Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ah be güzelim bu sadece sendemi herkes aynı ben mesela haftada birgün bakıyordum yegenime düşün 7 de kalkıp işimi yapıyordum çocuklu zor oluyr diye akşam halim kalmıyordu

bunun sebebi kendimizi annelige hazır hissetmemek degil bizim bebegimiz olsa hepsine ayak uydururuz am huyunu bilmiyoruz ki

kardeşim degil çocuk kedi bile bakamaz diyrduk maşallal bir baktıki sorma anne olmak lazım annne

eşin haklı

ya bilmiyorum ablacım yaa eşim arkadaşlarım hep dio sen çok güzel bi anne olursun die ama ben korktum kendimden.. bi yandanda diyorum herkes bakıyosa bende bakarım bnm neyim eksik:KK31:

taşınıyo komşumuzda hçç keyfim yok napcam ben onlar olmadan:KK43:( bi canm sıkılıyodu bebeği alıyodm hmn neşem geliyoduu:KK43:(

taşınıyo komşumuzda hçç keyfim yok napcam ben onlar olmadan:KK43:( bi canm sıkılıyodu bebeği alıyodm hmn neşem geliyoduu:KK43:(

en yakın zamanda sen bebişini alırsın kollarına inş. kucagına alınca bak bakalım keder yorgunluk kalacakmı ben bunu arkadaşlarımda kardeşimde ablamda gördüm

kızlar pazartesi tatil ya bende bugün yada yarın olurum salı ya kaldı artık ya nasıl heyecan sormayın sanki doguma gidiyorum:KK52::KK52::KK52:

en yakın zamanda sen bebişini alırsın kollarına inş. kucagına alınca bak bakalım keder yorgunluk kalacakmı ben bunu arkadaşlarımda kardeşimde ablamda gördüm

kızlar pazartesi tatil ya bende bugün yada yarın olurum salı ya kaldı artık ya nasıl heyecan sormayın sanki doguma gidiyorum:KK52::KK52::KK52:

hayırlısı bakalım..

ee salı nolcak şimdi tüp bebek işlemlerimi başlıcak nezamana embriyo yerleştirilir nasipse

günaydın kızlar.sveh canım eminim ki çok güzel bir anne olacaksın.benim hiç çocuk sesine tahmamülüm yok. hatta çocuk sevmeyi bilmem.kucaklayıp öpmem asla.ama içimden çok severim.hatta az önce çıktım apartmandaki çocuklara bağırdım ses yapıyolar diye :) gizcim salı gelsin biran önce sende başla tedavine.bende daha regl olmadım.dün adet günümdü ama ses yok.dün o erken gebelik testlerinden yaptım kıpkırmızı tek çizgi çıktı.yani bu ay da hamile değilim.adet olmayı bekliyorum :KK43:

evveeeettt kızlar regl oldum.yeni bir maraton bekliyor beni.ama önce biraz ağlıycam galiba :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ay canm bnm yaa:KK14: ağla canm açılırsın hayırlısı olsun ne diyelim bnmde hçç umudum yok bu ay bidaaki ay beraber kalırız inşallah gizde tedaviye başlıyo hayırlısıyla hamile kalırız inşallahh... bnmde bgn 12.günü iğnenin adetime 7 gün var daha günler hçç geçmiyoo:KK43:(

Sağol baharcım.Hoşbulduk.:KK3::KK3::KK3:
Özelden mesaj attım sana.Çok mutlu oldum :KK66:
Sende sağol canım bende msj attım sana bende aynı dileklerle canım mutlu oldum.Üzme kendini:KK16::KK34:
neyaz topla kendini canım benim .hepimize oluyo bunlar zaman zaman .bu bir sınav unutma hepsi geçicek biticek.moralini yüksek tut.bu ay olmazsa bi dahaki ay .hayatı zehir etmeye değmez.bikaç gün sonra bende aynı şeyleri hissedicem belki ama birbirimize destek olmalıyız.üzme bizi:KK4:
Negüzel yazmışsın canım hep böyle umutlu ol inşallah emeklerimizin karşılığını alacağız:KK34::KK16:
günaydın kızlarrr bugün temizlik yapcam snrada komşunun bebişine bakcam yeni evini temizlicekmiş son günlerimiz yani yrn gidiyo ecrinimm:KK43:(

neyaz kendinide bizide üzme burcununda dediği gibi hepimiz yeri geliyo bırakıyoruz kendimizi ama Allahtan ümit kesilmez Rabbim bizede nasip etcek inşallah o duyguyu sadece zamanı var beklicez işte sabırla:KK31:

baharcım inşallah en kısa zamanda kilolar gider bebişler gelirr:KK49::KK49: bende napiyim çatlatma iğnesini vuruldum beklemedeyim bgn 10. gün hç bi belirti yok midem bulanıyo arada okadar..

