Gebeliğe Hazırlık Pkos,Hsg,Femara,Ovitrelle 14. Gun ve Gebelik 😊

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet yarın regl günüm ama olucam yani kesin gözle bakıyorum

Sabah 9 dan beri ayaktayım henüz regl olucak gibi belirtim yok sadece her zamanki gibi yumurtalıklarım ağrıyor
Şuan bir topikteyim geçen seneden kalma belirtilerini yaziyolar kızın biri üzülüyor adet hissi var sancısı var adet olcam diye geziniyor hamile çıkıyor sonunda o yüzden bende de aynı kaşık sancısı var heveslenmiuorum ama kendimi de eskisi gibi olmayacak diye uzmuyorum son bir günün kaldı sabret test yapar mısın bugün olmazsan yoksa kan mi verirsin direk

Bugun regl olmadım henüz testi attım sana bak istersen

C çizgisi netleşmeye başladığı an hafif görmüştüm ama çok zor test altından flaşla bakınca belli oluyordu kurudukca netleşti
Evet evet ıslakken zaten daha hafif görünüyor biraz sonra daha netleşiyor itiraf edeyim 4 senedir test yapıyorum kuruma çizgisi hiç olmadj bende igne etkisi geç geçiyor bende genelde 1.20 oluyor 2.3 oluyor onu bile gösteriyor silik silik yani kanda varsa çıkıyor adet günün bide baya belli cikmis

Şimdi lavabodan çıktım beyaz akıntım var hafif regl olucagim zaman kuruluk olurdu ama takdiri ilahi inşallah hayırlısiyla sonuçlanır

İnşallah senin bat ne zaman
2 ocakta bekliyorum benimde yumurtlama ve sonrasında 3 günlük vajinadan abslayan bir ağrı ve acı vardı enfeksiyon kaptım sandım sonrasında hafifledi ama adet sancısı gibi oldu sonra adet olucam sandım 7 8 gün varken bata 2 gündür de yürüdükçe hissettigim kasıklarımda batmalar var goguslerimde ovitrelledeki gibi cosmalar yok bu ay iğne vurulmadim bilerek yumurtlamanın. Gününe denk geldi bu kez 21. Günüm hafta sonu araya giriyor diye verdim progesteron 6 çıktı pazartesiye bidaha ver dedi doktor yükselmiş mi diye bakcaz bu değerle de şansın var dedi bekliyorum işte bende

Hayırlısı olsun kuzum benim de batmalarim oldu ama iki gün

Amin inşallah yumurtlamanın 4. Gününe denk geldi 21. Gün testi ondan umutluyum biraz da sen verdin mi bu ay progesteron
Vermedim sadece yumurtlama gördüm pikte o gün değil ertesi gün çatlama oldu siliklesti o günü değerlendirdim şuan çatlama üstünden 14. Gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…