Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

sen benden daha yakınsın bn daha uzağım. Bn sultanbeylideyim nasıl gidip gelcm bilmiyom oda canımı sıkıyo işte. Erdeme gittin mi hç fiyat falan nasıl

yok canım hiç bilmiyorum. benim de ilk denemem olacak Allah nasip ederse. memorialda 8,000-9,000 arası birşey tutuyor sanırım. çok da pahalı.

:KK53: ciddi misin.. bn 5000 die biliyodmm.. bn tüp bebek yaptıramam ozaman Allahım ne zormuş yaa:KK14::KK14:

canım uygun olan yerlerde var araştırırsan yardımcı olurlar.bu arada devletten faydalanma şansınız yokmu tüp bebek için.kendini üzme hepsi aynı fiat diye birşey yok canım:KK34:

Kızlar Allah hayırlı sağlıklı ve bol bebişli haberler vermeyi nasip etsin bizlere.inşallah hepimiz anne oluruz :KK16::KK34:

:KK53: ciddi misin.. bn 5000 die biliyodmm.. bn tüp bebek yaptıramam ozaman Allahım ne zormuş yaa:KK14::KK14:

canım benim bu memorial için fiyat, daha uygun yerler var. araştırma yaparsın mutlaka başlamadan zaten. sıkma sakın canını, Rabbim büyük.

benim kullandığım sallama bir çaydı karışık bakayım içinde neler varmış yazayım 'civanperçemi,altınotu,mersin yaprağı,melisa,lavanta,aslan pençesi,tarçın,portakal çiçeği,kantaron,ökse otu,kırkkilit' bunlar günde iki-üç fincan içtim ama yumurtlama günüme kadar 11 inci gün bıraktım içmeyi geçen ayda bu ayda kısmet rabbim neyi mana sebep kıldı bilmiyorum vakit saat meselasi belkide şimdi gelmişti zamanı

canım benim bu memorial için fiyat, daha uygun yerler var. araştırma yaparsın mutlaka başlamadan zaten. sıkma sakın canını, Rabbim büyük.

kabak çiçeği ve sveh sizi takip edicem
bizde eşimle karar aldık ramazandan hemen sonra başlıycaz tüp bebeğe kısmetse
bende pko var eşimdede morfoloji % 5 düşük yani :S
aklımdada memorial ve acıbadem maslak var
umarım hayırlısı olur ALLAHIM hepimizin yanında olur burcu gibi bizde güzel haberleri alırız inş.
bu arada burcunun bebişleride merak ediyorum tekmi ikizlermi acaba :)

canım uygun olan yerlerde var araştırırsan yardımcı olurlar.bu arada devletten faydalanma şansınız yokmu tüp bebek için.kendini üzme hepsi aynı fiat diye birşey yok canım:KK34:

canm rapor çıkarmak için yaşın 23 olması lazm bn daha ocak beşte 22 mi doldurcam bi senem var yani:KK43:( eğer yaptırırsam iyi bi yerde yaptırırım diyodm nasip bakalım hçç gerek kalmaz inşaAllah:KK43:(

gamzelim yaz buraya bizde seni takip edelim:) baksana ben tüp bebek yaptıramıcam sanırım:KK43:

umarım hayırlısı olur ALLAHIM hepimizin yanında olur burcu gibi bizde güzel haberleri alırız inş.

aynen yaa bende çokk merak ediyorum:) inşaAllah ikizdr:KK49::KK49:

inşallah ikizdir canım yaa:) yarın kese için dr gidicem o zaman belli olur herhalde

teyzeleri yarın gidiyorum dr. kontrolüne. keseye bakıcak dr. kalp atışı duyulmaz herhalde daha. ama ikizse belli olur değilmi

inşallah ikizdir canım yaa:) yarın kese için dr gidicem o zaman belli olur herhalde

ayy çok duygulandım yaa Allah kucağınada almayı nasip etsn cnm bnm emin ol kendim hamile gibi seviniyorm snn için:KK16: inşaAllah bizlerede nasip olur o duyguyu yaşamak:KK49:

giz napıyo acaba hçç gelmiyo biliyomu snn hamile olduğunu

teyzeleri yarın gidiyorum dr. kontrolüne. keseye bakıcak dr. kalp atışı duyulmaz herhalde daha. ama ikizse belli olur değilmi

