Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

burcu canım ben 6 aydır tedavi görüyorum 4 ay klomen kullandım yumurtalarım büyümedi 11-12 mm de kaldı sonra femara diye bi ilaç verdi doktor 2 aydır onunla büyüdü yumurtalar çok şükür 2. çatlatma iğnemi vuruldum en son ondan sonra işte hamile kalmışım

elifim değerinin artmasına çok sevindim canım inşallah tamamına erdirirsin (erdiririz) tatlım...

amin canım amin inşallah kız senin baya yüksek çıkmış bide ikiz olmasın yüksek değer olunca ikiz gebelik olabiliyormuş ay ne güzel olur yaaaaaa:KK16::KK16::KK16:

amin canım amin inşallah Allah ın hazinesi çok bol bize çok zor olan ona çok kolay buna tekrar tekrar inandım sizde böyle düşünün ve Allah tan hep hayırlısını isteyin ben hiç bi zaman illa olsun yada ne olursa olsun demedim Allah ım hakkımda hayırlısını ver dedim çok şükür verdi Allah sağ salim hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasip eder inşallah hep ebirhim e hem bana

amin inşallah canım inşallah bende hep hayırlısını istedim Rabbim den hakkımızda hayırlısını ver diye dua ettim ve verdi.Çok şükür Allah' ım

hanimlar sayfanizi ziyaret ederken okudum ne guzel hamileleik haberleri var. inanin cok seviniyorum. allahim banada nasip et diye dua ediyorum. bende doktor kontrlundeyim ve bi 6 gun once catlatma ignemi oldum. ilk denemem di. ne kadar basarili olur bilemiyorum. sansim yuksektir insallah. var mi ilk denemesinde hamile kalan

hanimlar sayfanizi ziyaret ederken okudum ne guzel hamileleik haberleri var. Inanin cok seviniyorum. Allahim banada nasip et diye dua ediyorum. Bende doktor kontrlundeyim ve bi 6 gun once catlatma ignemi oldum. Ilk denemem di. Ne kadar basarili olur bilemiyorum. Sansim yuksektir insallah. Var mi ilk denemesinde hamile kalan

şuan yok canım ilk denemesinde hamile kalan biz pco luyuz biraz zor oluyo

ben çok inanıyorum canım sizde tek tek burdan hamileyim diye bağırıcaksınız bende size ben size söylemiştim diycem sakın umudunuzu yitirmeyin ve moralinizi yüksek tutun

inşallah canım bugün mutluyum senin ebirhiimin hamile olduğunu duydumya benden daha iyi kim olabilir ki inanın valla hamileyim deyince biri üzülürdüm ilk defa sevindim sizlere gerçekten çünkü aynı durumdayız diye belkide bilmiyorum iyice piskopata bağlanmıştım hamile bayanlardan kaçar olmuştum onlar düşman gibi görüyordum ama sizler inan şuan o ufacık bebişleri ben taşıyorum gibi
canım inan düşüncelerde çok tuhaftı ben de illa olsun demiyorum senin gibi hayırlısını ver sabrını ver diyorum ama özlem artınca biraz buruklaşıyorum sadece
ama buğün o kadar duygusalım ki anlatam hüzün den değil ama inan sevinçten mutluluktan kendimi zor tutuyorum mesai arkadaşlarım görmesin diye bi çıksam işten şöyle bir ağlasam rahatlıyacam sevinçten valla kızma (kızma sesini duyar gibi oldum)
sizleri çok yakın hissediyorum sanki yıllarca tanışıyormuşuz gibi geliyor elifim ebirhim (diğerleride tabi) her sorumu cevapladınız her yazdığıma cevap verdiniz allah sizden razı olsun
sizleri çok seviyorum arada böyle kötü olsam da çok şükür yaradana rabbime
benim herşeyim geç olur ama iyi olur her zaman inşallah bundada iyi olacak
benim bi yiğenim var elif bu senin profilindeki bebek gibi aynı yani inşallah benim bebem de öyle olacak rabbim bu dünyada nasip etmesede inşallah ömür dünyada bana nasip eder
biz günahkar kullarını unutmaz yaratanım

