Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

progesteron testi ile hamilelik sonucu çıkıyomu
ve bu tarihde kan testi yaptırsam kesin sonuç çıkarmı
yardımmmmm

progesteron yüksekliği erken gebelik belirtisi olabiliyor canım. geçen sene bende de olmuştu hatta dr.um gebesin diycekti nerdeyse ama maalesef değilimişim. inşallah sen hamilesindir.

ahhh ahhh dunyanın en ıgrenc duygusu...yenı dogum yapan arkadaslarımın yanına bıle gıdemıyorum.her doktor kontrolunde hastaneden cıkınca aglama krızlerıne gırıyorum hamılelerı gorunce...emın ol burdakı herkes senı o kadar ıyı anlıyokı yalnız degılsın merak etme...hepımız aynı duyguları yasıyoruz.dunyanın en kotu en agır seyı evlatla sınanmakmıs.ama ınsallah bıgun bızımde yuzumuz gulcek...
gerçekten çokk zorr en yakın arkadaşım hamile bgn gittim bebeğine bi sürü hediye gelmiş bana gösterdi..o kadar tatlılarki... güzelmiş diyebildim sadece insanlara mutlu gibi görünmek çok zor.. Allah sanada nasip etsin deyince hayırlısı diyebiliyorum sadece... yanmda seviyo karnını bebeğin eşyalarını öpüyo kokluyo konuşuyo bebeğinle.. ben izliyorumm içimde binbir fırtına ama kimse bilmiyo anlamıyo şu an bile gözlerimden yaşlar damlıyo... daha yeni evlenen arkadaşlarımın hepsi hamile eskiden hamile haberi alınca nasıl sevinirdim.. şimdi.. bişi diyemiyorum herkes bana acıyarak bakıyo sanki.. dedikleri şey üzülme senin de olur.. sölemesi ne kadar kolay dimi. bide yaşayanı anlayabilseler.. ççokk doluyum kızlar çokk kimseyle paylaşamıyorum bi siz varsınz bide Rabbim..Allah yardımcımz olsunn dayanma gücü versinn:KK14::KK14::KK14:
progesteron yüksekliği erken gebelik belirtisi olabiliyor canım. geçen sene bende de olmuştu hatta dr.um gebesin diycekti nerdeyse ama maalesef değilimişim. inşallah sen hamilesindir.

nasılsın burcucum nasıl gidiyo hamilelik

gerçekten çokk zorr en yakın arkadaşım hamile bgn gittim bebeğine bi sürü hediye gelmiş bana gösterdi..o kadar tatlılarki... güzelmiş diyebildim sadece insanlara mutlu gibi görünmek çok zor.. Allah sanada nasip etsin deyince hayırlısı diyebiliyorum sadece... yanmda seviyo karnını bebeğin eşyalarını öpüyo kokluyo konuşuyo bebeğinle.. ben izliyorumm içimde binbir fırtına ama kimse bilmiyo anlamıyo şu an bile gözlerimden yaşlar damlıyo... daha yeni evlenen arkadaşlarımın hepsi hamile eskiden hamile haberi alınca nasıl sevinirdim.. şimdi.. bişi diyemiyorum herkes bana acıyarak bakıyo sanki.. dedikleri şey üzülme senin de olur.. sölemesi ne kadar kolay dimi. bide yaşayanı anlayabilseler.. ççokk doluyum kızlar çokk kimseyle paylaşamıyorum bi siz varsınz bide Rabbim..Allah yardımcımz olsunn dayanma gücü versinn:KK14::KK14::KK14:

ah canım yaa.. nasıl iyi anlıyorum seni, offf... o hislerini öyle iyi biliyorum ki.. bir hamile haberi alınca içimde ne fırtınalar kopuyor, nasıl acıyor canım.. o an hemen dua ediyorum Rabbime çünkü en çok canımın yandığı an o an oluyor..
kimsenin acıyacağı bir durum değil bu. bu Allah'ın bir takdiri ve imtihanı.. insanların her biri ömrünün farklı dönemlerinde ve farklı şekilde imtihan olurlar. bizim de imtihanımız buymuş. sabırla Allah'tan yardım dileyeceğiz, sen gönlünü ferah tut.

