Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlarr gittim ön görüşmeye güleryüzlüydüler konuştuk işte anlattı 2500+ ilaçlar. uzun protokol düşünüyo doktor hanm adetin 21. günü çağırdı bakcak rahmin durumuna göre başlıcaz.... Rabbim hakkımızda hayırlısını versinn inşaAllah en kısa zamanda bnde hamiş olurum tabiki sizdeee:KK16:

:nazar::nazar:canım hamişliğin hayırlı olsu rabbim kucağın aldığın günleri de göstersin inşş bizler de nasip etsin rabbim :KK16::KK16:ilk tüp bebek dememsinde mi tut canım seninkiler :KK34:

allah sabır versin canım gözünün önün de olması hiç kolay değil inşş allahım sana da mucizeni gönderir yakın da rabbim çok büyük canım elbet bizim de gönlümüze göre verecek sen içini ferah tut :KK25:

sağol canım.inşallah kucağıma almak da kısmet olur. allahım isteyen herkese nasip etsin. evet canım ilk tüp denemesi.:nazar:

Canım anlıyorum seni seninki kıskanmak değil imrenmek sadece.Allah sizede bizlerede nasip eder inşllh zamanı gelince demekki daha zamanı var canım imtihandayız bunu düşünerek birazda olsa rahatlamaya çalış.Eltinede hayırlı olsun sağlıkla bebeğine kavuşsun inşllh:KK16:Sende üzme kendini sanada gelecek o güzel günler inşallah:KK16::KK49:

Ne kadar güzel yazmışsın ifade etmişsin bu duygular hepimizin ortak duygusu anlatamadığımız haykırırcasına bağıramayıp içimizden çıkan cümleler aslında:KK31:

Allah bizlerede nasip eder inşllh.Biz malesef devletten faydalanamıyoruz eşimin sgk prim günü yeterli değil o yüzden para olunca özelde anca olucak inşallah:KK31:

Kimsenin zavallı görmesine aldanmayın.Onlar öyle yaparak Allah'a şirk koşan insanlar.Biz aciz kullar ne yapabiliriz yoktanda var eden Allah değilmi?Allah nasip ederse olur etmezse olmaz.Bunu idrak eden insan bunu demez zaten anca cahil cuhala insanlar böyle düşünür Allah ıslah etsin diyecek birşey yok.Sizde bol bol dua edip Allah'tan bekleyin cahil insanların lafına bakmayın herkez kendine baksın.Bu imtihan dünyasında herkezin sıkıntısı ayrı bizimkide buymuş.Zamanı gelince olur inşallah hepimiz anneliği tadarız:KK16:
biz de özelde yaptırdık canım. hiç beklemedik o yüzden . kasımda adetliyken gittim aralıkta hamileydim allahımın izniyle.

kızlarr gittim ön görüşmeye güleryüzlüydüler konuştuk işte anlattı 2500+ ilaçlar. uzun protokol düşünüyo doktor hanm adetin 21. günü çağırdı bakcak rahmin durumuna göre başlıcaz.... Rabbim hakkımızda hayırlısını versinn inşaAllah en kısa zamanda bnde hamiş olurum tabiki sizdeee:KK16:

canım hayırlı olsun . başlanmış iiş bitmiş iştir. inşallaahhh en yakın zamanda hamile kalıcaksın

o da geç kalmış hemen dangalak.
ay ne bileyim insan der biraz gezeyim tozayım bn 2 sene istemedm çocuk şimdide arıyorum işte...
canım hayırlı olsun . başlanmış iiş bitmiş iştir. inşallaahhh en yakın zamanda hamile kalıcaksın

inşaAllah canm yaa sonuda güzel olur inşaAllah.. snn gibi ikiz bebişim olurmuşşş:KK52: 14 şubatta gtcem bakalım nolcak heyecan bastı geçmez şimdi günler bana:KK31:

ay ne bileyim insan der biraz gezeyim tozayım bn 2 sene istemedm çocuk şimdide arıyorum işte...

