Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum pko var bebek istiyorum 2 senelik evliyim pko olanlar sizde beyaz şeffaf sıvı oluyo8rmu sende hiç olmuyor cevap verirseniz sevinirim...

hoşgeldin canım yanlış bilmiosam yumurtlama döneminde böle bi akıntı oluyomuşbana hiç kısmet olmadı ama belli zamanlarda oluyomuş.yani yumurtann geliştiği dönemlerde.o günler hamile kalabilmek için çok önemliymiş

ben işteyim digerleri ya temizlik ya iş
nasıl gidiyor evrem

ya üşüttüm ne gögüs altımda sanki bir agrı mahvediyor
şafak az kaldı 14 gün bana

geçmiş olsun canım ya hava değişimi olduğundan salgın var.bende çok kötüydüm şimdi iyiyim çok şükür.nasıl gitsin valla başladım tedaviye.bakalım sonucu hep birlikte görcez inşallah hayırlısı olur

selam kızlar doktora gittim bugün 14. günüm. çatlatma iğnesi verdi.yarın sabah 10:30 gidip yaptırcam.36 saat sonra beraber olucakmışız.iğne ile ilgili tecrübelerinizi bekliyorum.

selam kızlar doktora gittim bugün 14. günüm. çatlatma iğnesi verdi.yarın sabah 10:30 gidip yaptırcam.36 saat sonra beraber olucakmışız.iğne ile ilgili tecrübelerinizi bekliyorum.

canım en hiç çatlatma iğnesi vuunmadım tecrübem yok.ama gün aşırı ilişkiyi ihmal etme derim.ve bol bol dua et.inşallah bu sefer sonuç istediğin gibi olur

canım çatlatma ignesini tam zamanında vur dr zaman verdiyse vurundaktan sonraki 2 gün önemli ilişki kuzum

inşallah senin için hayırlı bir doktordur canım ve güzel haberler alırsın inşallahhh:KK16:bu arada bende dün fakültedeydim hormon tahlili yapılmıştı akıllılar tsh yı istememişler benim tiroitte yüksek çıkmıştı deyince 15 gün sonra yeniden kan ver bakalım hormonlarına tekrardan dedi doktor.dünkü sonuçlarda canımı sıktı.tiroit prolaktin yüksek çıktı.:KK50:bugünde özelde tiroit ultrasonu çektirdim fakülteden istediler temiz çıktı şükür:nazar:ama neden hormonum yüksek çıkıyor anlıyamadım kontrolüm var nisanın sonunda fakültede gittiğimde sonuçlar belli olur inşallah düşer şu değerlerim.bugün ultrasonda beklerken yeni doğan bebekler geldi hep anne ve babalarıyla imrendim valla allah bizede nasip eder hayırlısıyla inşallah.:KK16::KK34::KK54:

Canım inşallah hamilesindir:KK49: Eğer değilsende söktürücü al çok bekletme derim.bu arada msjını aldım teşk ederim ben eklerim seni görüşürüz inşallah kib canım:KK16::KK54::KK34::KK3:

prolaktin benimde yüksekti ilaçla geçiyo cnım takam off bakalım bana ne dicekelr 26 sında gitcem öptüm tatlım hayırlısı olsun başladına rtık sende kısmet uğraşmadan olur inşalalh hemen:KK16:

canım ya ankarada iyi bir dr ismi önerirmisin pko var ve yaş 34 ......

bende ankaradayım zekai tahir burağa gidiyorum.drum çok iyi çok tatlı bi kadın.biraz kalabalık ama yinede tanıo hemen gördüğünde ve çokta telkin edici bi bayan.ayşe şahin adı.eğerki özele gitmek istiyosan timur diye bi dr var.onuda öven çok var