ah canım yaa.. nasıl iyi anlıyorum seni, offf... o hislerini öyle iyi biliyorum ki.. bir hamile haberi alınca içimde ne fırtınalar kopuyor, nasıl acıyor canım.. o an hemen dua ediyorum Rabbime çünkü en çok canımın yandığı an o an oluyor..
kimsenin acıyacağı bir durum değil bu. bu Allah'ın bir takdiri ve imtihanı.. insanların her biri ömrünün farklı dönemlerinde ve farklı şekilde imtihan olurlar. bizim de imtihanımız buymuş. sabırla Allah'tan yardım dileyeceğiz, sen gönlünü ferah tut.

öle herkes başka başka şeylerle imtihan ediliyo.. Allah daha ağır imtihanlardan geçirmesn bunuda en hayırlı bi şekilde atlatmayı nasip etsnn aminnn...

teyzeleriiii ikizlerimden selam getirdim:KK49::KK49::KK49:

as bbebişşşşşşş:KK54::KK54:

merhabalar ,öncelikle sizi tanımıyorum fakat mutluluğunuz daim olsun allah tamamına erdirsin inş.
ben bir haftadır siteye yeni girdim birçok konuyu ve sizleri takip edip yorumlarınızı okudum.
paylaşımlarınız çok sıcak.bende infertilite tedavisi görüyorum 5 yıldır.Şimdi istanbulda bir çok yakınımı tedavi eden bi doktora gidiyorum.bana 3 ay süre verdi ve bu ay üçüncü ayım ultrasonda yumurtlama olduğunu gördü ayın 4 aralıkta kan testi yaptır 100 % hamilesin dedi bende heycandan ölücem bu gece içim içime sığmıyor yarın test yaptırcam.heycanımı hiç tanımadığım sizlerle paylaşmak istedim..

hayırlıı olsun ne güzel umut oluyosunuz bizlere dua edin bizlerede:KK16:

kızlarrr dün hormon tahlili yaptrmak için devl. hast.ne gittim çok sıra vardı eşimin yanına iniyodm sen bekleme git bn dururum die. inerken yanmda bi kadın var telle konuşuyo dio müjdem var kızın olcakkk:KK53: ben kaldım kaynar sular döküldü sanki üzülmüyorum artık diyodum meğersem içime atıyomuşum son damla oldu o kelime.. gittim yanına eşimin dolmuş bi halde dedm sıra var napalım dedi gidelim hç bişi istemiyorum dedim. noldu dedi yok bişi dedim ama gözlerimden akıyo yaşlar ısrar etti noldu die yanmda bi kadn eşine müjde verdi dedim. anlayamıyorum seni dedi bi dk bi dk tutmuyo onca şeye üzülmedn ağlamadn dedi şimdi noldu. bnde çıkıştım anlamıyosun beni nie yardımcı olmuyosun anlamaya çalış nie kızıyosun dedim. oda bn sen üzülüyosn die kızıyorum kıyamıyorum sana tüp mü yapıyoruz lpg mi yapalım dedi:KK1: para yok dedim ayarlarız sen araştr dedi öle işte geldm birz kendime. Allah yardım etsn çok zor bi imtihan gerçekten allah beterinden korusun..

öle işte bnde yavaş yavaş başlıcam araştrmaya ilkbahara doğru yaptrmayı düşünüyorum Allah nasip ederse havalr ısınsın biraz bakalım hakkımızda hayırlısı olsunn:KK16:

aynı şeyler bizdede oluyo ben üzülünce hemen yapalım özelde diyo sanki para varda bulurum çekerim kredi diyo hemen sanki kolay olmazsa biterim ben zaten evlat veremiyosun bide o akdar borca girip bide tutmasın ölürüm sanki öle geliyo o yüzden devlette yaptırcam:KK14:

