Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

inşallah canım ya.cuma çıkar dimi sonuç.ya bi de erken yaptırmaya korkuyorum kötü bir değer çıkar dış gebelikten şüphelenirler beni de korkuturlar falan neler düşünüyorum bi bilsen :)
bugünden itibaren araştırma yapmıycam artık bu konuyla ilgili cuma günü gidip test yaptırırım.

muhtemelen.çıkar.kimseye.birşey.sorma.ve.söyleme

burya.inş.çok.güzel.deger.yazacaksın.inanıyorum.buna

ailelerin.haberi.varmı.peki.valla.bizimkilerr.olsa.hergün.araarlar
tüp.de.aşılamadahergün.annem.ve.alam.adet.gördünmü.diye.ararlardı.imkım.olsa.hiç.demem.ama.duyuluyor.kızkardeşimle.elti.oldugumuz.için.söylüyor.o.hemen

kimsenin haberi yok canım.bizim ailede de kimse bilmiyor isteyip de olmadığını .istemiyoruz diye biliyo herkes. bilmeleri daha iyi olurda aslında böyle dr.her gittiğimde stres yapıyorum tanıdık görmesin bilmem ne çok çok zorrr yaa.

ay canm bnde sana özelden msj atcaktım nerelerdesn die.. çok sevindim güzel çıktığına inşallah en kısa zamanda bebeğin gelirr ee doktor nie geç olduğuna dair bişi demedimi

burdayım canm burdayım... geç olması stres olabilir pcos etkiler belki dedi, ama bence sebebi hayıt tı kızlar ben hayıtı kestim memişler normale döndü ve o hafta içinde regl oldum bende ters etki yaptı zaten bir yerde okumuştum süt yapar hayıt yazıyordu öyle işte...

İNŞLLAAAHHH canım dualarımız seninle

Allah razı olsun

bence kafana göre alma arkadaşım ben de burada okuduklarımla hayıt tohumu suyu içtim ters tepti, hatta prolaktin hormonumun yüksek olduğuna o kadar ianandırmıştım ki kendimi nerdeyse ilaç alıp içecektim ama sonuçlar normal çıktı, metformin i mutlaka dr vermeli çünkü baya baya şeker hastalarının kullandığı ilaçlar...

hangi topic te bakayım hemen başlığını yaz da bana
ben de kendimce bir şeyler yapıyorum ama dr mutlaka spor yap bol hareket dedi

ZEYNPFAZIL..........senin memiş muhabetinede ayılıyorum hee evet hayıt öle bi bitki ki allah kadınlar için yaratış onu.az olan değerleri çogaltıyo çok olan değerleri düşürüyo.hamilelerde ve dogum yapmışlarda kötü bi etkisi yok.evet hatta dogurunca sütü gelmeyen kadınalrda kullanıyo süt yapıyomuş ama senin prolaktini çıkartmaz die düşünüyorum.ama aklında öle bi probelm yapıyosa içme zaten prolaktin psikolojikte bilirsin takma kafana sen progestan kullanıyomusun prolaktin için?şey kullandın ve düşürdüyseniz onunla koruma için haftada 1 gene içiliyo biliyosun dimi? çünkü prolaktin ilacı bırakınca gene cıkan bi hormon.benim 90 küsürdü progestanla düşürdük 0lara şimdi haftada 1 koruma amaçlı içiyorum+glukofen şeker ilacını ünde 2 dediler ama ben günde 1tane yatarken içiyorum mide problemi yapıyo bendede o yüzden.içim dışım ilaç valla bide 3 tane vitamin kullanıyorum anwayden almıştım onlarda yumurtaları güçlendiriyomuş bvitamini,omega 3,ve selenyum e..bunlar sperm çogaltıyomuş ve yumurtaları besliyomuş bunlar bittmek üzere 2 aydır kullanıyoruz eşimle bitince ebenin verdiği ilaçları kullanıcam şuan adetim zaten adet bitsin iğneler var 12 tane ,antibiyotik var,vitamin var,bide dogal ilaç var kara fitil kocaman bişi onu nasıl sokcam bilmem oda 12 tane bakalım kısmet hayırlısı olsun ..eger olursa benim hepiniz gelirsiniz benim ebeye sizidi bi yoklar bakalım

BAHAR27...........canım benim ver kilolorıda git bakalım doktora bursalı hatunum sen hanki doktora hangi hastaneye gitceksin bakalım

