Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

evet canım bende öyle düşünüyorum çoğu zaman. sanki büyüüükkk bir hayalmiş gibi geliyo bana.dün 3 tane hamile akrabamla güne gittik.hepsi hemen hemen doğurmak üzere.bebeklerinin eşyaları odaları bi düşünsene benim halimi.ben hep gülümsüyorum ama içim yanıyo kimse anlamıyo.zor bir sınav geçirdim dün .Allahım sen büyüksün .:KK43:

çok yaşadm bnde o anları bebk görmesine gidiyosn mecbur o çocuklara bakasm gelmiyo eskiden çok severdm ama artık bakamıyorum bilee

inşallaah canım.ya yiyemiyorum ki şu karışımları yada içemiyorum içim karışıyo çok :KK43:

ya bende yapamıyorum karışımları kürleri fln düzenli olması lazm ama bn bazn yapıyom bazen unutuyorm olmuyo yani bide tatları çok kötü oluyoo

ya bende yapamıyorum karışımları kürleri fln düzenli olması lazm ama bn bazn yapıyom bazen unutuyorm olmuyo yani bide tatları çok kötü oluyoo

canım benimki inan daha kötü karanfil beter nasıl bulanıyorum yerken surat şeklimi görseniz
ama yerken diyorum kuzum senin için diye onun gelecegini düşünerek yiyorum çalıştıgım halde hayıtı akşam içiyorum
karışı sabah kalkı kalkmaz
eşimde bu sefer beni üzmüyor oda yiyor

canım benimki inan daha kötü karanfil beter nasıl bulanıyorum yerken surat şeklimi görseniz
ama yerken diyorum kuzum senin için diye onun gelecegini düşünerek yiyorum çalıştıgım halde hayıtı akşam içiyorum
karışı sabah kalkı kalkmaz
eşimde bu sefer beni üzmüyor oda yiyor

kızlar günaydın birşey soracagımbugün adetimin 21 günü niye anlamadım belim agrıyor ya karnımda niye anlamadım ya gögüslerde dolgun biraz erkenmi adet olacagım acaba bir ay daha böyle 21 günde olmuştum

yoksa yedigim karşımdanmı anlamadım

iğneler fitiller ilaçlar bitti iki aydır erken adet oluyorum bu ömrümde bi ilk yani bilmiyorum off canım cok sıkılıyo aglıyorum durup dururken başım agrıyo bu ay olcak sandım:KK50: her ay gb:KK19: nefret ediyorum bundan:KK43: off adet dönemleri cok buhran geçiyo yaa offf:KK14: cuma pazara cıkmadım cumartesi cıkmadım evden bişiler yapıyorum canım dışarı cıkmak istemiyo çarşambadan beri bakkala bile gitmedim yarın dışarı çıkarıcak kocikim sıkıldım bunaldım ama hiç bişi yapmıyorum bi yemek yapıyorum koca gün ölee asalaak bi hayat cok canım sıkılıyooooooooooo:KK43:

Canım benim bu kadar çok üzme kendini olacağı varsada olmaz sonra biliyorsun ki moralle çok alakalı bizim durumumuz. Eve hapsetme kendini çık dolaş, oyalanacak birşeyler bulmaya çalış başka şeylerle meşgul olursan daha az üzülürsün. Seni çok iyi anlıyorum tatlım boşluktan kendini çok fazla dinliyorsun. Böyle yaparsan Allah korusun sağlığından olursun. Sağlıktan daha önemli hiçbirşey yok canım... Sen sağlıklı ol ki, sağlıklı bebeklerin olsun :KK23::KK23::KK23: birgün olacak ...:KK16::KK16::KK16:

kızlar günaydın birşey soracagımbugün adetimin 21 günü niye anlamadım belim agrıyor ya karnımda niye anlamadım ya gögüslerde dolgun biraz erkenmi adet olacagım acaba bir ay daha böyle 21 günde olmuştum

canım evet erken olabilirsin bende de aynı sorunlar var 23. gün ağrılarım başladı.yada hamilesindir (inşallaaahhh).

yine adet olcam olcam yine çok moralim bozuk bıktım ağlamaya üzülmeye.herkesin eli kucağı göbeği dolu neden ben herşeye bu kadar zor ulaşıyorum .Dinsizin kitapsızın olur, istemeyenlerin olur atarlar ,evlatlık verirler .Tamam işte bak ben bakıcam diyorum ver işte bana da .ooooooooooooooofffffffffffffffffffff ( yine çok bunaldım kusura bakmayın kızlar okumadınız varsayın kimseye konuşamadığım için buraya yazdım biraz olsun rahatlamak için )

kızlar selam progetaron testimi yaptırdım.ama bişey anlamadım ya bana yardım edin.

test adı parametre adı sonuç normal değerler
progesteron folukuler faz 17,95* 0,4 - 2, 5

ne demek bu hiç anlamadım.sonucu okutmaya gttim dr. çıkmıştı.cepten aradım.okudum sonucu.tamam iyi dedi.ilişkiye devam edin dedi.ama adetin 23. günü ne alaka ilişki ?

