Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

iyiyim canım geçmişe bakıyodum sen nasılsınyaramas :KK34::KK9:

iyiyim canm ya nolsun evdeyim iş güç:) ya bn şimdi yrn sbh 9 12 arası iğnemi olcam. ertesi günü gece ilişkiye girin ve gün aşırı ilişkiye girin dedi. 24. ve 36. saat demedi

kızlar yemeklerimi yaptım tatlımı yaptım bekliyorum kayınvaldemler yemege geliyo bu aksam .....:KK12::KK12::KK12:

hafta sonu iki günde sınavım vardı üniversitede girdim sınava nasıl geçti derseniz matematikte gönlüme gözüme hoş gelen şıkları atmasyon usülü işaretledim ama diğer derslerimi yaptım bakalım görücez sonucu inşallah geçcek kadar puan tutturmuşumdur:KK23:

pazar günü sınav çıkışı eşimin babannesine gittik bi sevindi bi sevindi kadıncaz çok mutlu oldu dualar etti bide ohh köy ekmegine yag salça süre süre yedik ne yedik ne yedikkkkkk:KK56:

sonrada macır pazarına gittik eşimle ohh mis gb eşortman felanda aldık yicek aldık öle pazarımız geçti eve geldik yemek balık yedik sonra kahveler sonra caylar meyveler ohhh kocacımla keyif yaptık aşkımı seviyorum bide bebişimiz olsada oynucak eğlence çıksa bize:KK16::KK16:

canm maşallah Allah mutluluğunuzu daim etsin düzineyle bebişiniz olsunn:KK12::KK12: insanın eşi çok önemli gerçekten bende eşimi çok seviyorum ve hep şükrediyorum. şimdi akşam olsada gelse die dört gözle bekliyorm ama anlaşamasak akşam olsun istemem bi sürü üzüntü stres fln filan. bnm komşuların gelinleri var hemen çocukları oldu ama biri ayrıldı biride kavga edip duruyo eşinle. bizim bebeğimiz yok ama mıutluyuz bebişimizde gelcek inşallahh:KK49::KK49:

canm maşallah Allah mutluluğunuzu daim etsin düzineyle bebişiniz olsunn:KK12::KK12: insanın eşi çok önemli gerçekten bende eşimi çok seviyorum ve hep şükrediyorum. şimdi akşam olsada gelse die dört gözle bekliyorm ama anlaşamasak akşam olsun istemem bi sürü üzüntü stres fln filan. bnm komşuların gelinleri var hemen çocukları oldu ama biri ayrıldı biride kavga edip duruyo eşinle. bizim bebeğimiz yok ama mıutluyuz bebişimizde gelcek inşallahh:KK49::KK49:

iyiyim canm ya nolsun evdeyim iş güç:) ya bn şimdi yrn sbh 9 12 arası iğnemi olcam. ertesi günü gece ilişkiye girin ve gün aşırı ilişkiye girin dedi. 24. ve 36. saat demedi

amin canım allah her yuvaya huzur versin huzurunuda evlatla taçlandırsın insanın evliliği bu dünyadaki cenneti cehennemiymiş çok şükür eşten güldü yüüzm ailesi ondan iyi çok şükür ama allah herkeze bi dert veriyo işte bizimde sınavımız bu insan mutlu oldukca daha çok eziliyo evlat veremediği için olucak insallah dua ediyoruz elden bişi gelmiyo başka:KK19:

ertesi gece 36 saat oluyo işte:))
sen kendin say vurunduktan sonra 34 - 36 saat arsı yaparsınız yat ayaklarınıda dik poponun altına koy yastı kal öle sabaha kadar:))) benim belim kopuyodu sabaha kadar koymuyom şimdi bişi koydukta noldu anca belim ardı puuff denemedim bi .......k kalmadı yaww bi olsun bibisini kescem o veeledin:KK1:

Konu ile çok ilgili bilmiyorum ama ben de paylaşmak istedim.
3 sene önce Zeynep Kamil'e gitmiştim. Oradaki doktor bana PKO teşhisi koydu ve bu durumda çocuk sahibi olman çok zor dedi.
Fakat aslında baktıgında PKOnun belirtilerinin hiçbirini taşımıyordum. Ne kilo, ne tüylenme problemi, ne adet düzensizliği,vs.vs. Tüp bebek tedavisine başlamak için rahim filmi çekilmesine karar verilerek işlemlere başladık. Fakat orada hsg cektiren var mı bilmiyorum ama o kadar acı veren bir işlemdi ki benim bütün psikoloji alt üst oldu. Sonuç olarak da tüplerden birinin tıkanık olduguna fakat diğerini göremediklerine ve işlemi tekrar etmek durumunda olduklarını söylediler. Fakat ben bu acıyı bir daha yaşamak istemedigim için hayır dedim ve hep bebek hayalimden hem de orada tedavi olma umudumdan vazgectim. Eşim müşterisiyle sohbet ederken kendi eşininde tedavi gördüğü merkezden bahsediyor ve bizim de oraya gitmemiz için ısrar ediyor. Ben de çok ümitsiz bir şekilde eşimle birlikte İstanbul Tüpbebek merkezine gidiyoruz.orada Doktor Aret Kamar'la görüşüyoruz. başımdan geçenleri anlatıyorum. Kendisi beni etraaflıca muayene ettikten sonra bende PKO olmadıgı teşhisini koyuyor. Kendisinin yönlendirmesiyle de bir görüntüleme merkezinde hsg cektiriyorum. (acısız,sızısız bir yöntemle) hiç anlamadan hsg de cekilmiş oluyorum ve sonuclar cıktıgında şaşkınlıgım daha da artıyor. Tüplerimde tıkanıklık yok,ikisi de acık. Sonuc olarak yine tüp bebek yapıyoruz eşimden dolayı. Fakat ilk seferde tutuyor ve hamile kalıyorum. Aret Bey'e burdan bir kez daha teşekkür ediyorum.PKO teşhisi veya bunun gibi bence muallakta kalınan teşhislerde kesinlikle ikinci bir görüş alınmasından yanayım ben. Çok şanslıydım ki Aret Kamar'la tanıştım.
Bu kadar işte,ben de paylaşmak istedim.

TOİPK TE BEREKET HAFTASI KOLAY GELSİN KIZLAR

haksever çok sevindim valla moral önemli, efferin kocana fazlada şımartma

ee benimde az kaldı tüp bebege son 11

kızlarrr şimdi dr dan geldim 18 mm 4 tane yumurtam varmış:KK52::KK52: bi ayarın yok dio eşim:KK53: yrn çatlatma iğnesi vurulcam sonraa paso ilişki:KK37: dr bişi demedi ama yumurtanın çok olması iyi mi kötü mü bir yumurta yetiyo bize dedi ay çok heyecanlandm ama inşallah hakkımızda hayırlısı olur en kısa zamanda hepimizin bebişleri gelirr:KK49::KK49::KK49:

inşallaaah canım hadi bakalım hayırlısı

kızlarrr şimdi dr dan geldim 18 mm 4 tane yumurtam varmış:KK52::KK52: bi ayarın yok dio eşim:KK53: yrn çatlatma iğnesi vurulcam sonraa paso ilişki:KK37: dr bişi demedi ama yumurtanın çok olması iyi mi kötü mü bir yumurta yetiyo bize dedi ay çok heyecanlandm ama inşallah hakkımızda hayırlısı olur en kısa zamanda hepimizin bebişleri gelirr:KK49::KK49::KK49:
Hadi inşallah bu sefer tutar canım Allah yardımcımız olsun güzel haberle gelirsin inşallah:KK16::KK34:
amin canım allah her yuvaya huzur versin huzurunuda evlatla taçlandırsın insanın evliliği bu dünyadaki cenneti cehennemiymiş çok şükür eşten güldü yüüzm ailesi ondan iyi çok şükür ama allah herkeze bi dert veriyo işte bizimde sınavımız bu insan mutlu oldukca daha çok eziliyo evlat veremediği için olucak insallah dua ediyoruz elden bişi gelmiyo başka:KK19:

