Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

allah biliyo kalbimizi canım ama adım özge :) kızlarında hayırlı olsun canım prensesler geliyo demek ne güzle maşallah allah eşine sabır versin 3 cadı olcak evde onun iktidarlığı gidicek

geçti sanırım canım atlatırım ben bi an yıkıldımda ohss ne kadar kötü bişi oldunu hatta ölüme bile götürdügünü duyunca erken farkedilmesine sevindim vardır bir hayır rabbim bilir

oy cnaım çok güzle analtmışsın yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hadi hayırlısı inşalllahhhhhhhhhhhh sımsıkı tutunur hiç kıpırdama yat bol bol hadi bakalım güzle haberlerini bekşiyorum bana gelince cok bel agrım ve ateşim var zor durdum bugün okuldageçicek inaşşah bidahakia ya kaldı umutlar:26:

amin canım cok saolasın 100lük kullan dedi bana hatta başta 4 gün yanlış vurundum 75 ligi 4 ebölüp kullandım yani 25 felan vurdum 4 gün sonra dogrusunu göserdiler 100 vurdum 5 gün acayip büyüdüler 15mm felan 15 tane biraz küçüklerde 15 tane felan dedi hormonda yüksek cıkınca durdurdu ohss riski oluyomuş işte nabalım hayırlısı böyleymiş dün çok yıkıldımda geçer nabim neler geçmediki

geçer tabi canım Allah'ın izniyle, neler geçmiyor ki..

dozların o kadar yüksek de değilmiş ama senin vücudun tepki göstermiş sanırım. hangi merkeze gidiyorsun bilmiyorum ama kesinlikle memorialı öneririm. özellikle ohss konusunda çok başarılılar gerçekten.

bursa uludağ fakülte hastenesine gidiyorum şuan doktorumdan menunum şuan başka şansımda yok devletten rapor çıkarıp yaptırdım hakkımda hayırlısı olsun hepimiz içinde inşallah

sveh canım hayırlı olsun. bence ilaç içme bir daha. ben transferden sonra çok iyi dinlendim hiç ayağa kalkmadım. su ve kayısı ye. kabız olmaman lazım. inşallah seninledir bebeklerin.
cnm ne yalan söliyim fazla yatmadım ama iştee yapmadım oturdm dolandm yattım ne bileyim geçiyo işte günlr. kabız olmamaya çalışıyorum bakalım hakkımızda hayırlısı. bu gecede rüya gördüm pek sevmedm Rabbim hayırlara çıkarsın.. sen nasılsın cnm kızlarımz nasıl. baharınkide kızdı topiğimize damat lazım evde kalcak yoksa kızlar
sveh canım hayırlı olsun, Rabbimin izniyle pozitif haberlerini alırız inşallah.. bol bol ya Mübdi çek, dua et.. can veren Allah..
saol cnm snn gibi güzel hbrler alırım inşaallah. ya bnm transferim 8 mart ne zamn test yapcm 28 martta mı 29 martta mı
Allah şifa versn cnm Rabbim yüzümüzü güldrsün inşaAllah. ya sana nie uzun protokol uygulamadı acaba yumurtalarını baskısalardı ya önceden lucrinle.. neyse bildiği bşi vardr prof.un çok bilmişlik yapmayayım

kızlarım iyi svehcim inşallah bir daha sorun yaşamayız. artık 17. haftaya girdik. damat gerek senden bir çift erkek bekliyorum dünür olalım yabancıya vermeyeyim kızlarımı bi siz biliyosunuz ne zorluklarla yaptık onları.

aman hayırlısı olsun kız iki erkekle başetmesi daha zor olur sanırım:) bi kız bi erkek olur inşaAllahh:)

bende pko hastasıyım.pko hastaları zor hamile kalır,kalsada düşük yaparlar diyolar.bu kadar kötümü çok moralim bozuldu. bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. acil cevap lütfen (

canım opu tarihin ne zaman ve kaçıncı gün embriyosu koydular?

anladım canım. transfer gününü saymadan 9. gün testi yapmıştım ben. yani transfer günü içinde 10 gün sonra. yani senin 27 mart oluyor.

bnm kocada tutturdu 29 martta gdelim izim günüm dio ben çatlarım amaa evde kendim yapsam çıkar mı acaba. sen evdede yaptn mı yaptysan ne zaman yaptın cnm.

