Gebeliğe Hazırlık Pkos,Hsg,Femara,Ovitrelle 14. Gun ve Gebelik 😊

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba, inşallah tutmuştur. Belirtiler evet hamilelik belirtisi ama test günü gelmeden hiç bir şekilde emin olamıyorsun

Hayırlı olsun yavrunuz sağ salim kucağına aldırsın Mevlam meleğini
İğnenin 8. günündeyim, adet öncesi belirtim var sadece, bu olmadı anlamına gelebilir mi sence?

Neymiş sonuç?

Benimde 8.gün adet olucam sanki şimdiden başladı belirtiler erken di m?

Göğüs hassasiyeti dışında bütün belirtilerimiz aynı oturamıyorum ya belim batıyor resmen inşallah benimki de pozitif olur amiiin ilk tedavi benim de klomen otrivil

Bence 14. Gün olan test doğrudur, yarın verseniz kanda çok rahat netlesir evet
Merhabalar benimde bugün aşılamamın 14. Günü adetim 3 gün geçti ancak aşılamadan sonra hep geçiyor bu çnemli değil sanırım biraz önce idrar testi yaptım negatif çıktı olsa çıkar mıydı acaba

Ya sen baya deneyimin var bana da yardımcı olur musun ben klomen kullandım 5 yumurtam oluştu ve güzel gelişmiş 1,2 Güne çatlar dedi aşılama yapmadı iptal oldu sence ilişki olmalı mı benim de karın kaşık ağrısı var bazen de göğsüm sızlar gibi bi şey giriyo geçen de midem de yanma vardı anlayamadım alttan muayene de bi şey gözükmedi ha bi de sivilce ve hatta doktor korkuttu beni sakın ilişkiye girme 4 üz olur düşük tehlikesi olur vs vs korkuttu ilişkiye girersen de boşalma olmasın dedi kafam karıştı

Arkadaşlar bende 28 aralık adet oldum 5 ci gün klomen kullandım aralığın 7 de ovirell catlatma ignesi yaptım bazen kasik ağrısı ve yorgunluk var yardımcı olurmusunuz sizde belirtiler nasıl

Merhaba kızlar ben klomen ve ovitrelll yaptım bugün 14 günüm test yapmadim hiç kasik agrisi ve göğüslerde agri ve sut geliyor ssizde belirtiler nasıl

Arkadaşlar bende 28 aralık adet oldum 5 ci gün klomen kullandım aralığın 7 de ovirell catlatma ignesi yaptım bazen kasik ağrısı ve yorgunluk var yardımcı olurmusunuz sizde belirtiler nasıl
Yumurtan çatlıyor olabilir kaşık ağrısı ona işaret ama yorgunluk bilmiyorum

Merhabalar ben bu ay ilk kez ovulasyon testi denedim yumurtlama gününü degerlendiremedim ertesi gün çatlama oldu ve çatlama günü dahil 4 gün değerlendirdim regl öncesi belirtilerim henüz yok ve reglime 6 gün var gebelik olusmus mudur yumurtlama gününü degerlendiremedim diye tereddüt ediyorum

Inş hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…