Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

arkadasım ben gecen ay igne yaptırdım olmadı bu ayda incir kürü yaptım bende ama kac gün gecti adet olmadım doktoru aradım bekleyelim biraz dedi sizce yine adet mi olamadım yoksa hamileyimmi incir kürü yişe yaramadı mı adet olmam gerekmezmiydi yaaaa

canım kusura bakma tam olarak hatırlayamadm ama sanırım sen de pkoluydn değl mi?ya bu çocuk programları,iş hayatı,ev sorumluluğu çok ağır gelyo resmen bunamışım çok çok unutkan olmuşum o yüzden kusuruma bakma ya incir kürü pkolularda prolaktini yükseltiyo deneme derim yine de sen bilirsin.adetlerin gecikmeli mi olyo zamanında mı olyo yoksa benm gibi ilaçla mı oluyosun?adetlerin düzensiz veya ilaçla olyosan umutlanma sonra üzülen yine sen olursunki düzenliyyse adetlerin inş hamişsindir.amiiinnnnben klomen bile kullandığım halde incir kürü kullandığım ay yumurtalarım hiç gelişmemişti ve adette olamamıştım ve üstelik prolaktinim yükselmişti((hayıt veya soğan kürü dene.ben soğan kürüyle bi gebelik geçrmiştm ama adetlerim düzensiz olduğu için hamile olduğuma ihtimal bile veremeyip düşüğe sebep olacak her davetiyeyi uygulamıştım kendimde ve düşük oldu(((umarım yardımcı olabilmişimdir.

evet cnm pkoyum ve adetlerim düzensiz bn yeni katıldım aranıza yazını okudum sana danısmak istedim test yaptım cıkmadı zaten gercekten cok bunaldım ben yaaa :18: ve korkmaya basladım...ve senin bebiş icin üzüldüm (

Son düzenleme:
üzülme ya inş bigün biz de buraya yazcaz hamileyiz diyeincir kürü pkolularda işe yaramiyo.testte çıkmadıysa zaten yoktur.ama biz yne de adet olana kadar umutlanyorz kendimden biliyorumbenim bebiş de kısmet değilmiş demek ki

yesinler senin kızını canım küçücükrtür o şimdi bizim komşu 4bucuk kilo ogurdu cocugunu ay one ya 2 aylık cocuk gb al hoplat çocugu resmen sneinki kuzucuk gbdir şimdi ay yerim onun agzını ayaklarını ellerini minicik cennet kokulu ya rabbim sana ailene bağışlasın hayırlı evlat olsun vatana millete uzun saglıklı ömrü olsun bi yegenimiz daha oldu darısı başımıza ikiniiznde iyi olmasına çok sevindim

bende yarın kızımı görücem bakalım büyümüşmü yavrucum

Canım Allah hayırlı etsin oy maşallah minik kuzuya cennet kokuluyaÇok şükür bebeğine kavuştun canım darıısda büyütmene inşallah.Nehirime kardeş geldi ne güzel,keşke görüşme imkanımızda olsaydı görüşürdük hepimizGönüller bir olsun.Kokla yerime prensesini senide öpüyorum canım geçmiş olsun ve Allah bağışlasın hoşgelmiş minik kuzuİsmi neydi bu arada:44:
Darısıda Haksevere ve diğer arkadaşlara olsun inşallah

küçücük teyzesi ellemeye korkuyodum ama alıştık 12 günlük olduk bile çok farklı bi duygu Rabbim sanada yaşatsın hayırlısıyla. büyümüştür annesi öle hızlı büyüyolarki. bakıyorumda bu bnm içimdemiydi şimdi diyorum sübhanallah Rabbim nelere kadir işte. hamileliğinde tadını çıkar canm bn bazen özlüyorum içimdeki kıpırdanışlarını. belki bidahada yaşayamıcam o duyguyu Rabbim hafsamı bizlere bağışlasın inşaAllah Rabbim olmayanlarada nasip etsn kimseye aratmasın...
ismimiz hafsa teyzesi. yakın olsaydık görüşürdük nehir ablalık yapardı kızıma:) koklarım teyzeleri sende öp nehiri bizimiçin

kızıma maşaAllah deyin dua edin teyzeleri nazar değmesin kızıma Allaha emanet yavrum..

oy oyy maşallah bembeyaz pamuk gb bebeğim ya canımmm çok güzell maşallah subannallah pamuk kız ay kızımı görmek istiyorum bende çok şükür rabbime ağladık beraber şimdide sevinçten ağlıyoruz ne güzel duygular rabbim herkeze nasip etsin canım saglıkla huzurla büyüt kuzunu çok güzel çok maşallah

teşekkür ederiz teyzesi snn kızında senn gibi güzel olur. onlar günahsız ne kadar çirkin olabilirki zaten gerçekten ne günler geçirdik hamd olsun bu günlerimize. snnde az kalmış son haftalar hiç geçmek bilmiyo ama ona göre:) Allah yardımcın olsun canm inşaAllah normal doğurursunn hayırlısıyla

inşallah canım öyle sterim ama hala dönmemiş bizim kız doktor son andada dönse olur dedi ama benim gb hatadakilrin hepsi dönmüş nerdeyse bakalım kızmet hayırlısı olsun saglıkla gelsinlerde ne acılar çektik onun minik parmaklarına ayaklarına cennet kokusuna gülüşüne değmez mi her acı rabbim korusun hepimizin yavrusunu

bende aynı durumdayım canım daha yeni evli olduğumuz için ben çekimserim biraz ama eşim çok istiyor o yüzden korunmayı bıraktım normal yollarla olamazsam artık tedaviye başlayacağım

