Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

mrb arkadaşlar bugün dr kontrolüm vardı 12 günlük gonal f macerasından sonra ovitrelle kullanıcam bu akşam, pazartesi aşılamam olcak çok heyecanlı..birşey sormak istiyorum sol yumurtam şuan 19 mm tek yumurta büyümüş acaba ikiz olma şansı var mı? yaşayan oldumu böyle birdurum, birde endometrium 13 mm normalmi??

hadi canm hayırlı olsunn:)) güzel sonuçlar alcaksın inşallahhh.. snn eşindede sorun varmıydı.. ikiz olma ihtimalide var tabiki Rabbim için herşey okdar kolayki.. tek yumurta ikizi olurlar iki tane aynı bebek eşinle kavga etmezsiniz sen sevcen bn sevcem die herşey gönlünce olsun tatlım

arkadaslar cyclo-progynova adet düzenleyici ile hamile kalan varmı aranızda bılgılendırırsenız sevınırımmmm

hçç bi fikrim yok cnm diğer kızlarda kullanmıyor sanırım burda.. sen pcolumusun. dr um bana adet düzenleyici die duphaston die bi ilaç verdi yumurtayıda güçlendiriyomuş 3 aydr kullanıyorum ama sonuç yok

gizcimm nasılsınn ablacımm ne işi yapıyosun sen kocanla bnde çalışsam keşke tüm gün eşimle beraber olurum çok nasiplisin

hçç bi fikrim yok cnm diğer kızlarda kullanmıyor sanırım burda.. sen pcolumusun. dr um bana adet düzenleyici die duphaston die bi ilaç verdi yumurtayıda güçlendiriyomuş 3 aydr kullanıyorum ama sonuç yok

pkolu degılım canım sorun yok dedı dr ama gecen ay 10 gun gectı adetım bu ılacı verdı ve kolay hamıle kalırsın hemde adetın duzenlenır dedı
adet olursam klomen ıcmek ıstıyorum dıcem :)))

hadi hayırlı olsun canım inş.bu kez bebişine kavuşursun

tek yumurta ikizleri diye birşey duydum ama boşver canım bir tane olsun o bize yeter19 mm çok güzzel

rahim kalınlıgıda norma 6.5 daz az 17 den fazla olmamaısı lazım

özelmi sizin canım devlettemi eşin perhizde degilmi aman dikkat et ilk aşılamamı

gizcimm nasılsınn ablacımm ne işi yapıyosun sen kocanla bnde çalışsam keşke tüm gün eşimle beraber olurum çok nasiplisin

iyim kuzum biz eşimle su işi yapıyoruz su bayimiz var

sakın heveslenme eşle çalışmak iyi degil stresi yetiyor valla

ilk aşılama, öncesinde yumurta takibi olmuştu.eşimde problem yok, pkos işte bizim sorun özel muayenehaneye gidiyorum doktorum prof.kendi çalıştığı üniversite hastanesinde yaptırıcam (ankara gazi) hayırlısı bakalım. eşimin abileri ikiz buda etkilerse süper olur tekede razıyız ama :)

pkolu degılım canım sorun yok dedı dr ama gecen ay 10 gun gectı adetım bu ılacı verdı ve kolay hamıle kalırsın hemde adetın duzenlenır dedı

senin gibi bu ilacla hamiş kalan var tabi okudum bende kullanmıştım bir ara

ilk aşılama, öncesinde yumurta takibi olmuştu.eşimde problem yok, pkos işte bizim sorun özel muayenehaneye gidiyorum doktorum prof.kendi çalıştığı üniversite hastanesinde yaptırıcam (ankara gazi) hayırlısı bakalım. eşimin abileri ikiz buda etkilerse süper olur tekede razıyız ama :)

canm ne zamandr olmuyoki çocuğun pkoluda değilsin kür fln yap bnce klomeni kullanma insann dengesi bozuluyo

canm ne zamandr olmuyoki çocuğun pkoluda değilsin kür fln yap bnce klomeni kullanma insann dengesi bozuluyo

adaçayı içtim bu ayy. kuru incir yedim :) bırde duzenleyıcı ılac kullandım bat: 18 mart beklıyorum bakalım hepımız ıcın hayırlısı ınşşş

merhaba arkadaşlar sanırım bendede pco belirtileri var gecen ay kist koybolmuştu bu ay kist yok diye ümitlenmiştim ama tekrar kist oluşmuş yumurtalıklar polikistik görünümde çıktı ultrasonda 2 aydır 10 gün geç oluyor adetlerim dr klomen kullandımı hiç diye sordu acaba gelcek ay klomen kullansam faydası olurmu sanırım yumutlama sorunu var bende 1.5 yıldır bebek istiyoruz olmuyor dahada olacagı yok bu gidişle

canım bu ne karamsarlık ya sen sogan kürünü dene derim bütün pcolular denesin sonrası iyi bir kadın dogumcuya git ve tedaviye devam

mrb ben pko lu oldugumu yenı ogrendım hormon testı ve rahım fılmı cekılecek eşiminde sperm eksıklıgı vardı ama o duzeldı sımdı de sorun bende napcam bılmıyorum 2 ay once bu kıstler yuzunden bı düşük yaptım ya bı daha hiç olmaz sa ayrıca rahım fılmınden de cok korkuyorum agrılı oluyomus bı fıkır soleyın nolur

Merhaba arkadaşlar bendede pko var anlayab varsa sonuçlardan bana yardımcı olursanız çok sevinirim size ultrason sonucumu yazıyorum

uterus boyutları 51*32 mm olup antevert ve antefleks pozsyondadır.Miyometriyum homojen eko paternindedir.Yer kaplayıcı kitle lezyomu saptanmamıştır.
Endometriyum çift duvar kalınlığı 5.9 (eskiden 7ydi).Kavide içinde mayi saptanmadı.
Bilateral over boyutları sağda 31*22 mm, polikistik solda 30*23 mm polikistik olup parankim eko yapısı tabiidir.Dauglasda sıvı saptanmadı.

böyle işte ultrason sonucum ayrıca kansızlığımda biraz geçmiş ama yinede kan depolarımı doldurmak için hap verdi sonuçtan pek bi halt anlamadım ama umarım daha iyiye gitmiştir sonuçlarım. overlerin boyutları sizce çokmu büyük off 9 ay oldu evleneli ve hayla hamile kalamadım doktor kontrolünde düzenli klomen kullanmam gerekiyormuş.. satymdan bu yana 32.günüm henüz adet görmedim ama bu ay doktora gidip yumurtlama takibime başlıycam bakalım klomenle umarım herşey yolunda gider

canım moralini bozma.en azından bir kere hamile kalmışsın demekki kalabiliyosun.ben geçen hafta rahim filmi çekildim anestesisiz.hiiiiiççç korktuğun kadar değil normal adet sancısı.acısı değil sancısı sadece baskı hissediyorsun o kadar.hiç stres yapma.ve rahim filminden sonra gebe kalma şansın artıyor.bende bu hafta yumurtluyorum inşallah bu ay olmazsa bi dahaki ay ama illaki olucak.hiç olmazsa diye bir şey yok.allah bizim sabrımızı sınıyor ve bu sınavı alnımızın akıyla vericez.

Gözün aydın canım inşallah hayırlı güzel haberler alırsın
bilmem bnm hep hayalini kurmuşumdur:)) özlüyorm eşimi akşama kadar:78:

Merhaba svehciğim nasılsın canım?Eşle çalışmak iyide hergün aynı ortamda çalışmak bazen gerginliklere neden olabilir.Allah gönlüne göre versin ileride belki eşinle ortak işiniz olur bellimi olur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…