Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

mrb uzun bir takipten sonra benimle aynı sorunları yaşayan kişileri buldum. 10 aylık evliyim uzun bir süredir pkos sorunum var, 8 aydır ankarada özel bir hastanede tedavi görüyürdum dr pkosu baskılamak içi glifor başladı 5 aydır kullanıyorum.daha sonra klomen tedavisine başladık 3 ay ovitrelle ve menagon ile birlikte yumurtaları geliştiremedik en sonunda bir ark. vasıtasıyla prof.dr muayenehanesine gittik eşimle, bu arada eşimde sorun yok,neyse dr tahlil leri kontrol edip muayene sonrası aşılama kararı alır diye beklerken gonal f le tekrar girişimsiz bir tedaviyi uygun gördü bugün 3.dozu yapıyorum 6 gün sonunda kontrolüm var bakalım hayırlısı paylaşmak istedim gelişmeleride anlatırım..(bu arada benzer süreçleri yaşayan arkadaşlardan, sonuç alanlar yazarsa sevinirm)

Arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum sizlere müjdeli bir haber vermek istedim bugün tam 5 haftalık hamileyim sizler içinde dua ediyorum inş herşey gönlünüzce olur....

forumada giremiyorum radyasyon almamak için pek bilgissayar kullanmıyorumm sizlerinde en kısa zamanda hayırlı haberlerinizi bekliyorum...

Arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum sizlere müjdeli bir haber vermek istedim bugün tam 5 haftalık hamileyim sizler içinde dua ediyorum inş herşey gönlünüzce olur....

yaaa bende yeni üye oldum bu siteye nasıl hamile kaldın kendiliğinden mi hangi aşamalardan geçtin anlatırmısın

günaydın kızlarr.. bende adet oldumm.................................

günaydın canım :KK4:
ben adet olduğum gün moralim çok bozuk olur ertesi gün yeni ay için yatırımlar yapmaya başlarım .incir bal çörek börek .sennde önünde yine bir ay var canım inş. bu ay olur

günaydın canım :KK4:
ben adet olduğum gün moralim çok bozuk olur ertesi gün yeni ay için yatırımlar yapmaya başlarım .incir bal çörek börek .sennde önünde yine bir ay var canım inş. bu ay olur

unutma beni çok sevindim Rabbim bizimde yüzümüzü güldürsünn

dün çok kötüydüm ya bide sinirlerim çok bozuktu nieyse duramadm akşam evde... ben karar verdim yaa bu ay aşılama yaptırcam inşallahh Rabbim nasip eder inşallahh.. artık hçç olmıcakmış gibi geliyo ama Rabbimden ümitte kesmiyorum..

gizzzz bana yardımcı oll.. 1.aşılama öncesi kaç ay klomen kullandırıyolar 2. aşılama öncesi işlemler ne 3. adetliyken mi gtsem adetim bitince mi 3. devlette iyi ilgilenirlermiki bide güvenebilcm mi ben duydm erkeğin sipermleri kaliteli olmazsa başka sperm koyuyolarmışş:26: 4.acı hissediyomusun. 5. kendi doktorum adet olunca gel çatlamış mı dedi bgn gitsem yani ilk gün sayılır gözükür dimi farketmez

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz tekrardan çok zor bi süreç Rabbim yardımcımz olsun..

X