Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım süperrr:nazar:umarım bebişin seninle olur bu ayyy:KK9:

kızlar selamlar...okuyan olduysa daha önce yazmıştım 3 aydır adet olmadıgımı..rahatsızım bu arada grip ve diş agrılarım oluyor o yüzden kan testi yaptırdım rahat ilaç içebilmek için...negatif çıktı bekledigim sonuç buydu zaten hayırlısı..haber edim dedim:KK34:

Geçmiş olsun canım hayırlısı olsun umudunu yitirme:KK16:

slm kızlar dünden beri kafam çok karışık benim iki hafta önce tarlusal kullandım ben o sırada oruç ta tutuyordum oruç tuttuğum zamanlar bazen günde bi kere aldım neyse on gün geçti ben hala adet olmadım geçen eşimle ilişkiye girdikten sonra toplu iğnesi ucu kadar kan geldi o kadar neyse ben hafta sonu genel temizliğe giriştim eşim bana dediki dikkat et hamile olabilirsin dedi neyse ağır kaldırmadım eğildim kalktım hafif itekledim bazı şeyleri merdivenle indim çıktım neyse kasıklarımda ağrı vardı cumartesi günü 10 gün ya adet olacam dedim olmadı dün 11 gündü gene temizlik yapıyom bişey yok akşam kayınvalideme gittim orda hafif böyle kanamam oldu üzüldüm tüf hamileyim sanıyordum dedim ama dün akşam ondan başka kanamam olmadı sağ kasığımda hafif ağrı var acaba hamileyimde düşük mü yapıyom diye geldi aklıma dün kendimi suçlarım dedim neyse
tamam test yaptırırım ama şuan bana yardımcı olun ne olur acaba nedir yada böyle yaşayan tanıdığınız felan varmı

slm kızlar dünden beri kafam çok karışık benim iki hafta önce tarlusal kullandım ben o sırada oruç ta tutuyordum oruç tuttuğum zamanlar bazen günde bi kere aldım neyse on gün geçti ben hala adet olmadım geçen eşimle ilişkiye girdikten sonra toplu iğnesi ucu kadar kan geldi o kadar neyse ben hafta sonu genel temizliğe giriştim eşim bana dediki dikkat et hamile olabilirsin dedi neyse ağır kaldırmadım eğildim kalktım hafif itekledim bazı şeyleri merdivenle indim çıktım neyse kasıklarımda ağrı vardı cumartesi günü 10 gün ya adet olacam dedim olmadı dün 11 gündü gene temizlik yapıyom bişey yok akşam kayınvalideme gittim orda hafif böyle kanamam oldu üzüldüm tüf hamileyim sanıyordum dedim ama dün akşam ondan başka kanamam olmadı sağ kasığımda hafif ağrı var acaba hamileyimde düşük mü yapıyom diye geldi aklıma dün kendimi suçlarım dedim neyse
tamam test yaptırırım ama şuan bana yardımcı olun ne olur acaba nedir yada böyle yaşayan tanıdığınız felan varmı

canım merhaba sen bence bi idrar testi yap önce canım en azından kafanda soru işareti kalmaz

canım merhaba sen bence bi idrar testi yap önce canım en azından kafanda soru işareti kalmaz

yapcam yapcam da canım şuan iş yerindeyim çıkma durumum yok sağ kasığımda ağrı var ve hafiften açık renk kan geliyo çok az ama akşama kadar şuan kafamı rahatlatmak için yardım istiyom
düşüğün belirtileri ne o nu da bilmiyom
bi kere yaptım ama çok fazla kan gelmişti ilk gelişte bu az az çok az olunca kafam karıştı

Geçmiş olsun canım hayırlısı olsun umudunu yitirme:KK16:
çok sagol canım:KK16:umut hep oluyo zaten..ama bu defa biliyo gibi bişydim çok oldu gelmeyeli idrarda da baktım çok kere o yüzden...

cnm 10 güne kdr diyo doktorlar..söktürücü bittikten sonra 10 günden fazla gecikirse doktora gitmelisin.ama sen hapıda düzenli kullanmamşsın onunda etkisi olabilir bence...hadi inş umdugumuz gibidir cnm,dikkat et kendine nolur nolmaz.