inşallah canım bugün mutluyum senin ebirhiimin hamile olduğunu duydumya benden daha iyi kim olabilir ki inanın valla hamileyim deyince biri üzülürdüm ilk defa sevindim sizlere gerçekten çünkü aynı durumdayız diye belkide bilmiyorum iyice piskopata bağlanmıştım hamile bayanlardan kaçar olmuştum onlar düşman gibi görüyordum ama sizler inan şuan o ufacık bebişleri ben taşıyorum gibi
canım inan düşüncelerde çok tuhaftı ben de illa olsun demiyorum senin gibi hayırlısını ver sabrını ver diyorum ama özlem artınca biraz buruklaşıyorum sadece
ama buğün o kadar duygusalım ki anlatam hüzün den değil ama inan sevinçten mutluluktan kendimi zor tutuyorum mesai arkadaşlarım görmesin diye bi çıksam işten şöyle bir ağlasam rahatlıyacam sevinçten valla kızma (kızma sesini duyar gibi oldum)
sizleri çok yakın hissediyorum sanki yıllarca tanışıyormuşuz gibi geliyor elifim ebirhim (diğerleride tabi) her sorumu cevapladınız her yazdığıma cevap verdiniz allah sizden razı olsun
benim bi yiğenim var elif bu senin profilindeki bebek gibi aynı yani inşallah benim bebem de öyle olacak rabbim bu dünyada nasip etmesede inşallah ömür dünyada bana nasip eder

Allah senden hepimizden de razı olsun inşallah canım, umutsuzluğa düşme hiçbir zaman inan ki olacak Allah nasip edecek güzelim bak göreceksin yeter ki güçlü ol, yeter ki inancını kaybetme Allah'a tevekkül et et ki O'da sana istediğini fazlasıyla versin bi tanem...:KK54:

burcucuğum,ben 8 yıldır uğraşıyorum canım defalarca klomen kullandım ama yumurtalar büyümedi birkaç yıldır iğne tedavisi oldum kimisi yanıt verdi kimisi vermedi.Bundan 5 ay önce yine iğneyle yumurtalar büyüdü çatlatma iğnesi vurundum ve hamile kaldım ama maalesef 6 haftalıkken bebeğimin kalp atışları duyulamadı ve düşük oldu ( kürtajsız).ve şimdi tekrar hamileyim inşallah bu defa herşeyin güzel olacağına inanıyorum.Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin bütün hamileleri inşallah...İnşallah isteyen herkese, hepinize en yakın zamanda nasip etsin bu güzel duyguyu...

canım evet aynen bende dışardan birini duyunca üzülüyordum ama burdan birini duyduğum zaman çok seviniyordum dediğin gibi aynı durumda olduğumuz ve aynı şeyleri yaşayıp aynı duyguları hissettiğimiz için böyle ben sizlerle konuştuğumu paylaştığımı ne annemle ne ablamla hatta eşimle bile konuşamıyorum emin olun buna çünkü anlamıyorlar canım inşallah Allah sanada böyle güzel hayırlı evlatlar nasip etsin edecekte buna inan ve sabır ver deme Allah ım muradımı hayırlı bir şekilde ver diye dua et canım bende sizleri çok seviyorum kendi kardeşim ablam gibi seviyorum burda olmayada devam edicem Allah nasip ettiği sürece

canım evet aynen bende dışardan birini duyunca üzülüyordum ama burdan birini duyduğum zaman çok seviniyordum dediğin gibi aynı durumda olduğumuz ve aynı şeyleri yaşayıp aynı duyguları hissettiğimiz için böyle ben sizlerle konuştuğumu paylaştığımı ne annemle ne ablamla hatta eşimle bile konuşamıyorum emin olun buna çünkü anlamıyorlar canım inşallah allah sanada böyle güzel hayırlı evlatlar nasip etsin edecekte buna inan ve sabır ver deme allah ım muradımı hayırlı bir şekilde ver diye dua et canım bende sizleri çok seviyorum kendi kardeşim ablam gibi seviyorum burda olmayada devam edicem allah nasip ettiği sürece

canım benim evet bırakma bizi beraber büyütelim bebeğini heyecanını bizde yaşayalım onun için neler aldınığını ne hazırlıklar yaptığını adını bulma telaşını bizde yaşayalım

allah senden hepimizden de razı olsun inşallah canım, umutsuzluğa düşme hiçbir zaman inan ki olacak allah nasip edecek güzelim bak göreceksin yeter ki güçlü ol, yeter ki inancını kaybetme allah'a tevekkül et et ki o'da sana istediğini fazlasıyla versin bi tanem...:KK54:

amin canım allah razı olsun

canım benim evet bırakma bizi beraber büyütelim bebeğini heyecanını bizde yaşayalım onun için neler aldınığını ne hazırlıklar yaptığını adını bulma telaşını bizde yaşayalım

erkek olursa adı hazır teyzesi hatta 10 senedir hazır :KK9::KK9::KK9::KK9: yağız alp

meraba kızlar bende 9 aydır bebeğim olsun istiyorum her ay yaklaşan batlarda acaba hamilemiyim diye yaptıgım testlerle hayal kırıklıgına ugruyodum tabi ki:KK31::KK31::KK31:
ama gelmedi bebeğim nazlı cıktı daha öncesinde 2 kez düşük yaşamıştım

