Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Merhaba arkadaşlar,
Ben de pko hastasıyım. ilk adetimden bu yana hiç bir zaman düzenli olmadı adetlerim.
24 yaşında evlendim, birkaç ay korundum. sonra çocuk istedik. ama aylarca olmadı. doktora gittim ve"hiç uğraşma çatlatma ile tedaviye başlayalım "dedi. Allaha şükür ilk denememde hamile kaldım. Oğlum doğdu.Altı yaşını bitirdi.
2 yıl önce tekrar bebek istedik ve hiç tedavi olmadan hamile kaldım. Ama bebek maalesef düştü. Gelişmemiş.
Bir yıldır tekrar uğraşıyorduk. Mayısta tekrar tedavi olacaktım ama yine hamile olduğum öğrendim geçen ay. Çok şaşırdım ve panik oldum. Çünkü adetim olmuyor diye doktor adet söktürücü kullandırmıştı.İnşallah bir şey olmaz. Ben de ümidi kestiğim için hiç test yapmamıştım kullanmadan önce. Ama zaten yapsam da belli olmayacakmış ilacı alırken.
Doktor geç yumurtlama olmuş dedi.
Şu an 12 haftalık bu hafta ikili test yaptıracağım, dua edin lütfen.
Hiç böyle bir olay yaşayan duydunuz mu? Yani hamile olduğunu bilmeden adet söktürücü kullanan?
Allah inşallah sizlere de sağlıklı bebekler nasip eder.

anneler gününüz kutlu olsun rabbim bizlerede nasip etsinn

selam arkadaşlar.
gece rüyamda masmavi gözlü sarışın bir erkek bebek gördüm.
ben de eşim de kumralız ama benim babam renklı gözlü eşimin de ailesinde renkli göz var.
29 nisanda rahim filmi çekilmiştim.iyi çıktı.adetten sonra çalışmalara başlıyacağğız ama
bu rüya bir işaret olabilir mi.
ya o kadar huzurlu bir rüyaydı ki.

kızlar nasılsınız. geçen hafta doktoruma gittim. iğnelere başlıcağımızı söyledi ve yazdı ovitrelle çatlatma iğnesi. ama önce adet söktürücü kullanıyorum şuan adetinin ikinci gunu gel dedi. bakalım hayırlkısı birbirimize dua edelim. hepimiz annelik duygusun tadalım inş.

selam fıstıklar ,varmı yeni gelişmeler; burcum,elifim,svehim,neyazım,baharım ,nasılsınız ? son durumunuz nedir? inşallah herşey gönlünüzce olur canlarım...

selam fıstıklar ,varmı yeni gelişmeler; burcum,elifim,svehim,neyazım,baharım ,nasılsınız ? son durumunuz nedir? inşallah herşey gönlünüzce olur canlarım...

selam canım bende gelişme yok.bakalım 1 hafta var adetime.sen nasılsın

Son düzenleme:
saol ebirhim tş ederim valla heyecan dorukta ya cuma ilk igmen vurunacak dr yumoşlar iyi cevap verirse herşey mayıs sonuna biter dedi inş. olacak bu kez

başka gelişme yok galiba kimsede yok yaaaaaaaa

Ohhh iyi etmişsiniz gezmekle evet canım misafir bereketiyle gelirmiş.İyi işte yemek yapmazsın bir iki günBende pazar günü geldim istanbuldan nikah vardı Adalara gittik gezmeye güzel geçti
bende gelecem bursaya benide gezdirirmisin gidemediğiniz yerlere beraber gider yenmedik yiyeecekleride dipprize at gelince ben yerim
Neyaz gelirsen beklerim Bursaya canım
anneler gününüz kutlu olsun rabbim bizlerede nasip etsinn
Amin canım inşallah
Hayır olsun canım inşallah gerçektede bebeğine kavuşursun.Huzurlu olmazmı bende görürdüm bazen çok huzur verici gerçekten.Allah bizede nasip eder inşallah
slm kızlar güzel haft. oldu bugünde has. gittim cuma ignelere başlıyorum hayırlısı artık
Hadi hayırlısı olur inşallah
A.s canım bende son durum adet oldum geçende bitti.Sen nasılsn sağlığın iyisinizdir umarım

evet canım bursaya kısa zamanda gelecem gezmeye çocuk için bekleyip duruyorduk ama gezmektede fayda var galiba

bendeki durumda adetim biteli bugün 12 gün oldu işte eğer uyarsa yumurtlama tarihi oluyo ama ben düzenli adet olmuyomki
ama dün kasıklarım çıok feci ağrıdı biraz da göğsüm sızladı galiba olabilir yumurtlama olabilir

saol ebirhim tş ederim valla heyecan dorukta ya cuma ilk igmen vurunacak dr yumoşlar iyi cevap verirse herşey mayıs sonuna biter dedi inş. olacak bu kez

başka gelişme yok galiba kimsede yok yaaaaaaaa

canım benim sen herşeye layıksın allah gönlüne göre versin

İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN SAOLUN KIZLAR

neyazım burcum baharım ebirhim inş. hepimiz kucgımıza alacagımız bebişleri canım cuma gelseydi ya heyecan çok valla ilkkez sanki tüp yaptırıyorum bakalım dr pek umutlu degil gibi anlıyorum konuşmalarından ama veren allah alanda allah inanıyorum hayılısını verecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…