teyzesi yer onu:emir_bebek: herkesin farklı oluyomuş canm bazısının keseleri geç görünüyomuş hçç fikrim yok ama yrn bi gt ne dicek doktor bizede hbr ver hee

ayy çok duygulandım yaa Allah kucağınada almayı nasip etsn cnm bnm emin ol kendim hamile gibi seviniyorm snn için:KK16: inşaAllah bizlerede nasip olur o duyguyu yaşamak:KK49:

giz napıyo acaba hçç gelmiyo biliyomu snn hamile olduğunu

Canım benim allahım sana da nasip edicek inşallah. hep dualarımdasınız. yok gizle hiç görüşmedim. yoktur herhalde haberi.

Canım benim allahım sana da nasip edicek inşallah. hep dualarımdasınız. yok gizle hiç görüşmedim. yoktur herhalde haberi.

inşaAllah canm hayırlısı olsun artık alıştım galiba eskisi gibi üzülmüyorum ağlamıyorum.......

canm rapor çıkarmak için yaşın 23 olması lazm bn daha ocak beşte 22 mi doldurcam bi senem var yani:KK43:( eğer yaptırırsam iyi bi yerde yaptırırım diyodm nasip bakalım hçç gerek kalmaz inşaAllah:KK43:(

gamzelim yaz buraya bizde seni takip edelim:) baksana ben tüp bebek yaptıramıcam sanırım:KK43:

tamam cnm yazarım takip ediyorum sizi zaten
sizde sorun neydi cnm çok geri konuları kaçırdım ben
ben klomenin 2, ayındayım şuan
geçen ay 2yumurtam oldu ama tutmadı
bu ayda 2yumurtam oluştu solumda bakalım beklemedeyim ama
eşimin %5 morfolojisinden dolayı ümitsizim gün bile saymıyorum yani o derece soğuk kanlıyım adete hazırlıklıyım(ALLAHTAN bilir tabi de...)
RABBİM inş. hepimize mis kokularımızı nasip eder doğru ve tez zaman inş.

takipte ol arkadaşım :) ben bu ayın 26sında tüp bebek için ilk randevuma gidiyorum mutlaka gelişmeleri size bildiririm Allah'ın izniyle..

Canım aynı sorun bizdede var eşiminde sperm sayısı düşük ama şimdiki gittiğim doktor aşılamada olabilir dedi sen aşılama yaptırmışmıydın:44:

Canım hakseverinde yaşı küçük ama o fakülteye başvurdu tüp bebekten faydalanmak için.yaş yada evlilik süresi şartı koşuyorlardı ama bazı şeyleri değişmiş sanırım iyi araştır sor canım imkanın varsa değerlendir:KK34:
Canım hadi güle güle git hayırlı haberle gel inşallah teksede ikizsede farketmez sağlıklı hayırlı evlatlar olsun canım:nazar::KK49::emir_bebek:
tamam cnm yazarım takip ediyorum sizi zaten
sizde sorun neydi cnm çok geri konuları kaçırdım ben
ben klomenin 2, ayındayım şuan
geçen ay 2yumurtam oldu ama tutmadı
bu ayda 2yumurtam oluştu solumda bakalım beklemedeyim ama
eşimin %5 morfolojisinden dolayı ümitsizim gün bile saymıyorum yani o derece soğuk kanlıyım adete hazırlıklıyım(ALLAHTAN bilir tabi de...)
RABBİM inş. hepimize mis kokularımızı nasip eder doğru ve tez zaman inş.
Canım ümitsiz olma ben eşime keçi boynuzu kürü yapıyorum bunun tadını sevmezse incir kürüde iyiymiş sperm artırıcı olarak.İnşlalh Allah bizlerede nasip eder canım:KK16::KK34:

takipte ol arkadaşım :) ben bu ayın 26sında tüp bebek için ilk randevuma gidiyorum mutlaka gelişmeleri size bildiririm Allah'ın izniyle..
hadi bakalım cnm yolun açık RABBİM yanında olsun inş.
burda senin haberinle coşarız ve hepimizin haberiyle inş.
hangi merkez? sizde sorun ne cnm?

cnm hiç sıkıntı yapma kısmet işi bu bellimi olur
yaşın çok genç maşallah şimdiden çok yorma kafanı
sorun ne peki sizdede tüp bebek istiyosun?

X