:KK16:hoşgeldin aramıza

kız ağlattın beni canım benim,Eyyyy Yaradanım ,eyyyy yokları var eden Rabbim ,ne olur duy şu kullarını, edilen duaları geri,açılan elleri boş çevirme sen bu güzel duyguyu onlarada nasip et ne olursun Allah'ım ...

canım çoooooooooooooook sevindim hamilesinnnnnnnnnnn hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnn hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

amin canım amin inşallah kız senin baya yüksek çıkmış bide ikiz olmasın yüksek değer olunca ikiz gebelik olabiliyormuş ay ne güzel olur yaaaaaa:KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK49::KK49::KK49::KK49:maşallah size bizede dua edinnnnnnnnnnnn:KK9::KK9:

hanimlar sayfanizi ziyaret ederken okudum ne guzel hamileleik haberleri var. inanin cok seviniyorum. allahim banada nasip et diye dua ediyorum. bende doktor kontrlundeyim ve bi 6 gun once catlatma ignemi oldum. ilk denemem di. ne kadar basarili olur bilemiyorum. sansim yuksektir insallah. var mi ilk denemesinde hamile kalan

hg aramıza inşallah hemen hamiş kalırsın:KK16:

Birgün bir rüya görsem hamile olduğumu öğrenmiş olsam sevinsem sevinsem mutluluğumu herkesle paylaşsam daha sonra çok mutlu olsam kimse beni üzse bile keyfim yerinde olsa karnımı okşasam sevsem bebemle dertleşsem sevsem sevsem hazırlıklar yapsam odalar süslesem heyeçanlansam ne alsam ne yapsam diye sevinsem birgün sancım tutsa doğuma gitsem kuçağıma bebemi alsam sevinçten ağlasam ağlasam hoşgeldin annem desem öpsem koklasam içime çeksem çeksem kokusunu evimize getirsem odası göstersem bak annem senin için hepsi beğendimmi yavrum kuzum desem bu rüyayı bile göremiyorum gerçekte yaşanmıyor ama rüyada görünmüyor işte annem kelimesini kullanamayacak mıyım allahım bari sabrını ver

:KK43:ağlatma benide

Kızlar şimdi geldim canlarım sonucum çıktıııııı değer 508 hamileyimmmm :KK9::KK9::KK9::KK9: Allah'ım hepinize nasip etsin inşallahhhhhhhh canlarım benimmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK8::KK8::KK8::KK8:

slm kıslar bugün komşiye gittim geleneksel perşembe toplantımız :KK1::KK1::KK1: ay çok gükdüm 5 arkadaşız hepimiz 2-3 bi ben 5 senelik evliyim:KK33: yaşlarımızda öle bir :KK34: çok güzel egleniyoruz birimiz hamile , biriinin dünya tatlısı kızı var tam hayalimdeki gb adıda zeynep benim hayalimdeki ad gamzeli harika bi kızı var ben ona dilli düdük diyorum:KK9:,3ümüzünde çocugu yok biri tedavi oluyo ben gb biri istemiyo daha benden bi yaş küçük çalışıyo bide öle işte orta halli bi arkadaş grubu herkez hamilede değil rahatım yani espirili bi şekilde dalga bile geçiyoruz mesela bugün anlaşıyoz herkez çalışma yapcak die:KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

neyse yani öle eğlendim bugün:KK9: ay arkadaşın babannesi diyomuşki biz 2 gün yıkanmasak 3.gün yıkanırız yani şey yapıyolarmış:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: babannesi 67 dedesi 72 yaslarındaymış:KK53::KK33::KK33::KK33: ay donlarıma yapcaktım gülerken bide gene arkadaşım kaçarak evlendi bi hikayeler allahım ölüyoruz gülmekten:KK9::KK9::KK9::KK9: öle yani bugün güzel bi gündü :KK16::KK16::KK16::KK16:

not::::::HALA ADET OLMADIM:KK19::KK4::KK4::KK4:

X