inşaAllah canm yaa sonuda güzel olur inşaAllah.. snn gibi ikiz bebişim olurmuşşş:KK52: 14 şubatta gtcem bakalım nolcak heyecan bastı geçmez şimdi günler bana:KK31:

inşaaallaahh beklediğine değer ikiz olurr canım . bizde 8 yıllık evliyiz ancak oldu. allahım kararlıyo illaki . ama ben inanıyorum sen hamile kalacaksın

inşaaallaahh beklediğine değer ikiz olurr canım . bizde 8 yıllık evliyiz ancak oldu. allahım kararlıyo illaki . ama ben inanıyorum sen hamile kalacaksın

ay ağzından bal damlıyo burcu yaa:KK23: inşaAllah canım yaa bide para olsa başladık hemen eltimin hamile olduğunu duyunca. uzun protokol olursa ilaçlar çok tutar saanki dimi napcez:KK52:

ay ağzından bal damlıyo burcu yaa:KK23: inşaAllah canım yaa bide para olsa başladık hemen eltimin hamile olduğunu duyunca. uzun protokol olursa ilaçlar çok tutar saanki dimi napcez:KK52:
hayırlı olsun cnm inş. güzel sonuçlarla dönersin takip etcem seni
bizede tüp bebek yolu görünüyo gibi şansımı biraz daha zorluyorum
kabakçiçeğinden haber yok merak ediyorum başladımı acaba ya :S

hangi merkez cnm?

sen nerde yaptırcaksın canım. merkez belirledinmi. özel mi devlet mi olucak . özelse 10 bini çıkar gözden

sen nerde yaptırcaksın canım. merkez belirledinmi. özel mi devlet mi olucak . özelse 10 bini çıkar gözden

özel hastane canım bnde istiyorum en güzel yaptırayım die ama para yok şimdiki merkezde çok iyi değil ama kötünün iyisi. 2500 tl ilaçlar hariç. bi kere deneyeyim burda paramız buna yetiyo. olmazsa ki inşaAllah olur. rapor çıkarıp öle devam ederim yoluma.. aslında bn memoriali çok istedm ama ilaç hariç 2100 euro..

Son düzenleme:
hayırlısı inş. merkez hepsi bahane kısmette varsa herşekil olur zaten

aynen öle doktor baya detaylı anlattı zaten pcoyu flnda. bütün hastanelerin yaptığı şey aynıdır dedi. kuş kondurmuyolar sonuçta dedi:) ama öle değil bencede labaratuvar çok önemli... kkda okudum bu hastaneye gden ve hamile kalan kalamayanda var tabi.. erdem hastanesinin kendi sitesinde çok var memnun kalan ama kötü yorumlarıda yazacaklar değil yaa:))

Canım anlıyorum seni seninki kıskanmak değil imrenmek sadece.Allah sizede bizlerede nasip eder inşllh zamanı gelince demekki daha zamanı var canım imtihandayız bunu düşünerek birazda olsa rahatlamaya çalış.Eltinede hayırlı olsun sağlıkla bebeğine kavuşsun inşllh:KK16:Sende üzme kendini sanada gelecek o güzel günler inşallah:KK16::KK49:

Ne kadar güzel yazmışsın ifade etmişsin bu duygular hepimizin ortak duygusu anlatamadığımız haykırırcasına bağıramayıp içimizden çıkan cümleler aslında:KK31:

Allah bizlerede nasip eder inşllh.Biz malesef devletten faydalanamıyoruz eşimin sgk prim günü yeterli değil o yüzden para olunca özelde anca olucak inşallah:KK31:

Kimsenin zavallı görmesine aldanmayın.Onlar öyle yaparak Allah'a şirk koşan insanlar.Biz aciz kullar ne yapabiliriz yoktanda var eden Allah değilmi?Allah nasip ederse olur etmezse olmaz.Bunu idrak eden insan bunu demez zaten anca cahil cuhala insanlar böyle düşünür Allah ıslah etsin diyecek birşey yok.Sizde bol bol dua edip Allah'tan bekleyin cahil insanların lafına bakmayın herkez kendine baksın.Bu imtihan dünyasında herkezin sıkıntısı ayrı bizimkide buymuş.Zamanı gelince olur inşallah hepimiz anneliği tadarız:KK16:
çok haklısın canım aslında onlar acıncak haldeler bizler değiliz ben hep inanıyorum bizim de gün gelecek evlatlarımız olacak allahın izniyle :KK16:herkez o zaman söyledğinden yaptığından utanacak okadar fesat insanlar var ki sanki benim bebşimin olmamasında mutlu oluyolar :KK47::KK47:derdi veren rabbim elbet dermanını da verecek :KK34:
2008 kasım ayında evlendm cnm 4 bitti 5e girdik..

