Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

bana da aynen canım iyi gelmedi kilo vermen gerekiyomuş ama ben veremedim :KK50:dr her ay hormon tahlili yapıyo ama ths yüksek olsa söylerdi :44:endokrin neye bakıyo canım ilk kez duydum :44:
Sağlık olsun inşallah verebiliriz:18:Endokrin hormonlarına bakıyor işte şeker vs.Hormonlarına bkılıp ona göre tedavi oluyorsun canım:KK34:
amiiiiiiin ins canimmmmm....sen ne kadar zamandir istiosun bebis?:emir_bebek:
Ben 3 yıllık evliyim ilk 2 yıl düşünmedik ama artık istiyoruz:KK34:
kızlar çok şükür dün adet oldum :KK1:maşallah tam 41. gün de geldi aman nazar değmesin benimkine :KK9:yarın da doğum kont hapıma başlıyorum inşş kist tamamen eriyip gider tedaviye başlayabilirim :KK16:
Hayırlısı olsun canım inşllh güzel haberler alırsın:KK16::KK34:
kızlar lucrin iğnesinn3. günündeym hala zorlanıyorum iğneyi batırırken ne zormuş yaa acımasada cesaret işi 5 dk bekliyom ha batırdım ha batırcam:)

misafirim vardı bgn bi abla 4 çocuğu var gderken dedi Allah sanada evlat versn evin şenlensin çocuksuz ev zordur fln.... koydu açıkcası yoo dedim zor değil bn alışkınım Allah hayırlısın versn dedm.. bnm acıncak halim yok Allaha şükür çocukta bu dünyanın olmazsa olmazı değil tamam istiyorum hatta çok istiyorum ama olmuyo diede kendimi paralayamam dimi... imtihan sonuçta bu Allah beterinden korusun..

yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler aramıza bizi kimse anlayamaz Rabbimden başka.. burda derdimizi paylaşıyorz biraz olsun rahatlıyoruz işte yanlız olmadığımızı biliyoruz..

haksever bende başladım tedaviye ama emin ol bnde çok korkuyorum olumsuz olucak die... ne biliyim çok tuhaf bi duygu her tedavi olumsuz bitti ya buda öle olcak gibi geliyo..:KK14: bebişim gelmezse biraz zor toplanırım ama zaten şuan bile hçç iyi diyilim bide kötü sonucu alınca ne olurum bilmiyorum hem maddi hem manevi çok yıprandık..

Canım tedavine başlamana çok sevindim inşllh emeğinin karşılığını alırsın Allah yardımcınız olsun:KK16::KK34:

bak burcu eski arkadaşları özledim gizi ebirhimi elifyeşilleri
ebirhim doğum yaptımı acama, giz ile elifyeşiller ne yapıyor acama
hiç gelmiyorlar artık çok özledim onları

aynen canım bende yaa. face te eklemiştik birbirimizi ya ebirhim ve gizi eklemişim ben . ebirhim doğurmuş sanırım bir bebek resmi var ama hiç online olamıyor. giz den hiç haber yok .

bak burcu eski arkadaşları özledim gizi ebirhimi elifyeşilleri
ebirhim doğum yaptımı acama, giz ile elifyeşiller ne yapıyor acama
hiç gelmiyorlar artık çok özledim onları

bitanem bende sizi özledim ben arada bir girip okuyorum ne var ne yok diye ama kimse olmuyo bende çıkıyorum sen naslsın canım nasıl gidiyor tedavin

bitanem bende sizi özledim ben arada bir girip okuyorum ne var ne yok diye ama kimse olmuyo bende çıkıyorum sen naslsın canım nasıl gidiyor tedavin

ay canım benim sesini duydum iyi oldum valla özletme kendini yaz sık sık bizlere
canım son tedavide olmadı işte 6 aydır da sürekli akıntım var kremsi gibi böyle sürekli bez koyuyorum bazen gece işte altına yapmış çocuklar gibi uyanıyorum her yer ıslak :)))) dr değiştirdim buda bişey demiyo bu konuda akıntımı iltihapmı bilmiyorum ama galiba iltiham en son işte 3 gün siyah turpun suyunu iç dediler sabahları, sonra 3 günde sütün buharına otur dediler onu yapıyorum ve darlaşmada var ilişkide zorlanıyom
işte en son aşılama karar verdik mart gibi
o da olmazsa ondan sonra tüp bebek tedavisi olacam hayırlısı
sen neler yapıyorsun ne var ne yok anlatsana özledik valla