Canım ya kaç günden beri fakülteye git özel hastaneye git.Fakültedeki hormon tahlili sonuçlarında tiroit yüksek çıktı prolaktin kolestrol çıktı tiroit ultrasonu istediler dün çektirdim sonucu temiz şükür:nazar:Ama hormonum yüksek işte.Bakalım hayırlısı olsun yeniden tahlil olucam ona göre tedaviye geçicekler yoğundum oyüzden giremedim.Sen nasılsın?Dün ultrason sırasında beklerken yeni doğan bebekler geldi sürekli ay imrendim valla Allah bizlerede nasip etsin inşallah:KK16:Sen nasılsın canım bu arada tedavin nasıl gidiyor kendine dikkat et öpüyorum seni:KK16::KK54::KK3:

cnm prolaktin kaç çıktı benim belli bir süre yüksekti şimdi iyi sınırın biraz üstündeyse çok önemseme

selam kızlar iğnemi sabah 10.30 da vurdurdum.yarın akşam 10.30 da ilişki dedi doktor.inşallah bu ay hamile kalırım.:KK49:

Allah şifa versin canm tiroit temizmiş sevindim hormonlarıda takma kafana bnmde yüksek salla gitsin:KK1: bnm tedavi iyi şimdilik ptesi gtcem yine çaylatma iğnesi için gün vercek öle işte hayırlısı olsn tatlı tatlı bebişlerimiz olsn inşallahhh:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Sağol canım Allah hayırlısını nasip eder inşallah hepimiz için.İnşallah düzelir şu hormonlar prolaktinde tiroitte ilacı bırakınca yeniden yükselen hormonlar malesef:KK31:
slm arkadaşlar ben yeni üye oldum pko var bebek istiyorum 2 senelik evliyim pko olanlar sizde beyaz şeffaf sıvı oluyo8rmu sende hiç olmuyor cevap verirseniz sevinirim...
Hoşgeldin aramıza Allah nasip eder inşallah bebeğine kavuşursun.Beyaz sıvı dediğin akıntı gibimi ?Yumurtlama belirtisi olabilir canım:KK31:
Hadi hayırlısı olsun inşallah sağlıklı güzel sonuçlanır:KK34:
prolaktin benimde yüksekti ilaçla geçiyo cnım takam off bakalım bana ne dicekelr 26 sında gitcem öptüm tatlım hayırlısı olsun başladına rtık sende kısmet uğraşmadan olur inşalalh hemen:KK16:
Canım ilaçla düşüyor benimde düştü ama yeniden çıkan bir hormon Allah hepimize şifa versin inşallah:KK16::KK34:Çocuk tedavisine geçmedik henüz eşimi bekliyorum temmuz gibi başlayalım dedi:KK31:
Hayırlısı canım stres yapma zamana bırak biraz.Allah'tan yaşın geçmiş değil sağlık olsun oda olucak inşallah.Bu arada bugün hava çok güzel balkonda oturuyorum keyif yapıyorum:KK1: birazdan spor yapıcam:KK8:Hakseverceğim gel balkonda çay içelim:KK1::KK55::nazar:
cnm prolaktin kaç çıktı benim belli bir süre yüksekti şimdi iyi sınırın biraz üstündeyse çok önemseme
Canım prolaktin 70 lere çıkmış dostinex kullnıyordum düşünce kestiler şimdi yeniden başlarlar yada tiroit ilacına geçerler bakalım neolucak?:KK31:
selam kızlar iğnemi sabah 10.30 da vurdurdum.yarın akşam 10.30 da ilişki dedi doktor.inşallah bu ay hamile kalırım.:KK49:
İnşallahhh canım o güzel haberini verirsin bizlerede:KK16::KK49::KK54:

arkadaşlar 2 gündür progestan kullanıyorum,bugün sabah namazından sonra inanılmaz bi karın ağrısı oldu 1.5 saat falan sürdü şimdi bile ağrıyo ama sabah ki gibi değil bide sabah ağrıyla beraber kusma oldu acaba progestanın böle etkileri var mı?cevap verirseniz çok sevinirim

bende ankaradayım zekai tahir burağa gidiyorum.drum çok iyi çok tatlı bi kadın.biraz kalabalık ama yinede tanıo hemen gördüğünde ve çokta telkin edici bi bayan.ayşe şahin adı.eğerki özele gitmek istiyosan timur diye bi dr var.onuda öven çok var

canım tşk ederim timur sanırım haccettepede orası nasıl kalabalık mı senin problemin ne ?cook tşk edeim

X