Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Ebirhim hoşgeldin canım bende dört gözle seni bekliyodum nasılsın ? var mı değişiklik sende canım

slm kızlarrrrr,
Burcucuğum geçmiş olsun tatlım
Gizciğim hadi hayırlısı bu sefer soğan kürü işe yarar inş.
svehciğim rüyan hayırlara vesile olsun inşallah canım
elifciğim senden naber nasıl gidiyor bekleyiş az kaldı

EEEE HANİ BEEENNNN :KK25::KK25::KK25::KK14::KK14:

Ya benim 2-3 gündür belim ağrıyo , bir sürü sivilcem çıktı , bide kasıklarımda varla yok arası sancı var sende var mı bişey canım

ayy seni nasılda atlamışım canım ya :KK17::KK17: Senden naber neyazcığım nasılsın...:KK54::KK54::KK54:

şurda sürekli girenlerden bi beni atladın oldumu yani yorgunum bende buğün sabah ta kustum inşallah hamile kusmasıdır diye dua ediyorum. Kızacaksınız gitmedin hala kan testi yaptırmaya diye ama inşallah bu cumartesi muayeneye gidecem

Hoşbulduk canım bugün sat ın 22.günü progeston folik asit ve estradiol (e2) tahlili yaptırdım

progesteron :7.55
folik asit :20
estradiol (e2) :185 çıktı ne anlama geliyor bilmiyorum ama dr.um ameliyatta olduğu için gösteremedim canım ya...

ya benim 2-3 gündür belim ağrıyo , bir sürü sivilcem çıktı , bide kasıklarımda varla yok arası sancı var sende var mı bişey canım

geçen hafta aynısını ben yaşadım valla cuma günü belim kırıldı yürüyemedim nerdeyse kremsi gibi akıntı geldi bugün bana o iltihap değil demi buğün de kusmaya başladım

ya benim 2-3 gündür belim ağrıyo , bir sürü sivilcem çıktı , bide kasıklarımda varla yok arası sancı var sende var mı bişey canım

geçen hafta aynısını ben yaşadım valla cuma günü belim kırıldı yürüyemedim nerdeyse kremsi gibi akıntı geldi bugün bana o iltihap değil demi buğün de kusmaya başladım

Hoşbulduk canım bugün sat ın 22.günü progesteron ,folik asit ve estradiol (e2) tahlili yaptırdım

progesteron :7.55
folik asit :20
estradiol (e2) :185 çıktı ne anlama geliyor bilmiyorum ama dr.um ameliyatta olduğu için gösteremedim canım ya...:KK50::KK50:

kremsi akıntı bendede oldu 1-2 gün sonra kesildi canım ama senin sabrına hayranım maşallah yani ben şimdiye kadar 40 kere test yapmıştım vallahi

Hoşbulduk canım bugün sat ın 22.günü progeston folik asit ve estradiol (e2) tahlili yaptırdım

progesteron : 7.55
estradiol (e2): 185
folik asit :20 çıktı ama ne anlama geldiğini bilmiyorum dr.um ameliyatta olduğu için gösteremedim canım yaa :KK50::KK50:

şurda sürekli girenlerden bi beni atladın oldumu yani yorgunum bende buğün sabah ta kustum inşallah hamile kusmasıdır diye dua ediyorum. Kızacaksınız gitmedin hala kan testi yaptırmaya diye ama inşallah bu cumartesi muayeneye gidecem

sana dicek bişi bulamıyormm neyazz:KK20:

Son düzenleme:
bana niye cevap vermiyosun :KK43::KK43::KK43::KK43:

canım niye vermeyeyim cevap, benimde kasıklarımda çok hafif adet olucakmışım gibi bir ağrı var . birde akıntı var 2 gündür beyaz ip gibi :KK17::KK17::KK17:nedir anlamadım birde bazen sol bazende sağ kasığımda gerilmeler (kasılmalar)oluyor canım...

X