polyannam bnm:KK16: inşaAllah cnm bizde anne olucazz:KK49:
daha nice seneler eşinle bir ömür geçirirsin tatlım bide size bebiş te eklenin de değmeyin keyfinize inşş allahım o günleri de gösterecek hepimize birer birer :KK9:
bizim de 3 yıl bitti canım 4 girdik :KK48:
:nazar:canım inşş çok hayırlara vesile olur inşş işimniz çorap söküğü gibi akıp gider hiç sorun aksilik olmaz tedavin de hayırlı uğurlu olsun rabbim utandırmasın :KK16:
o da geç kalmış hemen dangalak.
hay yaşa canım ya söylenebilecek en doğrı söz bence :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:cuk diye oturmuşş :KK1:
sağol canım.inşallah kucağıma almak da kısmet olur. allahım isteyen herkese nasip etsin. evet canım ilk tüp denemesi.:nazar:

inşş bitanem rabbim o günleri de göstersin :nazar::nazar:ne güzel senin ki hemen ilkin de tutmuş darısı hepimizn olmayanların başına AMİİİİİİİİİİN :21::21:

ewt ya burcum tek taşla iki kuş vurdu maşaAllah..:KK16: darısı bzm başımıza. :KK49::KK49::KK49::KK49:

bgn gittim doktorun odasına doğan bebeklerin resmini koymuşlar üçüz vardı bitane çok tatlıydılar. eşime dedm üçte gözüm yok bitane yeter.. bulmuşta bunuyorum:KK1:

selam kızlar
adetimin 21. günü doktor kontrolüne gittik
folikül takibine..
doktorum ovulasyon başlamış dedi, belki çatlamışsındır hatta dedi, 72 saate en geç çatlarsın dedi
bugün de 23. günüm, ateşim yükseldi çok heyecan yaptım bir pkolu olarak
şimdi ateşimin yüksek gitmesini ve adetimi bekleyeceğim
size sormak istediğim daha yeni yumurtladım ve 7 gündür progestan içiyorum, doktor 10 gün kullan demişti
ben biraz daha kullanmak istiyorum yeni yumurtladım sounçta, ihtiyazım olabilir progestana
sizce doktoru arayıp içeyim mi birkaç gün daha, faydası olur mu, bu konuda tecrubesi olan var mı?

ewt ya burcum tek taşla iki kuş vurdu maşaAllah..:KK16: darısı bzm başımıza. :KK49::KK49::KK49::KK49:

bgn gittim doktorun odasına doğan bebeklerin resmini koymuşlar üçüz vardı bitane çok tatlıydılar. eşime dedm üçte gözüm yok bitane yeter.. bulmuşta bunuyorum:KK1:

inşşş canım benim darısı hepimizn başın olurr :KK49::KK49::nazar:biz bir tane isterken rabbim 2 tane verirse bizim için mükafat olur rabbimin mucizesi olurr inşş :KK16::KK16:

allah hayırlara vesile etsin dün gece o kadar güzel bi rüya gördüm ki uyandığım da çok üzüldüm gerçek gibiydi :KK31:

yeni bebişim olmuş hemde kızmış:KK16:bende onu emziriyodum iki göğsümde dışarda bebiş birinden emiyo diğerinde de sütler akıyo öpüp seviyodum onu rüyam da doyamadım öpmeye koklamaya :emir_bebek:

hala da adetim gelmedi en son 5 ocakta ta olmuştum bakalım inşş bi mucize gerçekleşir benim inşş :KK16:

X