Pkoluydum ve hamile kaldım :)

Evet canim ilk ay iki gun filan gecikti ama sonraki aylar gununde oldu cok sukur
Hem ilacı kullanip hem soğan kuru yapsam yine de faydasi olur dimi?doktorumla konustum 2gun once ilacı birakmami tavsiye etmiyor.Ilaca ek olarak bitkisel kurleri deneyebilirsin diyor. Zaman gectikce adet günüm azalıyor en çok sinir edende bu.5 gun adet görürken 2ye düştüm. 2gün beni hic bi sekilde rahatlatmiyor

Canim benim gozun aydin
Klomenle coklu gebelik ibtimali cok yuksek belki duble anne olursun saglikla kucagina alirsin insallah

Of pkolu olmak adet görememek ve cocuk istemek Allahım mucizene ihtiyacım var. Yani şuan hasta olabilsem ona da razıyım.

Hem pcoluyum hem kiloluyum . Bende baslamayi dusunuyorum sogan kurune . Doktorum glifor vermisti kullan diye bir iki gun kullandim biraktim . Sanirim adet gormede ve zayiflamada onunda faydasi oluyomus artik yarindan itibaren hem glifora hemde sogan kurune baslaycm . Allahim cocuk isteyen herkese hayirli saglikli bebekler versin .

Amin canım inşallah . Allah isteyen herkese nasip etsin inş. Hastalık iste, kiloyla doğru orantılı cogu zaman. Kilom idealken cok sorun olmamıştı. Yine de şükür hiç olmamaktan iyidir diyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…