Pkoluydum ve hamile kaldım :)

Sanada bu güzel hikayeni bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ediyorum. Allah bebeğini hayırlı ve saglıklı kucağına almanı nasip etsin. Seninde dediğin gibi en önemli şey inanç ve dua etmek. inşallah herkes bizim gibi güzel hikayelerini paylaşır artık burda.

Bende de pko var ve yedi aylık evliyim hamile kalamıyorum umarım ben de ve isteyen herkes de hamile kalırız dua edin biZlere de bebeğinizi kucağınıza sağ salim alırsınız inşallah :)

Arkadaşlar tebrik ederim sizleri, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. bende pko'luyum bu ay gecikme olunca umutlandım ama dün adet görünce yıkıldım. bugün 2.gün hormon testi yaptırdım. prolaktin 11.16 tsh 1,18 fsh 4,83 Lh 8,83 estradiol 46,21 çıktı. doktor ilaç vermedi. Soğan kürü yapmıştım. Kistin küçülmüş dedi. Kendi haline bırakalım dedi. Sizce değerler nasıl yardımcı olursanız sevinirim.

Saol cnm Bnm rabbim sanada nasip eder inşanlah vallahi BN anlamıyorum bu değerlerden fazla bilgim yok

Selam canım,Rabbim sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Ben 9 aylık evliyim 7 aydır korunmuyorum hala hamile kalamadım . İlacı bırakıp soğan kürü denemeyi düşünüyorum ben de. Dediğin gibi ilaçlar daha çok tembelleştiriyor bence de. Soğan kürü ile düzenli adet olabildin mi ?

Evet canim ilk ay iki gun filan gecikti ama sonraki aylar gununde oldu cok sukur

çok mutlu oldum sizin adınıza. Allah kucaklarınıza almayı da nasip etsin. bende de pco var uzun senelerdir tedavi görüyorum. matofin kullanıyorum şeker ilacı olarak. öyle iyi geldi ki 28 günde bir adetimi görüyorum. ultrasonda kistlerim bile kalmamış kaç defa baktırdım ama yok. sadece insülin direncim var biraz. 6 aylık evliyim bu süreçte hamile kalamayınca korktum ama umut oldunuz bana

Hamileymişim BN bugün ögrendim çok mutluyum rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattirsın inşanlah
Canim hayırlı olsun inan çok sevindim ve umut oldun bana .. Rabbim kucağına da almayı nasip etsinnnn. Moralini çok biliyordun takip ediyordum seni bak Rabbim verdi sonunda. Bende pco luyum. 7 aydır evliyim ve olmadı bebeğimiz. Doktora gittim bu ay Diane verdi 3 gün sonra bitiyor. Adet olunca gel yumurta geliştirici verelim dedi. Sen nasıl bi tedavi sureci geçirdi anlatabilir misin?? Uzun zamandır girmemiştim rakip edemedim seni

Saol Can'ım allahım sanada ve isteyen herkesede nasip eder inşanlah BN seni ilk defa gördüm yada hatırlayamadım kusura bakma BN ilk iki ay Clomen kullandım yumurtam oluşmadı sonraki ay latrozele kullandım şükür bir tane yumurtam oluşmuştu ama çitlamiyor Dr çitlama iğnesi yaptı bir gece sonrada ilişki önerdi bizde değerlendirdik BN sordum kaç gün sonra test yaparsam çıkar 12 gün dedi BN dayanamadım 11. Günü gece yaptım çıktı Allah'ıma şükürler olsun bugün de adet günüm daha adetime beş gün vardı ögrendim çok küçük yani rabbim isteyen herkesede nasip etsin inşanlah sanada verir inşanlah bu ay kendine dikkat et cnm ağır işler yapma olur inşanlah Allah'ın izni ile

Canim daha önce yazismadik ama PCO ile ilgili topiklere bakarken sana rastliyordum . ne kadar sure istedin bebek. Tedavinin 4. Ayında mi hamis kaldın. Ben bu ay yumurta geliştirici ilaca baslayacam sence catlatma iğnesi De isteyim mi ?

Canim daha önce yazismadik ama PCO ile ilgili topiklere bakarken sana rastliyordum . ne kadar sure istedin bebek. Tedavinin 4. Ayında mi hamis kaldın. Ben bu ay yumurta geliştirici ilaca baslayacam sence catlatma iğnesi De isteyim mi ?
Can'ım biz iki buçuk senedir istiyorduk ama doğru düzgün bi tedavi olmamiştim sonra özele gittik üçüncü gidişimde iğne yaptı uzun sürmedi yani bence doktorunun verdiği hapi kullan olmazsa iğne istersin Allah'ın izni ile hapla olur inşanlah iğneye gerek kalmadan hayırlısı olsun

İnşallah canim. Bakalım ilk ay sadece ilac kullanayim olmazsa iğne isterim. Benim yaş küçük değil o yüzden tedaviyi hiç kesmek istemiyorum canim. Umarım çok uzamaz gelir bebegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…