aynen canım eşlerimiz bile anlıyo gibi gözüksede bizi tam anlamıyla anlamıyorlar ama canım bu kadar yıpratma kendini yaşın daha çok küçükmüş senin bizim bi tanıdık onun da küçüktü çocuğu olmuyordu kıllanmada vardı ama rabbim verdi genede yaşın küçük zamana bırak biraz kaynıyın düğünü oldumu
bak benim yaşım da geçiyo 33 olacam gayretim çabam yaşım geçiyo diye biraz da bu yaştan sonra çoçuk büyütecek mecalimde yok aslında yorgunluk vucud da çok
çocuğumun ihtiyar bi annesi olacak diye üzülüyorum bi yandan da sanki çocuğum oldu da
ve herkes yaşın geçiyor daha ne duruyorsun demek kurşun yarasından kötü
dün bi arkadaş aradı ne yapıyon dedi iyiyim dedim daha doğurmaya niyetin yokmu diye şak diye yapıştırdı kendide tedaviyle anne olduğu halde kaynar su döküldü sanki bedenime
buğün dr gidecem bakalım ne diyecek ama içimde hep bir ümit, umut var bakalım hayırlısı

o dengesiz insanalr yokmu ya bide dedğin gb tedaviyle olmuş biraz analr insan bak benimde olmadı olcak sakın üzülme der yaa kişiliksizler benimde eşimin hala kızının 1 sene olmadı benimde olmuyoya anlatıyodum şöle yapın böle yapın doktor felan önerdim gerek kalkmadan kendiliğinden oldu ama sanki ilk geceden olmuş gb unuttu olmadıgı ayları beraber aglıyoduk bana neler yaptı sonrasında:KK14::KK14::KK14:yazık insanalr çok nankör bizde unutcaz mı bebeğimiz olunca bugünleri bilmiyorum ama asla canı yanan birinin yarasına tuz bascak kadar vicdansız olmucam:KK19: allah bildigi gb yapsın bölelerini:KK14:

sağolun kızlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. inşaaalllaaahh hepimiz 2013 yılında hamile olucaz. keseler gözüktü doktor iki tane dedi. iki hafta sonra yine çağırdı kalpleri atıyomu diye dinlemeye inşallahh devam eder. o kadar bekledik bari ikiz olsun. ama tek olursa da karalar bağlamam çünkü bu yola bir bebek için çıkmıştık . allahım hayırlısını versin sağlıklı olsunlar yeter. hep hep hep dualarımdasınız. sizi çok seviyorum. burası o kadar farklı bir sayfa oldu ki sanki hepinizi tanıyorum gibi seviyorum . bütün heyecanlarımı sevinçlerimi üzüntülerimi sizinle paylaştım ve devam da edicem başka sayfalara girmek bile istemiyo canım. inşallah hep birlikte başka bir sayfa açıcaz hamile kankalar diye :)

:KK16:oyy bebegim benim yaa ikiz bide kızz ayy aile 4 kişi olcak beklediginize degcek inşallah hakettin kuzum doyasıya tadını cıkarrrrrrrrr hamileliğinin dua et bol bol kuran oku cocuklarına hayırlı evlat olsunlar inşallah:nazar::nazar:

slm kızlar bizim herşeyimiz hazır eşimde raporunu aldı tahlillerini yaptırdı herşeyi hazıradık tüp bebek için şimdi heyete çıkıp rapor alıcaz işten izin alabildigim gün gidicez:KK12::KK12: bakalım ne zmana yapcakalr hemen yapıyolarmı sıra varmı hiç bilmşyorum :44: inşallah 15 tatilde koyarlar bbebişleri:KK49::KK52:

slm kızlar bizim herşeyimiz hazır eşimde raporunu aldı tahlillerini yaptırdı herşeyi hazıradık tüp bebek için şimdi heyete çıkıp rapor alıcaz işten izin alabildigim gün gidicez:KK12::KK12: bakalım ne zmana yapcakalr hemen yapıyolarmı sıra varmı hiç bilmşyorum :44: inşallah 15 tatilde koyarlar bbebişleri:KK49::KK52:

A.s canım hadi hayırlı olsun inşallah olumlu yönde ilerler ve güzel haberi paylaşırsın:KK49::emir_bebek:

iyiyim canım. iyidir hamilelikte herhalde daha hiç farkında değilim hamile olduğumun

bir ay önce dr gitmiştim kistin var 4 cm demişti yazz diye ilaç vermişti kullanırken sürekli ara kanamalarım oldu ilacın bitmesine iki gün kala kanamam başladı adetin 3 günü dr gittim cuma günü dr atık şekilde kalmış gitmiş dedi p ile başlayan pregeston mu ne iğne verdi bunu bugün başla dedi vurunmaya salı günü tekrar gel dedi ama benim o gün kanamam bitti yani hastalık 3 gün sürdü gibi bişey ilacı kullanırken ara kanamaları saymazsan niye böyle oldum kötü bişey mi salı günü tekrar gidicem gidince sorayım ama zamana kadar kafayı yiyecem
bide tedaviyeye başladım ya bende bir duygusallık herşeye ağlıyom yüreğim çarpıyo sürekli biraz da sinir var rahat olamıyorum bak diyorum kendi kendime rahat ol tedavin iyi olmaz yok söz geçiremiyom kendime

Son düzenleme:
valla kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum ama yinede emin olmak istrm
iyide adet düzensizligim var hangi tarihde test yaptıracam geçen ay progestan ile ayın 12 de adet olmuşdum bu ayın 12 de test yaptırsam daha doğru olurmu normal de 2 ayda bir adet olurum o da en erken üffff

valla kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum ama yinede emin olmak istrm
iyide adet düzensizligim var hangi tarihde test yaptıracam geçen ay progestan ile ayın 12 de adet olmuşdum bu ayın 12 de test yaptırsam daha doğru olurmu normal de 2 ayda bir adet olurum o da en erken üffff

geçen ay 12 ise tabiki bu ayın 12 sinden 10 gün sonra yani 22 sinde kan testi yaptırman lazım düzensizlik önemli değil tedavi görüyon galiba o yüzden sana yumurtlama sağladıkları için geçerli olur

haksever profil resmine bayıldım nerden buldun ooohhh yorgan arası yaramazlık gelsin bebekler

inş. herşey istediğin gibi olur RABBİMİN izniyle
güzel haberlerini bekliyoruz cnm takipçinim:KK66:

Selam Kızlar
Size bir soru sorucam ben geçen ay bebişimi kaybettim.pko luyum ve bu ay yumurtalarım büyümedi ama sol tarafımda son kontrolde 10mm bir yumurta büyüdü.ve sanırım büyümeye devam ediyor çünkü kasık ağrılarım çok fazla ve aşırı akıntım var.
28 günlük adete göre 09.ocakda
35 günlüğe göre 16 ocakda bat var
eğer büyümezse zaten 16 sına kadar,doktora gidicem.

geçen ayda benım klomen+ovitel çatlatma iğnesi ile çok geç döllenme oldu.
yumurtaası geç büyüyen ve çok akıntısı kasık ağrısı olan varmı??

zaten ınsanların tek bıldıgı sey uzulme kafana takma senınde olur daha yasın genc ama bunu soyleyenlerın bı cogunun cocugu var.ınsanlara derdımı anlatamıyorum.evlat hasretı cekmek cok zor.bu hasretın 1 yılıda aynı 20 yılıda aynı cektıgın acı hıc azalmıyo.canım yandıgı ıcın hamıle veya cocugu olan arkadaslarımla bıle bı sure gorusmeme kararı aldım.cunku hıc kımse bızlerı anlamıyo.sadece bu sıtede bıraz rahatlıyorum yalnız olmadıgımın farkına varıyorum.