Canım düzensiz kullandığın içinde gecikme olabilir.En azından test yap bence için rahat etsin:KK31:

a.s canm nasılsın bnce en kısa zamanda kan testi yaptr gebelikte olabilir adette ikisinede benziyo çünkü bebeğin sennledir inşallah:KK49: ilaç biteli mi on gün oldu yoksa başlayalı mı canm. düzensiz içtiğin içinde olabilir bakalım hayırlısı.. ben geçen ay iğneli tedavi gördüm. duphaston kullanıyorum ya adetim düzenli gelsin die ilaç bitmeden bnm kahverengi lekelenmem başladı aradım doktoru hapı düzensiz içmişsindr yada unutmuşsundr dedi ama bn ne unuttum nede düzensiz içmiştim. neyse 4 gün öle dvm etti. snra bnm ağrım başladı ama ne ağrı 3 saat öldm ağrıdan soğuk terler döktüm arkadaşım vardı yanmda yeni doğum yaptı dedi sanki doğuruyosn ne bu böle doğum daha kolay dedi. aradım doktoru düşük olabilir acile gidin dedi. hadiii ben sinir oldum tabi.. gittik acile uyuzun teki varmış azarlayıp duruyo insanları kan testi falan yapmadı alttan muayne etti adetin başlamış dedi yolladı. snra bnm kanamam başladı et parçaları geldi hep. acaba diyorum düşük mü yaptım.. kan testi yaptırmadığıma çok pişman oldum k.bakma uzun oldu sıkılmazsın inşallah:) sen ihmal etme yaptr kan testini

Canım düzensiz kullandığın içinde gecikme olabilir.En azından test yap bence için rahat etsin:KK31:

hçç birine gerek kalmadan bebeğin gelir inşallah canım bnm. evet umreye gtmeyi istiyorum ama eşim iş kuruyo onunla uğraşıyo bu aralar şubat sonu gibide en yakın arkadaşım doğum yapacak yanmda ol bn sensiz doğurmam dio bakalım ocak ayı gibi gideriz inşallahh hepinize dua ederimm:KK16:

kızlar kaynımın düğünü var demiştim ya yoğun bi şekilde koşturuyorm temizlik alışveriş falan.... adetimde 4 gün geçti bebek yoktur büyük ihtimal ama ya varsa diyorum bu koşturmacada bişi olursa diyorum... testte yaptrmak istemiyorum o tek çizgiyi görecek gücüm yok... öle bekliyorum hayırlısı olsun.. belim ağrıyo kaç gündr ama gelen giden yok.. 1 senedr düzenliydi çok şükür yine ayarı kaçtı adetin:KK43:

sorma canım. tüp bebeğe başladım. acıbadem maslakta iğnelerimi oluyorum bakalım hayırlısı.

hadi yaa sevindim hayırlısıyla gelir inşaAllah bebeğin canm. nasıl gidiyo tedavin bizede yaz yaşadıklarını bilgi edinelim ne kadar tuttu masraflar

kızlar kaynımın düğünü var demiştim ya yoğun bi şekilde koşturuyorm temizlik alışveriş falan.... adetimde 4 gün geçti bebek yoktur büyük ihtimal ama ya varsa diyorum bu koşturmacada bişi olursa diyorum... testte yaptrmak istemiyorum o tek çizgiyi görecek gücüm yok... öle bekliyorum hayırlısı olsun.. belim ağrıyo kaç gündr ama gelen giden yok.. 1 senedr düzenliydi çok şükür yine ayarı kaçtı adetin:KK43:

canım bence yaptır test için rahat etsin hem belki bebeğin seninledir. biz ki ne tek çizgiler gördük. takma kafana yaptır bir an önce

canım bence yaptır test için rahat etsin hem belki bebeğin seninledir. biz ki ne tek çizgiler gördük. takma kafana yaptır bir an önce

inşallah dediğin gibi bnmledir... test almaya bile fırsatım yokki şimdi çıkcamm kaynanamın evini temizlemeye dvm havada çok soğuk burdaaa:)

iyide güzelim bir an önce yap testini ya bebek varsa daha fazla yorma kendini sonra çok üzülürsün Allah korusun.. sen üzülüsen bizde üzülürüz

