PKOS+MORFOLOJİ DÜŞÜKLÜĞÜ

elossssssss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
5
3
Selamlar herkesee 1 yıldır korunmuyoruz bende pkos başlangıcı (arada bir adet düzensizliği) eşimde de varikosel vardı ameliyat oldu, morfoloji 0 sorunu var. Böyle olup doğal yoldan gebe kalanınız oldu mu kızlar? Yoruldum her ay acaba bu ay oldu mu diye beklemekten. Cevap verirseniz seviniirm

evet ama biz ameliyat olmadık. doktor önce doğal yoldan denememizi istedi cünkü esimin değerleri iyiydi sadece morfoloji %1di. su an hamileyim 6 aylık
ayyy maşallah çok sevindim sağlıkla kucağınıza alın inşallah, bana da dua eder misiniz eşimin de morfolojisi 0 diğer değerleri çok da düşük değildi belki ameliyatla o değerler düzelmiştir peki siz takviye vs ne kullandınız dr eşime carniact duo diye bi ilaç verdi sigarayı bırakmasını ve balık kuruyemiş keçiboynuzu yemesini söyledi bunları yapıyoruz biz şu an

ederim tabii ki. Allah en yakın zamanda yüzünüzü güldürsün insallah

bize de aynı seyleri önerdi bu arada. haftada en az bir balık, kuruyemis, sağlıklı beslenme vs vs. bize bir de sabah aç karnına bir yemek kaşığı bal ile bir tatlı kaşığı poleni karıştırıp ye demisti. esim onu 1 hafta yedi sonra midesi kötü olunca bıraktı keçiboynuzu pekmezi yemeye başladı sabah aç karnına.
bize takviye olarak genovita tb vermisti doktor. zaten 2.pakedin yarısında hamile kaldım

biz de devam edelim o halde çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…