Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ay nasıl duruyosun neyaz ya.ben daha 1 gün geçti delirdim geçen ay .inşallah hamilesindir

güzel gelişmeler bunlarr hadi ilk açılışı nayz yapıyo sonrada sizz sonrada bizz:))

benim 16. günüm budün belim inanılmaz ağrıyo.tutulmuş gibi ya.fenayım yani .yumurtlamadanmıdır nedir artık görcez bakalım

benim 16. günüm budün belim inanılmaz ağrıyo.tutulmuş gibi ya.fenayım yani .yumurtlamadanmıdır nedir artık görcez bakalım

ya bide hastasın ya ondanda olabilir ama çalışmalara yoğunluk verr iyi bak kendine hastayım deyip kovma kocayıı

Duygu sömürüsü yaptım sana bende akıntı tamamen kesildi kupkuruyum aynı dediğin gibi kasıklarımda hafif sancı oluyo belim çok ağrıyo bide çok sivilce çıktı erken adet olucam heralde bu ayda olmadı demek ki

ya bide hastasın ya ondanda olabilir ama çalışmalara yoğunluk verr iyi bak kendine hastayım deyip kovma kocayıı

yok yokk kovmam dün kandırmaya çalışıyodum gel odamıza diye .dedim söylemeyeyim yumurtlama haftası olduğunu.ama onun da aklındaymış bi atamadık kafamızdan

progesteron düşük gibi geldi bana canım ama bakalım dr. ne diycek

evet banada öyle geldi canım ben 10 ve üstü olunca yumurtlama olduğunu gösterir diye biliyordum ama nette araştırdım doktor yorumlarını okudum 6.5 ve üstü iyiymiş birisinin sonucuda 7.34 çıkmış dr.normal diye yorumlamış.Hayırlısı artık

inşallah cnaım ya.bazen imkansız geliyo bana 4 senedir olmadı da şimdi mi olcak diye amaişte ümit etmeden de olmuyo.

öyle düşünme sakın, umut etmek, olacak birgün demek bile büyük bir adımdır. Sen Allah dan umudunu kesme ki Allah da seni yalnız bırakmasın tatlım...

dur bir bakalım hemen umutsuzlanma sivilcelerin çıkmasıda yumurtlamaya işarettir bildiğim kadarıyla benimde ensemde ve yüzümde çıktı bir iki tane sen 21.gün testini yapmadın değilmi benim değerlerimde pek iç açıcı değil yumurta çatlamadı belkide

21.gün testini nasıl yapıyorsunuz ve neye yarıyor neye bakıyorsunuz ben ondan hiç yapmadım

yok canım yaptırmadım yumurtlama geçeli 10 gün oldu ama canım anlamadım ki ya senin progesteron değerin normal çıkmış canım benim doktor 5 in üzerinde çıkarsa iyi demişti bana geçen ay çünkü

üzme kendini canım benim, hepimiz için hayırlısı olur inşallah az kaldı bir kaçgün sonra anlaşılır herşey birde hamileysen bebeğini boş yere üzmüş olursun ...

21.gün testini nasıl yapıyorsunuz ve neye yarıyor neye bakıyorsunuz ben ondan hiç yapmadım

canım adetin 21. -22. -23 . günlerinden birinde progeteron ve estradiol (e2) testine bakılıyor normal kan vererek.ona göre yumurtlamanın olup olmadığı anlaşılıyor.estradiol östrojen içeriyor...

üzme kendini canım benim, hepimiz için hayırlısı olur inşallah az kaldı bir kaçgün sonra anlaşılır herşey birde hamileysen bebeğini boş yere üzmüş olursun ...

inşallah öyledir yaaaaaa vallahi hayatta hiç bişeyi bu kadar çok istemedim çok takıyorum kafaya birde geçen ayda çatlatma iğnesi oldum ama hiç böyle belirtiler olmamıştı ordan biraz ümitlendim heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…