Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günaydın arkadaşlar ben geldim işyerini ben açtım eleman yoktu ee topigide açayımdedim

dün yoktum neler yaptınız gelişmeler varmı

iki gündür bagırsaklar çalışsın diye elma kurusu yiyordum dünden beri lavaboodayım ya karın agrısı ki of ki of

kızzzlaarrr günaydın .yeter pazar keyfi yaptınız .hadi gelin artık :)

günaydın pazar günleri keyif mi yorucu gün mü belli değil inan pazartesi günleri yorulduğunu anlıyorsun haftanın en yorucu günü yada yorgunluğun çıktığı gün

sizede günaydın fıstıklarr:KK16: bn iyiyim valla Allaha şükür aynı uğraşıp duruyorumm.. dün elti adayı geldi kaynanaya ordaydık öle boş boş geçti yanii pazarımm..

moralim iyi ya Rabbim daha iyi bilir ama bebek serüvennde sona geldik sanki öle hissediyomm:KK49::KK49: tuhaf bi heyecan varr:)) rüyamdada bebek emzirdim tabirlere baktm yakın zamanda bebeği olacağına işarettir diodu bi sevindim var yaasanki hamileyim:KK1:

ya gizcim bnmde wc sorunum var:KK43: prl için kullandığm ilaç yaptıı o yediğin şey ne ki tadı güzel miii

sizede günaydın fıstıklarr:KK16: bn iyiyim valla Allaha şükür aynı uğraşıp duruyorumm.. dün elti adayı geldi kaynanaya ordaydık öle boş boş geçti yanii pazarımm..

moralim iyi ya Rabbim daha iyi bilir ama bebek serüvennde sona geldik sanki öle hissediyomm:KK49::KK49: tuhaf bi heyecan varr:)) rüyamdada bebek emzirdim tabirlere baktm yakın zamanda bebeği olacağına işarettir diodu bi sevindim var yaasanki hamileyim:KK1:

ya gizcim bnmde wc sorunum var:KK43: prl için kullandığm ilaç yaptıı o yediğin şey ne ki tadı güzel miii

canım günaydın nasılsın rüyan çok güzelmiş ya maşallah :nazar::nazar: Allah tez zamanda gerçeğinide nasip eder inşallah canım

sizede günaydın fıstıklarr:KK16: Bn iyiyim valla allaha şükür aynı uğraşıp duruyorumm.. Dün elti adayı geldi kaynanaya ordaydık öle boş boş geçti yanii pazarımm..

Moralim iyi ya rabbim daha iyi bilir ama bebek serüvennde sona geldik sanki öle hissediyomm:KK49::KK49: Tuhaf bi heyecan varr:)) rüyamdada bebek emzirdim tabirlere baktm yakın zamanda bebeği olacağına işarettir diodu bi sevindim var yaasanki hamileyim:KK1:

Ya gizcim bnmde wc sorunum var:KK43: prl için kullandığm ilaç yaptıı o yediğin şey ne ki tadı güzel miii

greyfurt suyu da wc çıkarıyo kuru kayısı kuru erik

elma kurusu kuzum bl bol çıkarsın tabi karın agrısına dayanacaksın zaten evdesin bol bol çık
birde ben rahatlamak için karnıma sıcak su torbası koydum valla sabaha kadar rahatladım kocada salonda yattı

elma kayısı kurusu ye kuzum çıkarsın rezene çayıda çıkartır ankarada olsanda gelsen alsan benden

elti adayımı hııı kaynın nişanlıydı yanlışmı hatırlıyorum

benim rüyam daha güzel ama bebekle alakası yok tabi belki olabilir

amcamın kzının dügünü var yengem hadi yemege gelin diyor merdiven çıkıyorum sonra aşagı iniyor herkes bende ineyim dedim baktım iki basamagı kırık zayıf cılız bir erkek beline kuşak baglıyor yarı çıplak gibi ben aşagı inecegim sonrada sen
ben atlayım diyorum yok ben tamir edecegim sonra sen gel diyor

hayırdır inş.

evet ya bende hafta içi çalıştığım için haftasonu yapıyorum temizliği tabi o da yoruyo insanı

herkes aynı demekki bende iki haftada bir evedeyim temizlik ütü yoruluyorum özellikle pazartesi sabahı kalkamıyorum

ah biz kadınlar ah

ben başlıyorum bugün sogana tekrar

ayyyy inşaalllahh cnaım .:emir_bebek:

bende çok yorgunum hastayım hiç keyfim yok.akşam ateşler içindeydim kocacım hep üstümü değiştirdi.sabahı zor ettim.Pazartesileri çok zor oluyor ya .iş yerinde dinlleniyoruz bari .evde çok yoruluyorum ben.

bende çok yorgunum hastayım hiç keyfim yok.akşam ateşler içindeydim kocacım hep üstümü değiştirdi.sabahı zor ettim.Pazartesileri çok zor oluyor ya .iş yerinde dinlleniyoruz bari .evde çok yoruluyorum ben.

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine keşke yatsaydın dinlenseydin

elma kurusu kuzum bl bol çıkarsın tabi karın agrısına dayanacaksın zaten evdesin bol bol çık
birde ben rahatlamak için karnıma sıcak su torbası koydum valla sabaha kadar rahatladım kocada salonda yattı

elma kayısı kurusu ye kuzum çıkarsın rezene çayıda çıkartır ankarada olsanda gelsen alsan benden

elti adayımı hııı kaynın nişanlıydı yanlışmı hatırlıyorum

sözlü canm düğünü seneye diyolar bizimkiler bu sene ilk baharda dio baya bi tartıştılarr:)) ama seneye olcak bnde ozamana doğururum inşallah çocuğumla yatarım eğer çocuk olmazsa vay halime:KK43:(

ya ben öle şeyler yiyemiyorum yaa:KK43:( ama mecbur yicem bazen çokk rahatsız ediyo dengemi bozdu bu ilaçlar ya bi yandan yapıyo bi yandan yıkıyoo..

sen kocayla ne ayrı yatıyon bakemm çokk ayıpp:KK20:

hepimiz sırayla dökülcez canm inşallahh biri bi açılışı yapsa:))

geçmiş olsn güzelim nie gittinki işe yatp dinlenseydn keşkee...

herkes aynı demekki bende iki haftada bir evedeyim temizlik ütü yoruluyorum özellikle pazartesi sabahı kalkamıyorum

ah biz kadınlar ah

ben başlıyorum bugün sogana tekrar

aman siz haftada bi yapıyosunz ben hergünn:KK53:
bende yrn başlıcam soğana. keçiboynuzu pekmezide aldık ne kadar yicek eşim ondan. diğer karışımada başlıcam ama balı almadm daha bgn alcam. ya ben kabuk tarçın aldm ama o odun gibi toz haline gelmiyokii napcam onu..

slm kızlarrrrr,
Burcucuğum geçmiş olsun tatlım
Gizciğim hadi hayırlısı bu sefer soğan kürü işe yarar inş.
svehciğim rüyan hayırlara vesile olsun inşallah canım
elifciğim senden naber nasıl gidiyor bekleyiş az kaldı

X