Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

İyi olduğuna sevindim canım, kızım bence hamilesin sen gör bak kendini yorma o kadar şu sıralar tutunma aşamasındadır dikkat et kendine yaa... Bugün de yaptırabilirdin testi ama geçti artık.Yarın yaptır 12 günü geçtikten sonra belli oluyor canım kanda zaten ha yarın yaptırmışsın ha cumartesi pek fark olmaz varsa muhakkak çıkar yani

bende diyorumda inatçı çıktı bu kız:))

merhaba arkadaslar; Bende evlenmeden önce pko tedavisi görmüştüm sonra sağ yumurtalığımda 10 cm kist oluşmuştu onu ilaçla düşürdüm gebelik öncesi doktora görünmek istedim adetin 2.günü bi kan tahlili verdi normal çıktı değerlerim ayrıca glucophage kullanıyorum onun etkisi çokmus değerlerin normal çıkmasında ama kötü olan sağ yumurtalığım çalışmıyomus artık ve dediki doktor yumurtalıklarım pko'ya çok elverişliymiş anlamadım pek bişey şimdi 21.günde de bi tahlil istedi yumurtlamaya bakacakmış netten arastırdım ama bu tedaviyi görenlerden bilgi almak daha doğru olur sanırım.Doktor yeterince aydınlatamadı beni

inş canım benim cumartesiyi bekliyoruz eşimle beraber gidicez hem doktorlada görüşücez onun için bnde merakla bekliyorum evet birde kendimi yormicam bundan sonra yan gelip yatıcam evde

Hoş geldin canım, 21.gün progesteron'a bakar o,senin yumurtlayıp yumurtlamadığını gösterir.10 ve üstü çıkarsa eğer yumurtlaman güzel hamileliğe elverişli demektir...

inş canım benim cumartesiyi bekliyoruz eşimle beraber gidicez hem doktorlada görüşücez onun için bnde merakla bekliyorum evet birde kendimi yormicam bundan sonra yan gelip yatıcam evde

Benden sana tavsiye sakın alttan baktırma ultrasonda zararı yok diyorlar inanma olunca oluyor tedbirini al canım.İlk haftalarda doktorlar genelde alttan bakmayı tercih ediyor sakınnnnn baktırma 6 - 7 haftalıktan sonra abdomen(karından) bakılabiliyor.İdrara sıkışık gidince...

Hoş geldin canım, 21.gün progesteron'a bakar o,senin yumurtlayıp yumurtlamadığını gösterir.10 ve üstü çıkarsa eğer yumurtlaman güzel hamileliğe elverişli demektir...

teşekkür ederim canım hoşbulduk, birde ben de adetin 15-25. günleri araasında vucut ısımda acayip derecede artış oluyo ateşim yok ama vücudum yanıyor onu da sordum doktora psikiyatriye görün dedi ne alaka anlamadım ben nasıl doktor sececem evlenmeden önce kocaelide yaşıyordm orada doktor imkanımız genişti 10cm lik kist için 3 doktor ameliyat demişti 4.doktorum bakire oldugum için kıyamayıp ilaç tedavisi uyguladı son çare ameliyat dedi şimdi batmandayım 3.doktor ama hala güven sorunu yaşıyorum ben normal doğum istiyorum pko geçmişin var normal doğum yapamazsın dedi en son gittiğim doktor izmitteki doktorumu aradım alakası yok çatına ve bebeğin durusuna bağlı dedi kim haklı :S bir sürü soru işareti oldu kafamda çocuk yapmaya korkar oldum

aa bunu bilmiyordum ben ama bakmak isterse hayır dicem ozman hmm ne gibi zararı oluyomuş pekii düşük falan mı oluyorr birde ozman eşimlede birlikte olmayayım dimi canım benim

:)) napim ama eşimide kıramıyorumkii

Canım eşin çalışıyorsa öğle arası bile gidip verebilirsin sonucu alınca da onu arar innnşalllaaahhhhhhh mutlu haberi verirsin zaten yarın cuma fark een bişey olmaz tatlımmm bizde meraktan çatlıyoruz valla hadi hadiiiii yaptır yarın da bizi de kurtar meraktan (ben hamile olduğuna inanıyorum) ...:))

aa bunu bilmiyordum ben ama bakmak isterse hayır dicem ozman hmm ne gibi zararı oluyomuş pekii düşük falan mı oluyorr birde ozman eşimlede birlikte olmayayım dimi canım benim

:)) napim ama eşimide kıramıyorumkii

Canım eşin çalışıyorsa öğle arası bile gidip verebilirsin sonucu alınca da onu arar innnşalllaaahhhhhhh mutlu haberi verirsin zaten yarın cuma fark een bişey olmaz tatlımmm:) bizde meraktan çatlıyoruz valla hadi hadiiiii yaptır yarın da bizi de kurtar meraktan (ben hamile olduğuna inanıyorum) ...:))

valla canım ya bana kalsa gidicem ama cumartesii bekleyelim hep beraber size eğer hamileysem yeni yıl haberi vermiş olurumm ama değilsem kimseyiddee üzmek istemem canım benim

evet canım düşüğe neden oluyor olmuyor diyorlar ama olunca oluyor işte benimkinin o yüzden olduğuna inanıyorum çünkü...Keşke bende hayır deseydim de baktırmasaydım

Bencede pkoyla normal doğumun hiç alakası yok çünkü bende bekarlıktan beri pkoluyum bir kızım var çok şükür ve normal doğum yaptım canım ...

valla canım ya bana kalsa gidicem ama cumartesii bekleyelim hep beraber size eğer hamileysem yeni yıl haberi vermiş olurumm ama değilsem kimseyiddee üzmek istemem canım benim

Tamam canım benim, sonuç ne olursa olsun pes etmek yok bizide habersiz bırakmak yok şimdiden anlaşalım :)) ya biraz özel olucak ama eşinle birlikteliğinede dikkat et ilk 3 ay çok önemli de... hırpalanma yani

14-25.gün aralığı yumurtlama günleri canım ateşinin olması iyi bişey bence yumurtladaığını gösterir.Psikiyatriyle ne alakası olur ya yuh yanii...Sen boş ver o doktorun dediklerini değiştir doktorunu bir an önce ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…