Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kız sen nerelerdesn hç görünmüyon bi yazı yazıp kaçıyon hakseverde öle hçç göremiyorum sizi bizede zaman ayırınnnn sbh akşam aç karnına dimi hayıt

Canımcığım fırsat buldukça girmeye çalışıyorum kusuruma bakma artıkBen girdiğimdede sizi göremiyorum bazen.Evet canım hayıtı sabah akşam içiyorsun aç karnına.Allah şifa versin hepimize Sen neler yapıyorsun görüşmeyeli?

Allah bağışlasın canım kızını Rabbim kızına kardeş bizlerede bebekler nasip etsin ve tüm isteyenlere

heh geldm cnm senn biriyle konuşmanı okudum oda pcolu hamile kalmış bebe aspirini kullan fln yazmış kullandınmı merak ettim?? bende aynı ya evdeym adet olmayı bekliyorum:)) sen neler yapıyosun çalışmalar ne durumda

O yazıyı sen söyleyince hatırladım şimdiÇok zaman oldu o yazışma konusu.Evet arkadaşın biri öyle tavsiylerde bulunmuştu ama ozamanlar çocuk düşünmediğimiz için bişey yapmadım sadece pko için kontrole gidip geliyordum.Bir ara çocuk istiyodumda eşimle konuştuktan sonra vazgeçmiştik.Hangi söktürücü kullanıyorsun sen?İnşallah olursun kafana takma zmana bırak ozaman oluyorsun.İlaç bittikten birkaç gün içinde olursun inşallah.Bende hamdolsun iyiyim canım ya neolsun.Daha öncede demiştim çocuk tedavisine geçmedik ama ilerki zamanlarda geçicez tedaviye inşllh yaşta geçiyor çünkü herşey zamanında.Allah hayırlısını nasip etsin

Kızlar ben şimdilik çıkıyorum biraz işlerim var akşama girebilirim görüşürüz inşallah kendinize iyi bakın

ben daha o aşamalara gelemedim daha hormon testlerim yapılmadı hasta olamadığım için :))

Evet sabah akşam aç karına hayıt tohumu içiyoruz pkolular özellikle adeti düzenliyor ve yumurta oluşumunu sağlıyor

aç karnına mı içiyonuz hayıtı ben öğün araları diye okumuştum siz nasıl yapıyonuz ve ne kadar içiyorsunuz hele deyin bana kızlar :)

duphaston die bi ilaç doktor bebek olursa kullanırken zararı olmaz die bunu verdi.. kızım düşünsene bebeği dolsun göbüşler bitcek işte bgn olurum inş iki güne hayıtta içiyorum. hade ii bak kendine sen beni dinle başla çalışmalara

aç karnına sbh akşam içiyorum cnm ben. bi tatlı kaşığı hayıt tohumunu bi su bard. içine koyuyorum üstüne kaynar su döküyorum ağzını kapatırum çay tabağıyla. ılıyana kadar bekletiyorum snra az bal koyup içiyorum burnumu tıkayıp

daha işin başındasın desene:)) Rabbim bekletmesn seni inşallah bu ay hamiş olursun

kızlar kafamı toparlayınca gelicem ben okudumdanda anlamıyorum adetim bitsin kendimi verirrim gene çalışmalara ya nerdeyse hiç gelmiyo cumartesi oldum biraz geldi pazar eh işte pazartesi cok az bugün nerdeyse hiç yok sadece kirleniyo pet değiştirmesem bi petle hastalım biter yani eskiden çok gelirdi bunuda anlamış değilim canım sıkılıyo off neyse canlarım sizi seviyorum öptüm tek tek hepinizi ..

kız nereye kaçıyosun dur hele

konuştukça rahatlarsın canm bnm üzülme hem lütfenn gt bi doktora nie az geliyomuş belki hamilesin üstüne görüyon iyi düşün hade

hayırlısı canm napalım busa bişey bak ben onuda beceremiyorumm bidahaki ay inşallahh güzel haberler vercez

haklısın canımcım herseyın hayırlısı ıste o umut var ya cok fena bısey oyle kaptırıyorsun kı kendını
sankı karnındaymıs gıbı konusuyorsun ona gore hareket edıyorsun onu yıyem zararlı dıyorsun falan falan neyse
baslarsan anlatmaya aglarım sımdı ıste herkes basıma ususur ne oldu yıne
kımse de soylemem ıcımde ıyı buyur o yuzden ben uzatmayım.... herseye ragmen yıne yıtırmeyecegız umutlarımızı
2012 yılı bize ugur getırecek hepımızz anne olacagız saglıklı guzel guzel hayırlı evlatlarımız olacak
aklıma gelmısken adacayı da adet sokturucu etkısı var aklında olsun canım belkı ıse yarar
opuyorum cokkkk

konuştukça rahatlarsın canm bnm üzülme hem lütfenn gt bi doktora nie az geliyomuş belki hamilesin üstüne görüyon iyi düşün hade

konuştukça anca günaha giriyorum ya sabır ya sabır demem lazım dayanamıcam sanki

canım sana mı üzüleyim kendimemi hepimiz için üzülüyorum rabbim hepimize versin inşallah hep dua ediyorum sadece ben hamile kalsam inanın tam anlamıyla sevinemem inşallah hep beraber kalırız işte o zaman düğünümüz olurrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…