Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar merhaba
bır kac gundur foruma gıremıyorum ınanılmaz derecede hasta oldum
o kadar usutmusum kı gunlerdır yataktayım
cuma aksamı dayamadı esım acıle goturdu
doktor antıbıyotık almadan gecmez dedı
gebelık testı yaptı negaztıf cıktı hemen bı ıgne ve antıbıyotıge basladık
bu sabah bı arkadasımla konustum test yanlıs olabılır gunu gecmeden bellı olmaz dedı bende korktum
kac gundur ılac ıcıyorum kan tahlılı cok once olsa bıle kesın sonuc verıyor dıye bılıyorum
negatıf cıktı yanlıs olabılr mı kafayı kırcam nolur yardımcı olun

Günaydın canım bende sitede bakım olduğu için giremedim.Çok geçmiş olsun Allah şifa versin dikkat et kendine.Doktor mu yaptı gebelik testini kan tahlilinde dogru sonuç çıkıyor diye biliyorum bende. adet oldunmu ?İstersen birde evde kendin yap gebelik testini için rahat değilse.Hakkında hayırlısı olsun inşallah.:KK16:

kızlar ben adet söktürücü hapa başladm ya nezaman adet olduruyo bu ilaç hepsi bitince mi. yokda başladktan bi iki gün snra mı

Günaydın sveh doktormu verdi sana adet söktürücüyü?Kendiliğinden kullanma yani doktora danışmadan kullanma.Hangi söktürücü farlutalmı?Günde 2 defa içiyorsun sabah akşam.İlaç bitiminde oluyorsun genelde bünyeye göre değişiyor o canım.

yrn aldırayım eşimede başlayayım ozaman hemen inşallahh:KK8:

Hayıt tohumunu aldınmı neyaptın?Sana kendimce yaptığım yöntemi söyleyim dün denedim bunu.Hani ben sana hayıt tohumunu demlemeye bırak demiştim ya öyle çok ağır geliyorsa tadı.Önce bardağın üzerine süzgeci koy süzgecin içine yarım tatlı kaşığı hayıt tohumunu koy ve üzerine sıcak su dök böylece sonradan süzmemiş olmassın hemde çok ağır olmaz kokusu.Ben yaptım böyle daha iyi oldu.

Günaydın canım bende sitede bakım olduğu için giremedim.Çok geçmiş olsun Allah şifa versin dikkat et kendine.Doktor mu yaptı gebelik testini kan tahlilinde dogru sonuç çıkıyor diye biliyorum bende. adet oldunmu ?İstersen birde evde kendin yap gebelik testini için rahat değilse.Hakkında hayırlısı olsun inşallah.:KK16:

cok tesekkur ederım amn havalar ıyıye sogudu sız dıkkat edın kendınıze sakın benım gıbı olmayın
doktor yaptı canım adet olmadım 28 aralık gıbı olmam lazım daha var evde yapayım en ıyısı yıne de daha erken gıbı ev testıne
hastalıgı unuttum bunu taktım sımdı hayırlısı bakalım

ben adet oldum yaa off inanamıyorum her ay bu kadar ümit beslememe inanamıyorumm:KK19::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

ben adet oldum yaa off inanamıyorum her ay bu kadar ümit beslememe inanamıyorumm:KK19::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

canım merhaba.ne kadarlık evlisin?ben 1.5 yıllık evliyim.her ay ben de aynı ümidi yaşıyorum.ama sonuç hüsran oluyor malesef :KK43:düşünmemek gerekk.inşallah Rabbim bize de nasip eder en kısa zamanda.

kızlar merhaba
bır kac gundur foruma gıremıyorum ınanılmaz derecede hasta oldum
o kadar usutmusum kı gunlerdır yataktayım
cuma aksamı dayamadı esım acıle goturdu
doktor antıbıyotık almadan gecmez dedı
gebelık testı yaptı negaztıf cıktı hemen bı ıgne ve antıbıyotıge basladık
bu sabah bı arkadasımla konustum test yanlıs olabılır gunu gecmeden bellı olmaz dedı bende korktum
kac gundur ılac ıcıyorum kan tahlılı cok once olsa bıle kesın sonuc verıyor dıye bılıyorum
negatıf cıktı yanlıs olabılr mı kafayı kırcam nolur yardımcı olun

geçmiş olsun canım vallaa bende pek bu tahlilleree güvenemiyorum ama üzülme herşeyin hayırlısı olsun canım