burcu nsıl gidiyo bekleyiş bana hçç geçmiyo gibi geliyo yaa:KK43:( bn karar verdm 15.günü evde kendim yapcam günüm geçerse öle kanda baktrcam inşallah hamileyizdir..:KK49::KK49:

giz inşallahh herşey istediğin gibi gönlünce olur:KK16: Rabbim sana ikiz üçüz versinn:KK49::KK49::KK49:
Aminn canım inşallah hepimiz için aynı dileklerle :KK16:Sende kendini üzme artık anlıyorum kolay değil canım ama bizler bu dünyada misafiriz zaten.Oyüzden hiç üzme kendini görüşürsünüz yine.İğne vurulmuşsun hadi hayırlısı bakalım inşallah olumlu sonuçlanır canım:KK16::KK54:
Canlarım benim desteğiniz için teşekkür ederim allah sizlerin gönlünün muratını versin
ama ben çekiliyom bu sınavdan artık bundan sonra tedavi felan da görmeyeceğim
inancım tam allaha karşı neylerse güzel eyler bana da böylesini nasip etmiş şükredip oturmam lazım yerimde artık kendimi ibadetime adayıp normal yaşantıma bakacağım hayat herşekilde geçiyor nasıl olsa
rabbim den şuan istediğim cumalar yüzü suyu hürmetine dayanma gücümü fazlalaştırsın sabrımı yüksek kılsın
olmayan şeydede zorlamanın bi anlamı yok
bu sefer iğneler ilaçlar çok etki etti yumurtalıklarım iyi oluştu çatlamasına iyi galiba kasık ağrısından duramıyom 3 gündür
başka bi sorun var işte demekki nasip olmayacak bize
rabbim neyi layık gördüyse bende razı geliyorum artık ekstra çabaya gerek yok
akşam sinirlerim boşaldı ve akşamdan beri gözümün yaşını durduramıyorum kendime kızıyorum dünya hayatı için neden göz yaşı döküyorsun diye ama olmuyo beni de anlayın ne olur yaşantımın tadı kalmadı evimin tadı kalmadı huzurumuz kalmadı o yüzden de bırakmayı uygun gördüm
bundan sonra sadece rabbim için dökmeye çalışacağım
allah sizlere nasip etsin benim olmuş gibi sevinirim
Aminn canım Allah seninde gönlünün muradını versin ama dualarının ibadetinin yanısıra umudundan vazgeçme derim.Allah büyüktür bir bakmışsınki hayırlı bir zamanda sanada bebek nasip eder.Hepimiz için bir zamanı var diye düşünüyorum.Allah samimi dua eden kulunun duasını geri çevirmezmiş.Sen yine kontrollerine git dualarını eksik etme.Gerisi Allah'a kalmış canım.Kendini üzüp umudunu yitirme:KK16::KK34::KK54:
selam kızlar.. bende bırakcam sanırım tedaviyi çünkü ben anne olmaya hazır değilim sanırım beceremem anneliği:KK43:( bgn komşunun kızı bizdeydi ya sbhtan temzlik yaptm öğleyin ecrin geldi. kız uslu bide çok yaramaz değil ama bn çok yoruldum akşama halim dermanım kalmadı sinirlerim gerildi bide görümcem yemeğe geldi bn yemek yapamam zorla pilav yapayım derken çocuğun elini yaktım:KK43:( bnm kendi çocuğum olsa hç bi işimi yapamam bide öle çok yoruluyorum ki öle böle değil ya bimiyorum eşime dedm bn anne olamam tedaviyi bırakcam. oda dedi kendi çocuğun değil annesini özlerdir ondan durmamıştr senn çocuğun olsa iş yaptırır fln filan.. kafam çok karışık çok korkuyorum çocuğumu iyi bi şekilde yetiştirememekten bağıran çağıran anneleri çok eleştiririm bende öle olmak istemiyorumm:KK43::-)26:
Haydaaa canım neoluyor böyle vazgeçmek felan.Niye bakamıcan ya kendi çocuğun olursa öyle güzel bakarsınki Allah yardım eder.Böyle düşünme boşuna kendinide üzme.Allah kolaylığını verir.Herkez anasının karnındamı öğreniyor anneliği.Eminim bebeğin olunca annelik çok yakışacaktır sana.Güzel anne:KK1::KK34::KK54::KK16:
Güle güle gitsinler canım.Hayırlısı böyleymiş demekki gidip gelirsiniz birbirinize hem daha iyi gezmiş olursun üzme kendini boşuna.İnşallah senin bebeğin olurda vaktin dolu dolu geçer:KK1::KK34:
evveeeettt kızlar regl oldum.yeni bir maraton bekliyor beni.ama önce biraz ağlıycam galiba :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Sağlık olsun canım.O günlerde gelicek inşallah:KK16::KK34:

günaydın kızlar adet agrısından ölecegim yahu akşama yada sabaha dogru olutum artık sonra hulla has.

ya hiç halim yok inanın has. yollarında koşt. ama mecburum özel de olsa gir çık 3 dk ama devlet olunca gel git bekle hayırlısı artık