ertesi gece 36 saat oluyo işte:))
sen kendin say vurunduktan sonra 34 - 36 saat arsı yaparsınız yat ayaklarınıda dik poponun altına koy yastı kal öle sabaha kadar:))) benim belim kopuyodu sabaha kadar koymuyom şimdi bişi koydukta noldu anca belim ardı puuff denemedim bi .......k kalmadı yaww bi olsun bibisini kescem o veeledin:KK1:

Aminnn inşallah herşeyin hayırlısı tabiki.Haksever son cümlene bayıldım:KK1::KK9:

günaydınlar

sveh ne yaptın vurundunmu

ya benim dün 16 gündü akşam bir bel agrısı 3 4 saat sürdü acaba diyorum yumurtlama çünkü alt kısmımdada ince bir sızı batıyordu resmen
degerlendirdik gerçi
normal yollla olamz ama şans belli olurmu işte umut dünyası

günaydınlar

ya benim dün 16 gündü akşam bir bel agrısı 3 4 saat sürdü acaba diyorum yumurtlama çünkü alt kısmımdada ince bir sızı batıyordu resmen
degerlendirdik gerçi

vuruldum canım saat 10da bakalım hayırlısı olsun bide dördüzlerim oluyomuşş:KK52::KK52: başka bi topikte okudum onunda 4 tane 18mm yumurtası oluşmuş dr çoğul gebelik olabilir vurulma demiş ama bn vuruldum inşallah gelir bebiklerimm:emir_bebek::emir_bebek:

canım imkansız die bişi yok Rabbim ol desin hz meryem babasız doğudu hz isayı.. bi bakmışsın hamilesinn:KK49:

sen geri sayıma başladn ya tedaviye mi başlıcanz yoksa tüp bebek mi olcak hemn.

günaydınlar

degerlendirdik gerçi

canım bellimi olur ya bi arkadaşım tüp bebek için tahlilere başlamışken hamile olduğu çıktı ortaya

:KK14:ne kasvetli bigün şar şar çişimi getirdi koca gün :26:

ay hele şükür üç kişi bi araya geldi nerdesinz yaa ebirhim hamile olunca unuttu bizi elifte hç gelmiyo burcuda gelip gidiyo hemen aaa kızcam hee:KK4:

neyaz ilaçlardan olabilir canm bide ev taşıyosn ya yoruluyosndr

ay hele şükür üç kişi bi araya geldi nerdesinz yaa ebirhim hamile olunca unuttu bizi elifte hç gelmiyo burcuda gelip gidiyo hemen aaa kızcam hee:KK4:

neyaz ilaçlardan olabilir canm bide ev taşıyosn ya yoruluyosndr

evet ebirhim di en çok giren buraya ama elife ne oldu oda boş bırakmazdı

belim de yakıyla dolaşıyorum ya dün agrıyınca valla çok güzel miş oh sıcacık

evet ebirhim di en çok giren buraya ama elife ne oldu oda boş bırakmazdı

belim de yakıyla dolaşıyorum ya dün agrıyınca valla çok güzel miş oh sıcacık

kızz ne sıcacığı nasıl yaktı benii... bnmde belim çok ağrıyo bi haftadr yakı yaptm ama tutamadm akşama çıkardm takmam heralde bi dahada:))

bende pko hastasıyım sadece 2 aylık klomen we catlatma ignesinden sonra hamile kalanlardanım bazı doktorlar pko iiçin cok kötü bi rahatsızlıkmıs gibi konusuyolar ama bence öyle degil benm pko hastası olupta normal yolla hamile kalan arkdslrım war Allah herkese tattırsın kmsenn emegini bosa wermesn size tawsiyem sıkıntı yabmaın olur mu olmaz mı akısına brakın ben öyle yabtım Allah ıma cok sükr fazla ugrasmadan 2.ay hamile kaldım

X