Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Evet canım hamileysen kesin çıkar.İnşallah hamilesindir de yılın son gününde ya da ilk gününde müjdeli bir haber verirsin eşine yeni yıla mutlu bir başlangıç yaparsınız inşallahhhhhh...:KK23::KK23::KK23::KK23::KK16::KK16:

inş canım çok teşekkür ederim yeni yılda hepimizin sağlıklı bebişleri olur inş

ayy canım benim çok rahatlattın beni gerçekten üzülmüştüm vallaa evde idrar testi yapmıştım canım ozman ben 31 aralıkta gidip kan testi yaptırayım en iyisi

Hadi hayırlısı inşallah güzel haberi verirsin 31 Aralıkta canım kendine iyi bak hamileymişsin gibi düşünüp ona göre hareket et.Benim yaptığım hataları yapma diye söylüyorum sonra çok üzülüyor insan...:KK50::KK50::KK50::KK50::KK43::KK43:

inş canım çok teşekkür ederim yeni yılda hepimizin sağlıklı bebişleri olur inş

İnşallah canımmm:KK16:...Şu an tek istediğim,Rabbimden dilediğim sağlıklı ve hayırlı bir bebek.Çok şükür bir kızım var Rabbim inşallah bir kardeşi olmasını nasip eder.Benden önce hiç olmayanlara versin sonra bana versin inşallah...:KK42::KK42:

İnşallah canımmm:KK16:...Şu an tek istediğim,Rabbimden dilediğim sağlıklı ve hayırlı bir bebek.Çok şükür bir kızım var Rabbim inşallah bir kardeşi olmasını nasip eder.Benden önce hiç olmayanlara versin sonra bana versin inşallah...:KK42::KK42:

tamam canım çok teşekkür ederim herşey gönlünce olsun çok sağoll beni çok rahatlattın gerçekten Allah razı olsun....

sana verdiğinin adı ne caım ayy bak ben de korktum şimdi

hayıt a dün başladım ben de ama inciri bilmiyorum canım tarifini verir misin

bu arada ben de hala tık yok regl olamıyorum ya sabır

bnm kullandığım ilacın adı DUPHASTON canm bendede tık yok ama hala olamadm bende 19 gün geçti olmadm ama ilaç bitince 3-4 gün snra oluyosun die okumuştum biyerde. bende 2 gündür hayıt içiyorum incire adet olunca başlıcam inşallah sende yap vereyim tarifini..

Hamile kalmak için incir kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

*** Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over 'den de koruyacaktır.

Günaydın sveh doktormu verdi sana adet söktürücüyü?Kendiliğinden kullanma yani doktora danışmadan kullanma.Hangi söktürücü farlutalmı?Günde 2 defa içiyorsun sabah akşam.İlaç bitiminde oluyorsun genelde bünyeye göre değişiyor o canım.

doktor verdi ama hala olamadm hayırlısı. hayııtıda 2 gündür içiyorum. demliyorum snn dediğin gibi tadı fena değilde kokusu iğrenç.. burnumu kapatıp içiyorum. süzgecin üstüne koyunca fazla etkisi olmazki. demlenemz sankii..

ben adet oldum yaa off inanamıyorum her ay bu kadar ümit beslememe inanamıyorumm:KK19::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

iyi düşün güzelim bak gününde olmuşsun ne güzel bende dört gözle bekliyorum adet olayımda tedaviye başlayalım die. Rabbim hayrlısını versin zamanı gelmemiş demekki daha üzülme sakınn:KK16:

arkadaşlar sizede dediğim gibi çatlatma iğnesinden 9 gün sonra test yaptım ve negatif çıktı ama dünden beri göğüslerim çok şişti ve acıyorr hatta damarlar bile ortaya çıktı biliyorum testide biraz erken yaptım ama çatlatma iğnesinin etkileri olsa testin pozitif çıkması gerekmiyormu sizcee ayın birinde tekrar test yapıcam ben yinede

inşallaahhh hamilesindir canımm ilk güzel haberi sen verirsin bize. değilsende sorun değil ocak ayında toplu halde hamile kalcaz inşallahh:21:

Denemekten,uğraşmaktan yorulup cesaretinin kırıldığında bil ki:Allah ne kadar uğraştığını görüyor...
Kalbin taş kesilecek kadar ağladığında bil ki:Allah döktüğün gözyaşlarını sayıyor...
Hayatın durduğunu zamanın aleyhine işlediğini düşündüğünde bil ki:Allah seni izliyor...
Hayallerin yıkılmış umudun kalmamış ve kendi kendine (neden böyle oluyor) diye soruyorsan bil ki:Allah cevabını biliyor.
Sadece tüm kalbinle ona bakmanı bekliyor...
Hayırlısı olsun canım sıkma canını Allh'ım her zaman için beterinden korusun...
Hepimizi görsün ve yardımcısı olsun inşallah...
Zamanı gelince rabbim en iyisini verecek bizlere hayırlısıyla...
:KK16::KK16::KK16::KK3::KK3::KK3:

saol cok güzel cok anlamlı bi yazı :KK43::KK43::KK54:

bnm kullandığım ilacın adı DUPHASTON canm bendede tık yok ama hala olamadm bende 19 gün geçti olmadm ama ilaç bitince 3-4 gün snra oluyosun die okumuştum biyerde. bende 2 gündür hayıt içiyorum incire adet olunca başlıcam inşallah sende yap vereyim tarifini..

Hamile kalmak için incir kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

*** Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over 'den de koruyacaktır.

süper süper hemen deniyelim bu arada benim ilaç bugün bitti bakalım inşallah tez zamanda adet olurum da başlarız çalışmalara :KK1:
canım çok sağol verdiğin bilgiler ve desteğin için :KK16:

Günaydın arkadaşlar nasılsınız moraller iyidir inşallah.Svehcim iki türlüde olur istersen demlemeye bırak sen bilirsin canım.Zeynepfaz ilacın bitmiş hadi hayırlısı canım.Haksever adet olmuşsun sağlık olsun canım üzülme hiç olmamaktan iyidir.Birgün inşallah hamilelik haberinide alırsın Allah hayırlısını versin.

süper süper hemen deniyelim bu arada benim ilaç bugün bitti bakalım inşallah tez zamanda adet olurum da başlarız çalışmalara :KK1:
canım çok sağol verdiğin bilgiler ve desteğin için :KK16:

ne demek canm bebeğe bi vesile olur inşallah bunlar Rabbim verecekolan ilaçlar fln vesile yani Rabbim vermeyince napsak boş.. hadi bakalım hemn hasta olursun inşallah bnmde bgn bitiyo ilaç:18: snn kaç gün geçti gününü. klomen mi başlıcan adet olunca napcan

Günaydın arkadaşlar nasılsınız moraller iyidir inşallah.Svehcim iki türlüde olur istersen demlemeye bırak sen bilirsin canım.Zeynepfaz ilacın bitmiş hadi hayırlısı canım.Haksever adet olmuşsun sağlık olsun canım üzülme hiç olmamaktan iyidir.Birgün inşallah hamilelik haberinide alırsın Allah hayırlısını versin.

kız sen nerelerdesn hç görünmüyon bi yazı yazıp kaçıyon hakseverde öle hçç göremiyorum sizi bizede zaman ayırınnnn:KK20: sbh akşam aç karnına dimi hayıt

Evet sabah akşam aç karına hayıt tohumu içiyoruz pkolular özellikle adeti düzenliyor ve yumurta oluşumunu sağlıyor

ayy cnm yaa çok iyi anlıyorm seni çok heyecanlısn dimi.. hamilesn inşallhh:21: adetine mi üç gün kaldı peki

inş canım hayır kan testi yaptırmama 3 gün kaldı cumartesi yaptırıcam inş... gerçekten çok heyecanlıyım ama ne yalan söylim endişelerimde var acaba bebiş varmı diyee....

X