BURCU22...........senin olayı çözemedim ben canım ya adetine daha 5 gün varsa hamile muhabbeti nerde çıktı ben seni hamile sandım:44:inşallah ölesindir canım da sakın kendini kaptırma bende ilk seneler çok kaptırıp çok yıprattım kendimi ama artık az takıyorum en azından hamileyim die kaptırmıyorum kendimi artık gene umutlanıyorum ama o moda sokmuyorum kendimi çünkü yıkım çok büyük oluyo malesef seni çok iyi anlıyorum seni bizden başka kimse anlamaz ama kaptırma kendini sakın yokmuş gb yap olunca sevin ne demişler beklentinizi ne kadar az tutarsanız hayalkırıklıgı o kadar az olur inaşallah hamilesindir sakın test felan yapma adetin geçsin öle yap allah yardımcın olsun dualarım seninle

GİZ1978.............canım sen şeker ilacı kulllanmıyo muusnben hangi doktora gitsem kullan dedi bana ben doktor demeden başlamıştım burdan bi arkadaşım demişti senelerdir tek içmeme ragmen kutuunda 1000tane olmasına ragmen kaç kutu bitirmişimdir belli degil ama benim adetimi düzene koyan ilaç bu ilaçtır her ay adet oluyorum çok şükür bebiş yok ama en azından adet olmamı sağladı

CENNET KOKULUM..........sen ikiz misinne güzellll bende ikiz istiyorumbitane oldudasoranlara ben çok güzel bişi yapıcam ondan geç olcak diyorumsen daha 91 lisin aman küçüksün daha takma canım ikizin senden sonra evlenmiş ve hemn cocu olmuşya insan takıyo evet ister istemez benimde görümcem bizden sonra evlendi şimdi ikinciye hamile ailede herkez 3cüye dönüyo artık istemiyoruz yalanalrıda tutmuyo 5 sene oldu evleneli çünküaslında ben daha onların evlendiği yaşta bile değilimebeye gitmiştim ya o bile dedi küçük evlendin için rahim küçük kalmış başaka bi sorun yok dediacuk büyüyüm olcak bebeişimbu arada 23 oldum hala kendimi hazırlayamadım 23 diyemiyorum2323 ahh ahh 17mde ne derdim vadıda evlendim kısmet işteinşallah seninde sonucun pozitif olur sitres yapmayın kendinizi oyanalayın düşünmemeye çalışın hayırlısı bakalım....

SVEH..................sen başka doktora gitcektin hani gitmedin mi daha :26: istanbulda ünlü doktor olmasmı kız sen hemencik araştır git bakım sende küçüksün daha yaww hayırlısı canım çalışmalara devam

UNUTMA BENİ..........nerdesin sen bakim sen bizi unuttun hamile yok daha malefess ama 2012 bizim yılımız olucakkkk özledik seni sen nabıyosunyeni bişiler mi deniyosun hımm da hımm söle bakim bizede

kıslarrrr benim adetim bitmek üzere zati gelen bişi yok az az bişiler bitsin ebenin iğnelerine ilaçlarına başlıyorum yani hayırlısı olsun bu ay dualarınızı bekliyorum...:18:yarın kayın valdeme gidiyorum bikaç gün orda olucam sonra enneme gidicemAMA ARADA KOCİKİMİ GÖRÜCEM ÇALIŞMLAR İÇİN baya bi yokum haberiniz olsun döndümde güzel hberlerinizi bekliyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olsun birbirimize destek olucaz sonuçlar Negatif olsada biz pozitif olucaz unutmayın derdimiz büyük ama DERDİMİZDEN BÜYÜK RABBİMİZ VARRRRRRRRRRR SİZİ SEVİYORUM GRÜŞÜRÜZZZZZZZZZZZZZ

Merhaba canım benim hamile muhabbetim nerden çıktı şöyle ki;
pco yum ben.duphaston kullandım.sonra klomen.adetin 21. günü dr.test istedi ve sonuçlara baktı değerin çok güzel (progesteran testi yapıldı sonuç 25,2 )bu erken gebelik belirtisi olabilir adeti bekleyelim dedi.ben de o yüzden umutlandım canım .

canım degerim çok güzel benimde son aşılamamda 20 çıkmıştı 10dan sonra kaliteli yumurta diyolar doktorum çoğul gebelik riski var demişti ohh ohh dedim 2 olmasa bir kasin yani ama malesef işte off sakın umutlanma çok büyük yıkım oluyo çok dua edicem canım sana inşallah olurrr tabiki şansın çok yüksekk inşallahhhhhhhh olmuşturr dikkat et kendine

Artık doktorlarda değişik düşünmeye başladı.Bu sefer bizler yanılıyoruz hangisi doğru diye:44:Umarım o sorduğun doktorda iyi bir doktordurda senin için doğru tedavi olur canım.Allah hepimize şifa versin