a.s canm nasılsın bnce en kısa zamanda kan testi yaptr gebelikte olabilir adette ikisinede benziyo çünkü bebeğin sennledir inşallah:KK49: Ilaç biteli mi on gün oldu yoksa başlayalı mı canm. Düzensiz içtiğin içinde olabilir bakalım hayırlısı.. Ben geçen ay iğneli tedavi gördüm. Duphaston kullanıyorum ya adetim düzenli gelsin die ilaç bitmeden bnm kahverengi lekelenmem başladı aradım doktoru hapı düzensiz içmişsindr yada unutmuşsundr dedi ama bn ne unuttum nede düzensiz içmiştim. Neyse 4 gün öle dvm etti. Snra bnm ağrım başladı ama ne ağrı 3 saat öldm ağrıdan soğuk terler döktüm arkadaşım vardı yanmda yeni doğum yaptı dedi sanki doğuruyosn ne bu böle doğum daha kolay dedi. Aradım doktoru düşük olabilir acile gidin dedi. Hadiii ben sinir oldum tabi.. Gittik acile uyuzun teki varmış azarlayıp duruyo insanları kan testi falan yapmadı alttan muayne etti adetin başlamış dedi yolladı. Snra bnm kanamam başladı et parçaları geldi hep. Acaba diyorum düşük mü yaptım.. Kan testi yaptırmadığıma çok pişman oldum k.bakma uzun oldu sıkılmazsın inşallah:) sen ihmal etme yaptr kan testini

canım ben genelde düzensiz içmişliğim olurdu ilaçı ama ilaç bitmeden yada bittikten 6 gün sonra engeç adet olurdum
bu sefer 12 gün oldu ve silince geliyo hadi onu da bırak İlaç bittikten 10 gün önce eşimle ilişkiye girdikten sonra çok az geldi böyle şuan hala az ve çok açık renk nasıl diyim sana pempeye yakın bi renk yarın için dr randevu aldım gidecem
dün akşamda idrar testi yaptım net tek çizgi çıktı
hafta sonu genel yoğun temizlik yaptım ama sürekli baktım varmı oldum mu diye iş daha sonra az silince geldi
şuan orkid bile yok peçete koydum düşün yani
evet suçluyorum şuan kendimi hafta sonu iş yaptığım için
hiç içimden gelmiyo test yaptırmak demiştim keşke yaptırsaydım
haaa bu arada böyle ılık ılık bişi akıyo işimden kasıklarımdan öyle hissediyom

Son düzenleme:
canım ben genelde düzensiz içmişliğim olurdu ilaçı ama ilaç bitmeden yada bittikten 6 gün sonra engeç adet olurdum
bu sefer 12 gün oldu ve silince geliyo hadi onu da bırak İlaç bittikten 10 gün önce eşimle ilişkiye girdikten sonra çok az geldi böyle şuan hala az ve çok açık renk nasıl diyim sana pempeye yakın bi renk yarın için dr randevu aldım gidecem
dün akşamda idrar testi yaptım net tek çizgi çıktı
hafta sonu genel yoğun temizlik yaptım ama sürekli baktım varmı oldum mu diye iş daha sonra az silince geldi
şuan orkid bile yok peçete koydum düşün yani
evet suçluyorum şuan kendimi hafta sonu iş yaptığım için
hiç içimden gelmiyo test yaptırmak demiştim keşke yaptırsaydım
haaa bu arada böyle ılık ılık bişi akıyo işimden kasıklarımdan öyle hissediyom

yerleşme kanamasına benziyo belkide geç döllenme yrn gt doktora bizede gelnce hmn hbr ver tmm mı merak ederim bn sen,. bende ilk fırsatta yapcam fırsatım olur inşallah..

yerleşme kanamasına benziyo belkide geç döllenme yrn gt doktora bizede gelnce hmn hbr ver tmm mı merak ederim bn sen,. bende ilk fırsatta yapcam fırsatım olur inşallah..

sağol canım benim düşündüğün için bilmiyom inşallah öyledir ilk ev taşıdığımda kaybettim çocuğumu 6-7 ay önce bu seferde varda iş yaptığım için kaybedersem yerim kendimi artık allah sabrımızı bol versin çocuk özlemi öldürüyo beni yumul yumul üüüüüüüüüfffffff uuuuffffffff neyse dertlendim gene sizide sıkıntıya sokmayım
inşallah yarın giderim birgüne haber veriririm
ama rica ediyom sende yap benim durumuma düşme
ben bu hatayı iki kere yaptım

X