ay canım benim sesini duydum iyi oldum valla özletme kendini yaz sık sık bizlere
canım son tedavide olmadı işte 6 aydır da sürekli akıntım var kremsi gibi böyle sürekli bez koyuyorum bazen gece işte altına yapmış çocuklar gibi uyanıyorum her yer ıslak :)))) dr değiştirdim buda bişey demiyo bu konuda akıntımı iltihapmı bilmiyorum ama galiba iltiham en son işte 3 gün siyah turpun suyunu iç dediler sabahları, sonra 3 günde sütün buharına otur dediler onu yapıyorum ve darlaşmada var ilişkide zorlanıyom
işte en son aşılama karar verdik mart gibi
o da olmazsa ondan sonra tüp bebek tedavisi olacam hayırlısı
sen neler yapıyorsun ne var ne yok anlatsana özledik valla

akıntı genelde yumurtlama belirtisi diyolar ama bu kadar çok olması iltihaptanda olabilir canım kendini üşütme dikkat et özellikle ayaklarını ondan oluyor genelde aşılamayla inşallah kavuşursun bebeğine canım Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın ben en son kurban bayramından sonra bi tanıdık vasıtasıyla zeynep kamil in tüp bebek bölüm başkanına gittim adam direk önce kilo vericeksin sonra gerekirse tedavi yaparız ama kilo vermeden ben seni tedavi etmem dedi insülin direnci ve pko dan dolayı oldukça fazla kilom var o da öyle deyince bende bıraktım tedavi işini aralıkta kilo vermek için gürkan kubilay a başladım 3 ay oldu 15 kg verdim toplam normal kiloma döndükten sonra tedaviye başlamayı düşünüyorum canım

aynen canım bende yaa. face te eklemiştik birbirimizi ya ebirhim ve gizi eklemişim ben . ebirhim doğurmuş sanırım bir bebek resmi var ama hiç online olamıyor. giz den hiç haber yok .

burcu bebeklerin hayırlı olsun canım sonunda muradına erdin darısı bizlerin başına Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım ama gerçekten çok sevindim ya

kızlar ben bu gün hasta oldum zaten bikaç gündür belirtisi vardı ama ben hamişlige yorumlamışdım :KK43:((((
bu ayda kısmet deilmiş diyorum ne deyim 3.kez klomen kullanacam olmazsa banada aşılama gözüküyo. bu ay eşimede sperm testi yaptırcam ben pcoluyum ama klomene cevap veriyorum ilişki günlerinide doktor belirliyor hatta sınırlı kalmıyorum devam ediyorum ama niye olmadı niye tutmadı ya yoksa eşimdemi bi sorun var geçen seneki testleri iyi çıkmışdı bu ayda inş iyi çıkar
umudum kırılmadı ama :KK50:

evet canım belki ücretsiz olsa kendimi daha iyi hissederim çnkhem bebeğin olmuyo eşin için üzülüyosun baba olamıyo benim yüzümden diyosun ayrıca maddi acıdanda yük oluyosun az paralar değil düzenin maf oluyo bizim bi arabamız vardı satttık 4 aşılama yaptık noldu kredi cektin işi içi klazım bi araba daha aldı dogan yani lüks alamaz yani başka iş kurduk tır aldık başka borçlarımızda var çok şükür çalışkan işini takip ediyo borcunuda eşim ama durumalrı bile bilede yük oluyomuş gb hissediyo insan cok zor maddi amnevid ediğin gb cok zor bi profösöre muane olmak 250 tl eşim kaç gün calışıyo adam 10 dakkada alıyo o aprayı yazık değilmi adaletsiz dünya .şuana kadar harcadığımız paralarla cocugumu ilk okulu özel kolojde okuturdum belki nabalım bizimde imtihanımız bu rabbim dermansız dert vermesin dilimize hakim olalımda isyan etmeden tevekkülle atlatalım bu sınavımızı cok zor ama başarmamız lazım başka care yok malesef:KK50:
ewt cnm başka çare yok bnde düğünde takılan bileziklerim vardı onları bozdurdum işte birazıyla eşim iş kurdu ortak. kalanıda tedavide gitti. eğer gelmezse bebişlerim seneye rapor çıkarıp tüp yaptırırım napalım. ama olumsuz olursa nasıl dayancam bilmiyorum hçç iyi hissetmiyorum kendimi:KK43:( sizede Allah bol hayırlı kazançlar versn gerçektn çok zor..
canım inşş tedavin olumlu sonuçlanır rabbim inşş bu kez nasip eder meleğini sana :KK16::KK16:haklısın canım hep tedaviler olumsuz sonuçlanınca insan korkuyo yine hayal kırıklığı yaşamakatan ama rabbim çok büyük inşş yolun sonuna gelmişsindir :emir_bebek:
olumlu düşün ki olumlu olsun herşey bize en büyük ilaç moral :KK34:
olumlu düşünmeye çalışıyorm elimden geldiğince ama bnm tek sorun o değilki hem kendi annemler hem kaynanamlar çok üzüyo benii Rabbim sabır versn bebeğim gelse hç kmse önemli değil bnm için eşim ve bebişim bide en önemlisi Rabbim yeter bana
ooo elif hanım uğrarmıydınz siz buralara:KK33: hoşgeldn cnm sefalar getrdnn.. herzaman bekleriz.. kilolar gtmiş maşallah :KK9:

ewt cnm başka çare yok bnde düğünde takılan bileziklerim vardı onları bozdurdum işte birazıyla eşim iş kurdu ortak. kalanıda tedavide gitti. eğer gelmezse bebişlerim seneye rapor çıkarıp tüp yaptırırım napalım. ama olumsuz olursa nasıl dayancam bilmiyorum hçç iyi hissetmiyorum kendimi:KK43:( sizede Allah bol hayırlı kazançlar versn gerçektn çok zor..

olumlu düşünmeye çalışıyorm elimden geldiğince ama bnm tek sorun o değilki hem kendi annemler hem kaynanamlar çok üzüyo benii Rabbim sabır versn bebeğim gelse hç kmse önemli değil bnm için eşim ve bebişim bide en önemlisi Rabbim yeter bana

ooo elif hanım uğrarmıydınz siz buralara:KK33: hoşgeldn cnm sefalar getrdnn.. herzaman bekleriz.. kilolar gtmiş maşallah :KK9:

anlıyorum canım ama bizim asla stres olmamız gerek :KK50:inşş en yakın zaman da sorunlarınızı giderirsiniz canım :KK34:beni,m mesala tedavi gördüğümü kayınvalidemlerden kimse bilmiyo söylemeyide hiç ama hiç düşünmüyorum zaten onlardan çok uzakta oturuyoruz buda benim açımdan avantaş tabi :KK1::KK1:bilip ne yapacaklar tüh vah demekten başka :KK30:
kocişim bana yeteri kadar destek oluyo ve bide sağolsun kendi annecğim :KK16::KK16:

canım merhaba nasılsın ben 3-4 günde bir giriyorum okuyorum sizlerin ne yaptığını ama hiç kimse olmuyo canım bu arada tedavin hayırlı olsun hiç kötü düşünme pozitif düşün pozitif olsun bizim bi tanıdığımız tüp bebek tedavisi görüyordu ben daha bekarken 3 kere denediler 3. de 2 oğlu oldu kadın diyordu ki birinci ve ikincide kesin olmayacak tutmayacak diye girdim olmadı ama sonuncuya çok ümitli girdim olucak dedim oldu diyordu o yüzden sende olumlu düşünmeye çalış canım

anlıyorum canım ama bizim asla stres olmamız gerek :KK50:inşş en yakın zaman da sorunlarınızı giderirsiniz canım :KK34:beni,m mesala tedavi gördüğümü kayınvalidemlerden kimse bilmiyo söylemeyide hiç ama hiç düşünmüyorum zaten onlardan çok uzakta oturuyoruz buda benim açımdan avantaş tabi :KK1::KK1:bilip ne yapacaklar tüh vah demekten başka :KK30:
kocişim bana yeteri kadar destek oluyo ve bide sağolsun kendi annecğim :KK16::KK16:
bnde sölemiyodum istemiyodk diyodum ama artık 4 sene oldu inanmadılar haliyle istemediğime:KK70: bide aynı binadayız hastaneye gidip geliyorz anlıyolar tabi. ama sadece tedavi gördüğümü biliyo aşılama yaptrdm sölemedm. şimdi tüpüde sölemedm bi kaç arkadaşım biliyo sadece..
canım merhaba nasılsın ben 3-4 günde bir giriyorum okuyorum sizlerin ne yaptığını ama hiç kimse olmuyo canım bu arada tedavin hayırlı olsun hiç kötü düşünme pozitif düşün pozitif olsun bizim bi tanıdığımız tüp bebek tedavisi görüyordu ben daha bekarken 3 kere denediler 3. de 2 oğlu oldu kadın diyordu ki birinci ve ikincide kesin olmayacak tutmayacak diye girdim olmadı ama sonuncuya çok ümitli girdim olucak dedim oldu diyordu o yüzden sende olumlu düşünmeye çalış canım