burcucuğum çok güzek sonucun yumurtlamışsın ve yumurtan güzel gelişmiş demek. İlişkiye devam et yumurtan çatlamışta olabilir çatlamak üzerede olabilir o yüzden demiştir canım benim...Hadi hayırlısı sen çalışmalara düzenli olarak devam et mutlaka...:KK16::KK16:

yine adet olcam olcam yine çok moralim bozuk bıktım ağlamaya üzülmeye.herkesin eli kucağı göbeği dolu neden ben herşeye bu kadar zor ulaşıyorum .Dinsizin kitapsızın olur, istemeyenlerin olur atarlar ,evlatlık verirler .Tamam işte bak ben bakıcam diyorum ver işte bana da .ooooooooooooooofffffffffffffffffffff ( yine çok bunaldım kusura bakmayın kızlar okumadınız varsayın kimseye konuşamadığım için buraya yazdım biraz olsun rahatlamak için )

Canımmm, sakııınnnn böyle düşünme bu isyan demektir. Her şerde mutlaka bir hayır vardır. Biz bilemeyiz o hayırın ne olduğunu ama mutlaka vardır. Sabırla sınanıyoruz biz sabret ve dua et. Allah korusun senmisin böyle isteyen al o zaman deyip bir özürlü evlat veriverir Rabbim, bu daha da kötü ...

İyi düşün iyi şeyler olsun canım. Belki yumurtan çatlıyordur.Hadi hayırlısı...:KK34:

burcucuğum çok güzek sonucun yumurtlamışsın ve yumurtan güzel gelişmiş demek. İlişkiye devam et yumurtan çatlamışta olabilir çatlamak üzerede olabilir o yüzden demiştir canım benim...Hadi hayırlısı sen çalışmalara düzenli olarak devam et mutlaka...:KK16::KK16:

inşallah canım teşekkür ederim .yukarıda söylediklerin için de haklısın hep telkin etmeye çalışıyorum kendimi de işte bazen kayış kopuyo:KK36:

iğneler fitiller ilaçlar bitti iki aydır erken adet oluyorum bu ömrümde bi ilk yani bilmiyorum off canım cok sıkılıyo aglıyorum durup dururken başım agrıyo bu ay olcak sandım:KK50: her ay gb:KK19: nefret ediyorum bundan:KK43: off adet dönemleri cok buhran geçiyo yaa offf:KK14: cuma pazara cıkmadım cumartesi cıkmadım evden bişiler yapıyorum canım dışarı cıkmak istemiyo çarşambadan beri bakkala bile gitmedim yarın dışarı çıkarıcak kocikim sıkıldım bunaldım ama hiç bişi yapmıyorum bi yemek yapıyorum koca gün ölee asalaak bi hayat cok canım sıkılıyooooooooooo:KK43:
Canım hayırlısı olsun ya isyan gibi oluyor Allah'a bukadar bunaltma kendini vardır herşeyde bir hayır.Allahverirse Allah korusun sağlıksız yada hayırsız bir evlat dahamı iyi olur öyle:KK20:Ya sizi tabiki çok iyi anlıyorum çünkü bendede sizin gibi pko var ama buda dünyanın sonu degil insan önce kendi sağlığını evinin huzurunu düşünmeli ayrıca kaç kere yazdım stres baş düşman diye ama yok siz hala bildiğinizi yapıyorsunuz kızdrıyorsunuz beniiiii:KK20:Şöyle bir kendini gel ve belli müddet bebek olayını çıkar kafandan zmana bırak bak kendinde göreceksin faydasını Allah yeterki doru zmanda hayırlı evlat nasip etsin:KK16:
üzülme güzelim yaa.... bidahaki ay olcak inşallah içimzden ilk sen dicen burda hamileyiimmm die sonra biz dökülcez arkandan inşalahh:KK16: kuran tefsirini oku,siyer oku uğraş bişilerle zariyat süresi 56.ayette Allahu teala ' ben cinleri ve insanları yalnız bana ibadet etsnler diye yarattım' diyo aslında bi dk bile boş durmamamız lazm hep Allahın rızasını gözeterek bişiler yapmamız lazm ilim öğrenmek lazm.. sahabelerin hayatına baktığımızda diyorum ne kadar boş yaşıyorz nolcak bizim halimizz Allah hidayet etsin...
AMin canım inşllh isyanla olmaz Allah daha kötüsünü verir başa oyüzden ben niya böyleyim niye olmuyor demk çok yanlış isyana giriyor bu Allah bilir hayırlı zmanad hayırlı ve sağlıklısını nasip etsin demekten başka yolu yokkkkk:KK16:
bişi yapmadm canm yaa napiimm yok ya paramız yok fazla bu ay kocişim yaptrmasan olmaz mı dedi yaptrmadm bende demedm bidaha aslında çok istiyodm yaptrmak.. nasip değilmiş.. ya bazen hele bu aralar hç çocuğum olmıcak gibi geliyo sanada öle oluyomu:KK43:(
Üffffffffffff niye olmucakmış gibi geliyor stres ederseniz siz çok daha kötüsü olur söyleyim kızmaya bşalıyorum artık haaaaaaa:KK20:Sanki kesin tanı kondu hepinize sakın skaın böyle olumsulzuklara kpaılmayın artık yoksa küserim ben size .:KK19:Olumlu düşünün ve sürekli bebek olayını düşünmeyin öncelikle kendinizi sağlığınızı evinizin huzrunu düşünün.Bebek bebek derken sağlığınızda n olursunuz hepten.Kim istemez çocuk sahibi olmak.Ama Rabbim ne yazmışsa o vardır bir zmanı dicen otuurup beklicen dualarını edicen başka çaresi yokkkkkkk:KK20:
evet canım bende öyle düşünüyorum çoğu zaman. sanki büyüüükkk bir hayalmiş gibi geliyo bana.dün 3 tane hamile akrabamla güne gittik.hepsi hemen hemen doğurmak üzere.bebeklerinin eşyaları odaları bi düşünsene benim halimi.ben hep gülümsüyorum ama içim yanıyo kimse anlamıyo.zor bir sınav geçirdim dün .Allahım sen büyüksün .:KK43:
Allah yardımcın olsun canım ama ümitsizliğe kapılmayın hiçbir zman yeri geliyor hepimiz imreniyoruz ama Allahın yazdığı olur bizim yapacağımız bu sınavı geçebilme k isyan etmden sabırla.İnşllh hepimizin olur bebekleri stres yok en büyük düşman stres haberiniz ola:KK20:
Bende bunları hiç okumamış sayıyorum:KK1:Sakın umutsuz olma yukardada yazdım isyana girer bu.Rabbim sağlıksız ve hayırsız bir evlat verse ozman neolucak dahamı iyi olucak.Oyüzden hayırlsıını dilemketen ve sabredip Allah'a sığınmaktan başka çare yok.:KK20:

İyi düşün iyi şeyler olsun canım. Belki yumurtan çatlıyordur.Hadi hayırlısı...:KK34:

valla okudukça insan bilgileniyor

ne yani yumurtammı çatlıyor ilşki olsamı acaba ya benim dogal yoldan biraz imkansı ama yaradan bilir

burcum kuzum canım isyan etme biz kullara yakışmaz zamanı vardır tatlım kaçıncı günün adet günü ne zaman
ben geçen ay 31 de oldum bu ay karışık biraz şubat 28 çekiyor ya günümü bilmiyorum aklınızda olsun bu ay 28 çekiyor sakın günüm geçikti demeyin üzülürsünüz

ne yani yumurtammı çatlıyor ilşki olsamı acaba ya benim dogal yoldan biraz imkansı ama yaradan bilir

burcum kuzum canım isyan etme biz kullara yakışmaz zamanı vardır tatlım kaçıncı günün adet günü ne zaman
ben geçen ay 31 de oldum bu ay karışık biraz şubat 28 çekiyor ya günümü bilmiyorum aklınızda olsun bu ay 28 çekiyor sakın günüm geçikti demeyin üzülürsünüz

neden doğal yoldan imkansız tatlım senin rahatsızlığın ne ki ? Bu yıl şubat 29 çekiyor canım sende 29 demek istedin sanırım :KK23: :KK23:

Bende bugün adet oldum kızlar bugünde doktorumun ameliyat günü ulaşmam çok zor.Ya akşam cepten ulaşıcam ya da yarın yanına gidicem bakalım ne tedavi verecek...

neden doğal yoldan imkansız tatlım senin rahatsızlığın ne ki ? Bu yıl şubat 29 çekiyor canım sende 29 demek istedin sanırım :KK23: :KK23:

dogal yoldan imkansız evet bir aşılama bir tüp negatif tüp de döllenme bile olmadı düşün
dr sordugumda yıumurta kalitesinden diyorlar fazla açıklama yapamaıştı merkezim iyiydi

eşimde hareket sorunu bende fsh:16 rezer azlıgı kan pıhtılaşması var en önemlisi döllenme olmuyor dogal yoldan zor işte

ama ben yine burcudan daha kararlıyım bu halimde bile olsun diye neler yapıyorum gerisi yaradana kalmış zamanı ne zamansa verecektir

sende adet oldun demek

ya kızlar ben erken adet olacagım karın agrım artıyor bune ya

ya giz evet umudumuzu yitirmeyelim diyoruz ama aklımdan bir an bile çıkmıyo ki zaten çevremdekiler çıkarmama izin vermiyo hep soruyolar.artık daha erken demek de uygun olmuyo 6 senelik evliyiz.ve kaynım var evlenmek üzere bu yaz.onlar evlenir de hamile kalırsa eltim herhalde ben boşanırım bu psikolojiyle.kıskanırım eltimi değil bebeği.:KK43: böyle saçma sapan şeyler düşünüyorum.neden diyorum sorguluyorum.dua ediyorum olmuyo.küfrediyorum olmuyo.zaten psikolojim bozuk tedavi görüyorum bi de üstüne bu iyice dellenmemek elde değil.

cuma günü adet olucam canım.

X