arkadaşlar sizede dediğim gibi çatlatma iğnesinden 9 gün sonra test yaptım ve negatif çıktı ama dünden beri göğüslerim çok şişti ve acıyorr hatta damarlar bile ortaya çıktı biliyorum testide biraz erken yaptım ama çatlatma iğnesinin etkileri olsa testin pozitif çıkması gerekmiyormu sizcee ayın birinde tekrar test yapıcam ben yinede

bende dün başladm bnmkinin ismi farklı ama sana verdiği ilacı vermek istemedi gebelik oluşursa ilacı kullanırken bebeğe zararlı ben önermiyorum dedi dikkat et sende olmadı korunun adet olana kadar cnm

sana verdiğinin adı ne caım ayy bak ben de korktum şimdi

ben incir kürünü mü yapsam diyodum bu ay onunla beraber hayıt suyu içsem sorun olur mu ki:44:

hayıt a dün başladım ben de ama inciri bilmiyorum canım tarifini verir misin

bu arada ben de hala tık yok regl olamıyorum ya sabır

arkadaşlar sizede dediğim gibi çatlatma iğnesinden 9 gün sonra test yaptım ve negatif çıktı ama dünden beri göğüslerim çok şişti ve acıyorr hatta damarlar bile ortaya çıktı biliyorum testide biraz erken yaptım ama çatlatma iğnesinin etkileri olsa testin pozitif çıkması gerekmiyormu sizcee ayın birinde tekrar test yapıcam ben yinede

Canım benim aynı bende iğneden 9 gün sonra test yapmıştım hemde kan ama yok çıkmıştı.14.cü gün tekrar yaptığımda pozitif çıkmıştı daha erken helede idrar da baktıysan çok erken çünkü idrar testinin pozitif çıkması için b hcg değerinin 20 nin üstünde olması gerekiyor.Birkaç gün sonra net belli olur moralini sakın bozma eğer hamileysen bebeğini de etkilersin.İnşallah hayırlısıyla hamilesindir.:KK34::KK16::KK16::KK16:

Canım benim aynı bende iğneden 9 gün sonra test yapmıştım hemde kan ama yok çıkmıştı.14.cü gün tekrar yaptığımda pozitif çıkmıştı daha erken helede idrar da baktıysan çok erken çünkü idrar testinin pozitif çıkması için b hcg değerinin 20 nin üstünde olması gerekiyor.Birkaç gün sonra net belli olur moralini sakın bozma eğer hamileysen bebeğini de etkilersin.İnşallah hayırlısıyla hamilesindir.:KK34::KK16::KK16::KK16::KK49::KK49:

Canım benim aynı bende iğneden 9 gün sonra test yapmıştım hemde kan ama yok çıkmıştı.14.cü gün tekrar yaptığımda pozitif çıkmıştı daha erken helede idrar da baktıysan çok erken çünkü idrar testinin pozitif çıkması için b hcg değerinin 20 nin üstünde olması gerekiyor.Birkaç gün sonra net belli olur moralini sakın bozma eğer hamileysen bebeğini de etkilersin.İnşallah hayırlısıyla hamilesindir.:KK34::KK16::KK16::KK16::KK49::KK49:

ayy canım benim çok rahatlattın beni gerçekten üzülmüştüm vallaa evde idrar testi yapmıştım canım ozman ben 31 aralıkta gidip kan testi yaptırayım en iyisi

birde 31 aralık 15.gün oluyor benim kan testinde çıkarmı

Denemekten,uğraşmaktan yorulup cesaretinin kırıldığında bil ki:Allah ne kadar uğraştığını görüyor...
Kalbin taş kesilecek kadar ağladığında bil ki:Allah döktüğün gözyaşlarını sayıyor...
Hayatın durduğunu zamanın aleyhine işlediğini düşündüğünde bil ki:Allah seni izliyor...
Hayallerin yıkılmış umudun kalmamış ve kendi kendine (neden böyle oluyor) diye soruyorsan bil ki:Allah cevabını biliyor.
Sadece tüm kalbinle ona bakmanı bekliyor...
Hayırlısı olsun canım sıkma canını Allh'ım her zaman için beterinden korusun...
Hepimizi görsün ve yardımcısı olsun inşallah...
Zamanı gelince rabbim en iyisini verecek bizlere hayırlısıyla...
:KK16::KK16::KK16::KK3::KK3::KK3:

X