hayırlı olsun canım tedavin Rabbim yüzümüzü güldürsün tez zamanda:KK49:
iyiyim canım. iyidir hamilelikte herhalde daha hiç farkında değilim hamile olduğumun
aman unutup ağır fln kaldırma hee dikkat et kendine:) az daha büyüsün bebişimz unutturmaz annesi:emir_bebek:
bir ay önce dr gitmiştim kistin var 4 cm demişti yazz diye ilaç vermişti kullanırken sürekli ara kanamalarım oldu ilacın bitmesine iki gün kala kanamam başladı adetin 3 günü dr gittim cuma günü dr atık şekilde kalmış gitmiş dedi p ile başlayan pregeston mu ne iğne verdi bunu bugün başla dedi vurunmaya salı günü tekrar gel dedi ama benim o gün kanamam bitti yani hastalık 3 gün sürdü gibi bişey ilacı kullanırken ara kanamaları saymazsan niye böyle oldum kötü bişey mi salı günü tekrar gidicem gidince sorayım ama zamana kadar kafayı yiyecem
bide tedaviyeye başladım ya bende bir duygusallık herşeye ağlıyom yüreğim çarpıyo sürekli biraz da sinir var rahat olamıyorum bak diyorum kendi kendime rahat ol tedavin iyi olmaz yok söz geçiremiyom kendime
ahh canım yaa ne desek boş kendimize bile söz geçiremiyorz işte çok zor bi süreç çok yıprandık sonunda güleriz inşaAllahh yeni tedavin güzel gider inşaAllah Rabbim yollayıverir bebikini.. bnde adet olunca başka bi doktora gtcem bakalım ne dicek napcak...
:) yalnız bunlar hiç yataktan çıkmıyo sürekli iş ana bunların bebesi kesin tutar :)))) hehehehehe
bizde çıkmasak tutarmı kii:KK52::KK52:
Selam Kızlar
Size bir soru sorucam ben geçen ay bebişimi kaybettim.pko luyum ve bu ay yumurtalarım büyümedi ama sol tarafımda son kontrolde 10mm bir yumurta büyüdü.ve sanırım büyümeye devam ediyor çünkü kasık ağrılarım çok fazla ve aşırı akıntım var.
28 günlük adete göre 09.ocakda
35 günlüğe göre 16 ocakda bat var
eğer büyümezse zaten 16 sına kadar,doktora gidicem.

geçen ayda benım klomen+ovitel çatlatma iğnesi ile çok geç döllenme oldu.
yumurtaası geç büyüyen ve çok akıntısı kasık ağrısı olan varmı??
bnmde yumurtam geç çatlıyo sanırım iğneden bi hafta sonra fln çatlıyo ama ağrım sızım yoktu sen elinden geleni yap Allaha tevekkül et düşünme fazla en kısa zamanda gelr yine inşaAllah bebeğinn:KK49:

zaten ınsanların tek bıldıgı sey uzulme kafana takma senınde olur daha yasın genc ama bunu soyleyenlerın bı cogunun cocugu var.ınsanlara derdımı anlatamıyorum.evlat hasretı cekmek cok zor.bu hasretın 1 yılıda aynı 20 yılıda aynı cektıgın acı hıc azalmıyo.canım yandıgı ıcın hamıle veya cocugu olan arkadaslarımla bıle bı sure gorusmeme kararı aldım.cunku hıc kımse bızlerı anlamıyo.sadece bu sıtede bıraz rahatlıyorum yalnız olmadıgımın farkına varıyorum.

arkadaşım vardı onunda olmadı bi sene hiçç ummadığı zamanda hamile kaldı tabi bn konuşamadım okadar kötü oldumki soğuk davrandm elimde olmadan kıskandımmı hayır bu tarif edilmez bi duygu.. bana dediği teyzesi sevinmedi heralde bebeğimin olduğuna... kaynar sular döküldü anlaması lazım değil miydi oda yaşamamışmıydı bu duyguları.. senden çokk sevindim emin ol sen hamile olduğun için üzülmedm ama bn de değilim die üzüldüm dedm... öle işte imtihan dünyası geçen ay kaynım evlendi her an eltimin hamileyim diyecek die bekliyorum alıştım artıkkk.... gerçekten aynı duyguları yaşayan birileriyle konuşmak rahatlatıyo insanı birazda olsa..

Son düzenleme:
X