Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ediyoruz tatlım Allah en yakın zamanda sizlerede nasip edecek inşallah bak göreceksiniz canım

günaydın kızlar ,

herkese hayırlı sabahlar hayırlı cumalar bu mübarek günün hürmetine Rabbim tüm dularımızı kabul etsin herkesin gönlünün muradını versin inşallah

hayırlı cumalar arkadaşlar.. bende pko hastasıyım.. 5 aylık evliyim ve henüz hamile değilim.. bu ay soğan kürüne başladım.. İnşallah hayırlı bir sonuç alırım.. aranızda soğan kürüyle hamile kalan varmı?

5 aylık daha yenisin ama şimdiden mücadele etmem çok güzel sadece lh hormonun yüksek diger degerler düzgün galibe eşdede sorun yok

soganı dene tabi tam olarak sorunun nedir bilemem ama deniyoruz bizlerde

kızlar dün akşam dr.mu aradım değerimi söyledim gayet iyi dedi bugün için çağırdı bende ben vajinadan baktırmak istemiyorum dedim dr.mda daha erken zaten karından bakarız dedi.Bugün öğleden sonra 3 gibi gidicem bakalım içeride durumlar nasıl

çok güzel canım içerde de durumlar kesin iyidir hiç şüphen olmasın bence yalnız şimiden kese görünür mü ben görünmez diye gitmiyorum çarşamba günü gidicem

elifcim bu 6 ay boyunca ne tedaviler uygulandı çatlatma iğnesine ne zaman başladınn kaç ay vuruldun. yakıyı beline mi yaptın ayy bende hamile kalırım inşallah yaa bendede bgn bi durgunluk mutsuzluk var....

ay bnde bu ay vurulcam çatlatma iğnemi ilk defa 3 ay kullandm klomeni büyüdü yumurtam bakalım nezamana nasip. canm Rabbim kucağına almayıda nasip etsn inşallah o duyguyu bizede tattırsın..
Canım üzme kendini bzlered nasip olucak inşallah bak hamişler çoğalıyorDarısıda bizlere
Kızlar şimdi geldim canlarım sonucum çıktıııııı değer 508 hamileyimmmm Allah'ım hepinize nasip etsin inşallahhhhhhhh canlarım benimmm

Canımm çok sevindim senin adına negüzel ard arda hamile haberleri alıyoruz böyleRabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinDarısıda bizlere inşallah

Aminnn inşallah canım .Allah en kısa zamanda sizlerede asip edecektir hayırlısıyla tatlım...

hayırlı cumalar herkese
kızlar ben kan testi yaptırmıştım sonuçları yazsam bileniniz varmı acaba degerlerim normalmi diye:44::44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…