Canım bu kadar üzerine düşme derim.Bilinçaltına girmiş oyüzden öyle sayıklamışsındır.Hayırlısını dile hepimizin başında napalım Allah'tan ümit kesilmez test yapıncaya kadar aklına kötü şeyler getirme güzel şeyler düşün

haksever.hayırlısı.canım.inş.kullanırsında.olur.bir.hamiş.daha.göndermiş.oluruz.
tabi.burcuda.vr.sırada.büyük.heyecan.cuma.günü.dedigim.gibi.en.kötüsüne.hazzırla.diyorum.olursada.süpriz.hem.ilk.defa.klomen.kullanıyormuş.şansı.çok

bende.öyle.olsaydım.keşke.hem.fsh.hem.pco.hem.eşimde.sorun.hem.kan.pıhtılaşması.eee.birde.yaş.34.ama.umutlarım.hiç.tükenmedi

Merhaba canım.Açtığım konu pkolu olup kilolu olanların diyet ve sporla kilo verme çabası diye başlık adı altında konu açtım.Eğer böyle bulamassan arkadaşlık isteğimi kabul ettiğinde benim profilime bak orada açtığı konular var ordanda ulaşabilirsin.Hayıtı bende kesmiştim bazı kürler yaptığım için.Ama şimdi adet günüm yine gecikti ve bugün tekrardan başladım hayıta bana sanki faydası oluyor gibime geldi.Her bünyede değişik etki yapıyor demek:44:

Merhaba canım inşallah belki bende fazla kilodan dolayı olmuyordur bilmiyorum valla bu pko herkezte degişik tepkiler veriyorÇocuk içinmi soruyorsun hangi doktora diye?Canım ben fakülteye gidiiyorum pko kontrolü için bide endokrine prolaktin yüksekliği için.Şuan prolaktin için kullandığım ilacı doktor kestirdi o sırada kadın doğumada gidiiyordum doğum kontrol ilacı vermişlerdi adet düzensizliği için endokrin doktoru ikisinide kestirdi hormon değerlerim normal çıkmıştı kasım ayında gitmiştim.Bu ay yine adetim geciktiNisanda kontrolüm var hormonlarıma bakılıp yeniden ilaca başlayıp başlamıcağım belli olucak prolaktin için.Glucophageyi hep kullanıyorum zaten(metformin).Çocuk tedavisi içinde fakülteye gitmeyi düşünüyorum bakalım hayırlsı.Sen nereye gidiyordun?Bu arada ilaçların şifa verir inşallh senin şu ebe hanım işe yararsa adresi verirsin bi zahmetinşallah işe yarır canım kendine dikkat et

yani ne olmuştu senin kaliteli de olsa yumrta döllenmemişmiydi.ne olmuştu tam olarak.ya beni doktor böyle ümitlendirdi yaa oofff.hamile falan değilim ben yaza kalcam herhalde bakın sildim kafamdan yok öyle bişey

Allah inşallh yüzümüzü güldürür.Umutlar tükense yaşamanın anlamı hayatın anlamı olmazki.Allah derdini veriyorsa sabrını ve umudunuda veriyor bu arada meryem suresini okuyun hamilelik için şifa önce Allahtan sonra tıpta.İnşllh dualarımız kabul olur

Selam Kızlar Bugün doktora gittim..bayağıdır gidiorum gerçi:)) bana aplio ultrasonu verdi hem polistik over varmı diye hemde potasyumum yüksek çıkmış böbreklere bakalım dedi...ilk defa çektiricem acaba aranızda çektiren varmı ??
varsa....
nasıl yapılıo söylemesi ayıp vajinadan mı? yoksa karından mı?
cuma günü çektiricem cevap yazarsanız çok çok sevinirim...
şimdiden teşekkür ediorumm canlarım :)

kızlar merhaba
iş yerinde fazla giremiyorum internete bu aralar ama bi fırsat bulunca hemen solugu burda alıyorum
haksevercım hayırlı olsun inşallah güzel haberlerini bekliyoruz benım umudum var ilk güzel haber senden olacak :))
doktor konusunda haklısınız sanırım değiştirmeliyim bu ayda adet olayım onumuzdekı ay baska bir doktor aramaya baslayım en ıyısı
opuyorum hepınzı mucxssss

bende.ilk.defa.duyuyorum.yanlış.okumadm.degilmi.aplio
allah.allah
ben.bir.aaraştırıyım.meraklı.melahatım.ben:26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…