Günaydınlar çocuk bayramımız kutlu olsun:)))En Büyük TÜRKİYE:KK9::KK9:Kendi çocuklarımızla beraber nice çocuk bayramları kutlarız inşallah:KK16::KK34::KK49:

günaydın kızlar adet agrısından ölecegim yahu akşama yada sabaha dogru olutum artık sonra hulla has.

ya hiç halim yok inanın has. yollarında koşt. ama mecburum özel de olsa gir çık 3 dk ama devlet olunca gel git bekle hayırlısı artık

Günaydın geçmiş olsun canım kendine dikkat et.Dinlen evde biraz.Evet malesef özel hastanelerde işin hemen oluyor ama devlette öyle değil yoğun ve dolu olduğu için hemen işin bitmiyor.Ama sgkyla anlaşmalı hastanlerde var okadar farkta almıyorlar.Ben tiroit ultrasonu çektireceğim zaman öyle yaptım aynı ertesi gün çağırıp çektiler sonucuda hemen verdiler.Devlette olsa 1 ay sonraya kalıcaktı:KK31:

kızlar adet oldum oleyyyyyyyyyyy :KK52::KK52::KK52:yarın has. gelince gelişmeleri yazarım dua edin kist filan olmasın hemen başlayım :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

kızlar adet oldum oleyyyyyyyyyyy :KK52::KK52::KK52:yarın has. gelince gelişmeleri yazarım dua edin kist filan olmasın hemen başlayım :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

canm hadi herşey çookk güzel olur inşallahhh.... bebeğin gelir inşallah en kısa zamanda.. bnmde midem bulanıyo hele bu sbh koku geldi burnuma öğürdüm inşallahh hamileyimdir.. yoksa işim çok zor kaynım evlencek ya onun evi yapılcak inşaat başlıcak snra ben uğraşıp dururum........

canm hadi herşey çookk güzel olur inşallahhh.... bebeğin gelir inşallah en kısa zamanda.. bnmde midem bulanıyo hele bu sbh koku geldi burnuma öğürdüm inşallahh hamileyimdir.. yoksa işim çok zor kaynım evlencek ya onun evi yapılcak inşaat başlıcak snra ben uğraşıp dururum........

canım ya saol da sen niye ugraşıyorsun gerçi benimde kayınvalide taşınacak bütün işler bana yıkılır işte kelin ilacı yok ki kendi kafasına sürsün

kaçıncı günün mide bulşantısı için çok erken canım ya fazla kaptırma

canım ya saol da sen niye ugraşıyorsun gerçi benimde kayınvalide taşınacak bütün işler bana yıkılır işte kelin ilacı yok ki kendi kafasına sürsün

kaçıncı günün mide bulşantısı için çok erken canım ya fazla kaptırma

kim uğraşcakki kaynana tembel görümce yapsın gelin der hem uzak oturuyo öle işte eşimde yapma dio ama olmuyo işte:KK43:( çay yap sümeyye yemek yap sümeyye temizlik ya sümeyye............... ayyy sinirlerim tepemde.. sinirlerimde çok gergin adetten önce olurum hepp adet olcam sanırım.

evet haklısın canm daha erken bgn iğnenin 13. günü adetime 5 gün var.. evde test yapsam yrn çıkar mı 14. gün oluyo..

kim uğraşcakki kaynana tembel görümce yapsın gelin der hem uzak oturuyo öle işte eşimde yapma dio ama olmuyo işte:KK43:( çay yap sümeyye yemek yap sümeyye temizlik ya sümeyye............... ayyy sinirlerim tepemde.. sinirlerimde çok gergin adetten önce olurum hepp adet olcam sanırım.

evet haklısın canm daha erken bgn iğnenin 13. günü adetime 5 gün var.. evde test yapsam yrn çıkar mı 14. gün oluyo..

bekle test filan yapma çıkmaz adetini bekle

hiç sinir yapma boşver salla gitsin valla tedaviye başlayım gerisi boş

eşin yapma desede yap laf etme sonra ilk darbeyi eşinden yersin yiyen birisi olarak uyrayım canım

merhaba. ben 23 martta adet oldum. 5inci günü klomen kullandım sabah akşam 5gün. sonraki günü yani 5 nisanda prengly 5000 iğne vuruldum (çatlatma iğnesiymiş). bugün ayın 23 ü ve ben adet olmadım idrar testide kan testide negatif. neden acaba_? normalde iğneden 14-15 gün sonra adet gelmesi gerekiyormuş. doktor çarşambaya randevu verdi... sorunum ne olabilir_? yardımcı olursanız sevinirim...

merhaba. ben 23 martta adet oldum. 5inci günü klomen kullandım sabah akşam 5gün. sonraki günü yani 5 nisanda prengly 5000 iğne vuruldum (çatlatma iğnesiymiş). bugün ayın 23 ü ve ben adet olmadım idrar testide kan testide negatif. neden acaba_? normalde iğneden 14-15 gün sonra adet gelmesi gerekiyormuş. doktor çarşambaya randevu verdi... sorunum ne olabilir_? yardımcı olursanız sevinirim...

keşke kan testi yaptırsaydın hamiş degilsende rahat eder din

çarşamba git bakalım hayırlısı

X