bnm kocada tutturdu 29 martta gdelim izim günüm dio ben çatlarım amaa evde kendim yapsam çıkar mı acaba. sen evdede yaptn mı yaptysan ne zaman yaptın cnm.

canım o kadar bekleyeceksin, bir gün daha beklersin :)
ben idrar testi yapmıştım. ama idrar testine güvenme derim. herkesin çıkmayabiliyor. o yüzden tavsiye etmiyorum canım. bazılarında testte hiç çıkmıyor kanda çıktığı halde.
ben 5 tane farklı test yapmıştım. ilkinde çoook hafif çıkmıştı, gözlerim şaşı olmuştu bakmaktan :) üç tanesinde hiç çıkmadı, bir tanesinde ise yarım saate kadar ikinci çizgi koyulaşmıştı.

ben evde hiç yapmadım. 11. gündü sanırım gidip kan vermiştim başka bir hastanede. ordaki dr da bana gebesiniz hemde ikiz demişti :)

işte bu günler geçmek bilmiyo canım benim hep bir şeylerle oyalan kafanı dağıt. ben hiç kfamdan atamamıştım o ayrı tabi. hemen google yazıyodum "Transferin... günü " diye belirtiler arıyordum kendimde

canımmm sen transfer yaptırdın ve test günü mü sayıyorsuuun
İnşallah olur canım bebişin seninledir
sabırsızlığını ve heyecanını çok iyi anlıyorum
inşallah sonu bebiş olur

ben evde hiç yapmadım. 11. gündü sanırım gidip kan vermiştim başka bir hastanede. ordaki dr da bana gebesiniz hemde ikiz demişti :)
burcu canımmm
sen bana çok yardımcı olmuştu bu pko konusunda hatırlarsın belki beni
nasılsın canım sağlığın sıhhatın yerindedir inşallah
ikizlerin nasıl, cinsiyetler belli mi

yaa bananeee bende yapcam ozamn çatlarım yoksa ikiye peki kaçıncı günler yapmıştında çıkmadı
ayy bnde duyarım inşaAllah o sözlerii:18: bebişlerin nsl gelmiyon fazla topiğe. bide sen çalışıyomusun burcuu
aynı benn
canımmm sen transfer yaptırdın ve test günü mü sayıyorsuuun
İnşallah olur canım bebişin seninledir
sabırsızlığını ve heyecanını çok iyi anlıyorum
inşallah sonu bebiş olur
ewt cnm hayırlısıyla yaptrdım gün sayıyorumm:18: snn bebişinde hayırlı olsun nasıl gebe kaldın normal yolla mı

günaydın arkadaşlar. öncelikle kendimden bahsedeyim. 9 senelik evliyim ve Allah bağışlarsa 7 yaşında oğlum var. 5 senedir tekrar çocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz. eşim 9 ay önce varikosel ameliyatı oldu. bende kontrol amaçlı doktora gittim. daha önce gittiğim doktorlar herşeyin normal olduğunu söylüyordu ama bu sene yumurtalarımla ilgili sıkıntı olduğu ortaya çıktı. devamlı olarak eşime kürler yaptım, ilaçlar kullandı şimdi onun değerleri iyi gibi ama benim değerler kötü. geçen ay aşılama yaptık tutmadı. dün tekrar doktora gittim aşılama tutmadı adet gördüm dedim. doktorum yumurtalarımın çok az ve zayıf olduğunu söyledi. sana yumurtalarını uyarmak için yüksek dozda ilaçlar veriyorum (klomen günde 3 kere 5 gün)bu da vücudunu yorar o yüzden seni tüp bebek merkezine yönlendirecem dedi. ama ben biraz daha denemek istiyorum yumurtaları geliştirici bitki var mı ya da kullanıpta fayda gören oldu mu arkadaşlar. doktorumu değiştirecem başka bir doktora daha görünüp onunda fikrini alıp o doğrultuda hareket edecem.
yumurta geliştirici neler var. yardımlarınızı bekliyorum. arkadaşlar değerlerimi yazayım bilginiz varsa yorumlarınızı bekliyorum.
TSH:1,48
FSH:11,49
LH:1,61
PROLAKTİN:22,1
bu sonuçlar ne demek ne anlama geliyor. doktor tüpe yönlendirince bişey soramadım.

hayıt tohumu diye bitki varmış. yumurtalara iyi gelir mi acaba. benim adetim düzenli(gerçi kullandığım ilaçlardan olsa gerek bu ay nerdeyse görmedim gibi) ama yumurtalara faydası varsa kulanmak isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…