çok çirkin bu kız yaaaa mis kokulularrr

sveh canımmmm çok tatlı kızın maaşallah ALLAH analı babalı büyütsün inşallahHayırlı ,sağlıklı uzun ömürlü olsun innnşallahhh...

kızlar sıze bır sey sorayım. doktorum bana da pko dedi. ama benım hormonlarımda, kanmda falan bı sorun cıkmadı. neden ola bılır sızce? aynı durumda olan varmı?

Merhaba arkadaşlar.bende aranıza yeni girenlerdenim.2 yıllık evliyim.ne zaman bebiş için doktora gitsem hep kist çıktı karşıma.bende soğan suyu kürünü denedim 2 ay yaptım.inanılmaz ama kist falan yok.birde ben kist ameliyatı falanda olmuştum.o zaman doktor tüplerimin kapalı olduğunu ve sadece tüp bebek olabileceğini söylemişti.ama bu soğan suyundan sonra başka bir doktora başladım ve benim renkli filmimi çekti.o filimde tüpler açık çıktı.ve 2 yıldır ilk kez bebiş için tedaviye başladık.o kadar mutlu oldumki..:)))) bu ayın 26 sındada adet görmezsem test istedi doktor.kızlar dua edinde hamile olayım.psikolojim çok kötü olacak yoksa.bu sefer çok ümitlendim:)))

Canım benim maşallah subhanallahNazar değmesin Allah korusun hepsinide.Çok tatlı kızın annesi Tabi yapmazmı Nehirim yapardı ablalık tabikiÖperim canım.İsmiyle yaşasın annesi
Canım üzme kendini doktor demiş bak boşuna moralini bozma Allah korusun kötü bir durum olsa sölerdi doktor.Kız haksever senin şu hamile halini görmeyi çok isterdik biliyomusun ama eşin göndermiyor keşke bir imkanın olsaydıda görseydik senin bu haliniDarısıda senin kavuşmana canım az kaldı artık

Tedavin hayırlı olsun inşallah Allah gönlüne göre verir kısa sürede sende kavuşursun bebeğine

merhaba ben pko hastasıyım tedavide 2. ayım ve vücudum klomene cevap vermedi .Gonal f e başladı doktorum 75 ml ile ona da cevap vermedi 112,5 mlye yükseltti doktorum yumurtan direniyor dirençli pkosun dedi. V eyumurtan büyürse gerekirse aşılama yapacağım dedi .sadece bir yumurtam adetimin 22.gününde yani dün yapılan kontrolümde 17 mme ulaştığını öğrendik çok şükür son bir kez daha gonal f verdi bir kerede 150ml vurdu eşim dün göbekten .bugün doktorum karar verecek aşılama yapıp yapmayacağına .Moralinizi bozmayın çünkü benim yumurtam da 03.12den beri büyümeye çalışıyor Allahım hakkımızda hayırlısını versin vurulduğum son iğneler olur inş .

kızlar sıze bır sey sorayım. doktorum bana da pko dedi. ama benım hormonlarımda, kanmda falan bı sorun cıkmadı. neden ola bılır sızce? aynı durumda olan varmı?

BAZILARINDA TESTLERDE ÇIKMASADA YUMURTALARIN DİZİLİŞLERİ PKOLU OLDUGUNU GÖSTERİR KİMİSİNDE HORMONLARDA KİMİSİNDE KİLO KİMİİSNDE KILLANMA BOZUKLUGU GB BELİRTİLERİ VAR KİMİSİNDEDE SENİN GB BİŞİDE ÇIKMIYO AMA UTRASTONDA BELLİ OLUYO BİZ PKOLULARIN SORUNU DOGUŞTAN VERİLEN YUMURTA REZERVİMİZ HER ADET DÖNEMİNDE ADET OLAMAYINCA YUMURTALARIMIZI ATAMIYORUZ OND-LARDA İNCİ GBDİZİLİYOLAR

inşallah hamişlesindir ama umudu yitirmek yok bak cevap vermiş yumurtalıkların sogan suyuna bile ama pes etmek yok senelerce ugraştım 6 sene bekledik ama güzel sonu pes etmek yok

inşallah canım :) tek yumurtayla aşılamada şans az ama umudunu yitirme olmazsada benimde sorunum çok yumurta olmasıydı en son 3 yumurtam oldu 2si çatladı ve bebeğim geldi yani allah ol dedimi oluveriyomuş sıkıntı sitresten zaten her şeyimiz etkileniyo düşünmemeye çalış

inşallah yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…