iyim cnm ya çok şükür Allah bu günlerimizi aratmasın inşaAllah. iyi düşüneyim ozaman ozamanda olmayınca insan çok üzülüyo yaww:KK30: bakalım hakkımızda hayırlısı hep öle diyorum ne olumluyum ne olumsuz yani hç bişi hissetmiyorum sanki diğer tedaviler gibi bi tedavi gibi geliyo nieyse:KK53:

ayy rüyamda yumurtam toplancakmış ameliyathaneye aldılar beni üstümde kıyafetler belini aç dedi doktor dedim bni tamemen uyutun bn belden aşağısını uyuşturmanızı istemiyorum diyorum. içimdende belden iğne vurulurken çok canım yanar şimdi diyorum o ara vuruyo ben hemen uyuyorumm:) tuhaf bi rüyaydı Allah hayır eylesin

bnde sölemiyodum istemiyodk diyodum ama artık 4 sene oldu inanmadılar haliyle istemediğime:KK70: bide aynı binadayız hastaneye gidip geliyorz anlıyolar tabi. ama sadece tedavi gördüğümü biliyo aşılama yaptrdm sölemedm. şimdi tüpüde sölemedm bi kaç arkadaşım biliyo sadece..

iyim cnm ya çok şükür Allah bu günlerimizi aratmasın inşaAllah. iyi düşüneyim ozaman ozamanda olmayınca insan çok üzülüyo yaww:KK30: bakalım hakkımızda hayırlısı hep öle diyorum ne olumluyum ne olumsuz yani hç bişi hissetmiyorum sanki diğer tedaviler gibi bi tedavi gibi geliyo nieyse:KK53:

ayy rüyamda yumurtam toplancakmış ameliyathaneye aldılar beni üstümde kıyafetler belini aç dedi doktor dedim bni tamemen uyutun bn belden aşağısını uyuşturmanızı istemiyorum diyorum. içimdende belden iğne vurulurken çok canım yanar şimdi diyorum o ara vuruyo ben hemen uyuyorumm:) tuhaf bi rüyaydı Allah hayır eylesin

haklısın canım senin için durum biraz daha zor tabi hep göz önündesin bide aynı yerde oturuyosunuz allah yardımcın olsun :KK31:biliyorum benimde kayınvalidemler inamıyolardır ama allah var hiç te sormıyolar ne yaptınız ne ettiniz diye sağolsunlar sıkıştırmıyolar yani :26:
bizim de 4 yıl oldu canım :KK14::KK14:rabbim inşş gönlümüzden geçeni bize nasip eder canımm inşş tedavilerimiz olumlu sonuçlanır :KK34:

Hepimiz birşeylerden fedakarlık ediyoruz işte.Zengin malı mülkü olan birileri olsak hiç içimiz acımazda böyle borçla harçla olan şeyler hiç kolay değil.Allah yardımcımız olsun emeklerimiz boşa çıkmasın.Bende tüp bebek tutmazsa bebek almayı düşünüyorum.Maddi manen yıpranıyoruz sürekli çocuk için tartışmalar kavgalar aglamalar biz bu konuya soğuk bakmıyoruz.Ama önce tedavi olalım diyoruz hakkımızda hayırlısı neyse o olsun:KK16:
İyi etmişsin herşeyi söylemek zorunda değilsin.O durumunu kullanırlar gerek yok buna.Eşinde yanında olduktan sonra gerisi boş.Zaten en yakının eşin annen karşı tarftan çok beklememek lazım çünkü senin annen gibi candan olması çok zor zaten:KK31:

Hayr olsun canım bilinçaltında tedavi var sürekli böyle görmen normal:KK34:İnşallah bu sefer tutarda mutlu sona kavuşursun:emir_bebek::KK49::KK16:

kizlar yarin dr gitcem esimine sperm testi yaptirmak istiyorum 80 tl dediler fazla degilmi ankradayim.

X