Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hmm erkenmiş kız daha.. neyse bekle ctesiyi ozamann:18:

tamam canım benim çok sağol çok iii geldin bana vallaa bnde eşime süpriz yapmak istiyorum aslında amaa birde işin öbür tarafı var ya yoksa ozmanda insan çok üzülüyorr nasıl olsa çocuğu beraber yapıyoruzz sonucudaa beraber öğrenelim dimii :))

tamam canım benim çok sağol çok iii geldin bana vallaa bnde eşime süpriz yapmak istiyorum aslında amaa birde işin öbür tarafı var ya yoksa ozmanda insan çok üzülüyorr nasıl olsa çocuğu beraber yapıyoruzz sonucudaa beraber öğrenelim dimii :))

banane ben öle yapmıcam:KK19: ben kendi sevincimden ona bakamam ki onun heyecanını ayrı yaşamam lazımm.. gece tam uyuyacağı zaman msj atcam. ama daha önceden bnm numaramı bebeğim die kaydetcem. snra msj atcam babacım dokuz ay sonra ben geliyorum inşallah.. hazırmısın?? yazıcamm sonrada sizi çookk seviyorum yazcam yollıcam. mesaj sesinide değiştiririm belki bebek ağlaması yaparım:KK70:

sn hangi hastanede yaptrdn aşılamayı ne kadara yaptılar demiştim cnm görmedn sanırım

banane ben öle yapmıcam:KK19: ben kendi sevincimden ona bakamam ki onun heyecanını ayrı yaşamam lazımm.. gece tam uyuyacağı zaman msj atcam. ama daha önceden bnm numaramı bebeğim die kaydetcem. snra msj atcam babacım dokuz ay sonra ben geliyorum inşallah.. hazırmısın?? yazıcamm sonrada sizi çookk seviyorum yazcam yollıcam. mesaj sesinide değiştiririm belki bebek ağlaması yaparım:KK70:

çok güsel şeyler canım benim inşş hayırlısı ile gerçekleşirr ben aşılamam yaptırmadım kiii

hmm ilk ayın mı klomende kaç ay kullanılması gerekiyo klomenn.. bende zaman kaybetmek istemiyorum aslında ama tüp bebekte istemiyorumm

canım şimdi bende bu polikistik over yazın ortaya çıktı ve kilo vermem gerektiği söylendi bende kilo verdimm yumurtlamam başladı ve adet düzene girdi ilk olarak eylül ayında klomen kullanmaya başladım işte sonuç olmayınca bu aralık ayında ise menegon iğne kullandı doktorumm bu ayda olmazsa aşılama falan yapmadan tüp bebeğe geçicekmiş

hmm ilk ayın mı klomende kaç ay kullanılması gerekiyo klomenn.. bende zaman kaybetmek istemiyorum aslında ama tüp bebekte istemiyorumm

canım benim bu bebek işi masraflı gerçekten iğnelerdde çok pahallıı tüp bebekte pahallıı birde yaşı küçük olanlaraa tek yumurta koyuyorlar oda bir risk yanii vallaa ne diyeyim hayırlısıı olsun hepimiz içinn biz sadece bu iğnelere bu ay 500 lira verdik birde çatlatma iğnesi oda 75 birde muayeneler falan filan 1000 lira desen

canım benim bu bebek işi masraflı gerçekten iğnelerdde çok pahallıı tüp bebekte pahallıı birde yaşı küçük olanlaraa tek yumurta koyuyorlar oda bir risk yanii vallaa ne diyeyim hayırlısıı olsun hepimiz içinn biz sadece bu iğnelere bu ay 500 lira verdik birde çatlatma iğnesi oda 75 birde muayeneler falan filan 1000 lira desen

:KK53::KK53: kız ne diyosun sen bu kadar pahalı mı iğneler.......... sigorta karşılamıyomı iğneyi fln hangi hastaneye gidiyosunn

sen kanda gebeliğe kaç kere nezaman baktrdın.. ben adetim bi hafta geçince baktrdm 1.17 çıktı bakmadm bidaa hçç.. adet olamamak çokk zor yaa olsam tedaviye başlıcam boş boş bekliyorumm.. sen gttin mi peki doktoruna ddn mi olmadm hala

sen istanbulda mı oturuyosun neresindesin

geçen günlerde yaptırdım benim de 1,2 çıktı :KK1:
istanbuldayım evet anadolu yakasında bostancı taraflarında

Unutmabeni ne yaptın canım, nasılsın test yaptın mı? Rahatsızlığın devam ediyormu?

test yapmadım canım uyumuşum biraz sıcakta iyi geldi galiba ağrım gittii ama dün kendimi çok yordum galiba misafir gelicekti akşam çayına baya koşturdum ondan da olabilirr ama hala devam ediyorr belirtilerr bnde anlamadım artık ne olacağını

X