tedaviyi sorma adam akilli olamadim 3 ay korunduk bi ank 2 doktora gittim hüseyin bey çok iyi bi doktordu zaten o dedi pkos var diye ugraşma direk aşilama yapalim ama tedaviyi birktik çünkü memur atamasinda aksaray geldi burda da doktora gittim klomen kullandim ama olmadi şimdiki doktoruma da ben istedim direk aşilama oda yapacakti amaaaaaaaa yumurtalarim gelişmemiş bu aya kaldi artik ugraşmak istemiyorum olmazsa bu sene seneye tüp bebek yaptiracagim direk bu arada aşilamalarimi da olurum inşallah tutar yaaa

allahim yardimcimiz olsun

canım tüpler ultrasonla çıkmaz rahim filmi gerekir onun için,ama adet düzensizliğiyle veya pcosla alakası yok tüplerin içini rahat tut bu kadar çok şey düşünme ben inanıyorum evlenince tedavisiz olur bebeğin inşallah

adet düzenli ama arada kaciyor ayari sonra tüylenme var,sivilce cenede ozelllikle aman dusunmemeye calisiyorm insallah hayirlisi olur..be hala adet olmadim belki o yuzden bugunlerde cok senaryo yaziyorum...Allah kimseye dert verip derman aratmasin cok sagolasinz..

bu benim ikinci gebeliğim canım..
pko lular da hamile kalabilir ancak biraz zaman gerektirir bu.
amin cümlemizi inşallah:Saruboceq::CüvCüv:

Arkadaslar bende de adet düzensizliği var bazen 3 ay olmadığımı bılırım.Pkos tan şüpheleniyorum ama kilom normal, tüylenmem yok ,sivilcem yok ve saçlarımda dökülmüyor.Aranızda benim gibi olup ta pkos olan var mı lütfen yardımcı olun çok panik oldum

Berçil cim bnde pko luyum kilom normal hatta zayıfım.tek tük sivilcem var o zaten hi yok olmuyorda tüylenme bendede fazla değil saçlarımda bi problemim yok hayatım pko herkesde çok farklı seyrediyor.bENDE diyordum zayıfım bende emininm yoktur diyordum ama kiloya filanda bakmıyor hayatım.Ben o kadarda belirtilerini taşımıyorum ama sol overde 5 cm kist var diğerindede küçük küçükü kistler var drum pko diyor...Allahım hepimize yardım etsin.

tesekkur ederım canım bakalım farlutalın bıtmesını beklıyorum hormon testının sonuclarını cok merak edıyorum ne olacak bu zamana kadar bundan sonra cocuk ıstıyoruz pko hastalarının yorumlarını okudum gunlerce ınan baslamaya dahı korkuyorum hormon tahlılının sonucları kac gunde bellı olur

canım günaydın hormon tetlerinin sonuçları 2 günde belli oluyor.ben çarşamba kan verdim bugün sonçlarını alcam.inşallah allaha dua ediyorum bişi çıkmasın die .ultrasonda bakıldı benim bişi çıkmadı.inşallah hormon testinin sonuçları da normal çıkar.

kıymetlım inşallah ıkımızde de bı sorun cıkmaz yarın farlutalımın son gunu bakalım ne olacak

mrb berçil dediğin gibi inşallah bi sorun çıkmaz .ben bugün sonuçları alamadım .doktorun ameliyat günüymüş pazartesiye kaldı nasıl geçicek 2 gün bakalım.çok merak ediyorum çünkü.bu arada farlutal ne, ne işe yarıyor?

canım farlutal adet söktürücü adet olamadığım 2 ayı gecıktır adet olamadıgım ıcın doktor verdı ben bekarken doktora gıtmıstım bısey yok hersey normal demıstı o zamanda boyle duzensızdı adetlerım sen ne sıkayetı ıle gıttın doktora bebek tedavısı falan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…