Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

burcu.canım.annemde.öyle.söyler.hep.erken.oldum.dedim.7.gün.sürdü.dedim.rahmimi.temizliyor.ne.dedi.şu.çönümdeki.iki.ayı.degerllendirecegim.ama.umudum.yok.yine.yaradan.bilir.bende.fsh.yüksekligide.var.eşimde.hareket.sorunu.ilaçları.bıraktık.ama.detten.sonra.başlıyacagız.geri.

bşrde.dr.sana.ne.zaman.yumurta.çatladı.dedi.yani.ilk.ilişki.günü.ne.zaman.dedi

rahim.film,inden.korkmayın.

sveh.arkadaşım.dr.seni.kontrol.etmesi.lazım.iki.günde.bir.ne.kadar.kaç.mm.olmuş.diye.

çağırması lazm dimi bence bnm yumurtam çatlamadı bu ay çünkü ne akıntı geldi nede kasıklarım ağrıdı anca 2 gün ilişki verdi okadar.. ay bak sinir oldum yine:KK47: değiştircem doktoru taktım kafama:88:

sveh doktorun daha erken diye sana pek bişey uygulamak istememiştir. sen ne kadardır uğraşıyodun.

bnm kocamde biz sevgiliyken evlendiğimiz ilk seneler çok romantikti:KK16: şiirler yazardı süpriz yapardıı ayy canm bnm yaa:KK16: ama şimdi odunlaştı:KK4: hep ynmdasın özlemiyorumki seni nasıl şiir yazayım dio sinir ediyo benii:KK47:

aynen! :KK1:

he şunları yazayım incir çok yedim.eşim çok fazla keçiboynuzu içti.her gün birlikte olduk yumurtlama boyunca.bal çörekotu yedim.arısütü bal polen yedim.çok dua ettim.yusuf suresi okudum.sizde yapın lütfen belki hep beraber doğururuz.( yalnız ben ne kadar havaya girmedim desemde sanırım artık hamile olduğumu benimsedim iyice .allahım sen utandırma bizleri):KK49:

canım benim çoook sevindim inşallah Allah gönlüne göre verir

Geçmiş olsun zeynepcim inşallh güzel haberlerle gelirsin:KK16:

sağol canım

evet size güzel haberlerim var testlerin sonuçları güzel çıktı 2 doktora da gösterdim iyi dediler hormonlar normalmiş
kendin uğraş 6 ay daha dediler
mutlaka kilo vermelisin dedi veriyorum ama yavaş dedim
hızlanacaksın işte daha sıkı bir diyet bol hareket dedi
ve metformin verdi sabah akşam 850 mg
kızlar inşallah tedaviye falan gerek kalmadan hallolur dua edin ne olur
ben de hepimiz için dua ediyorum
burada yazılan kürleri de yapacağım
gerçi hayıt bana iyi gelmedi onu içtiğim için adetim gecikmiş olabilir diye düşünüyorum
incir konusunda da endişeliyim zira süt arttırıyormuş prolaktin coşar diye korkuyorum sonra benim memişler şişiyor :KK1:

sağol canım

evet size güzel haberlerim var testlerin sonuçları güzel çıktı 2 doktora da gösterdim iyi dediler hormonlar normalmiş
gerçi hayıt bana iyi gelmedi onu içtiğim için adetim gecikmiş olabilir diye düşünüyorum
incir konusunda da endişeliyim zira süt arttırıyormuş prolaktin coşar diye korkuyorum sonra benim memişler şişiyor :KK1:

ay canm bnde sana özelden msj atcaktım nerelerdesn die.. çok sevindim güzel çıktığına inşallah en kısa zamanda bebeğin gelirr:KK49: ee doktor nie geç olduğuna dair bişi demedimi

sağol canım

İNŞLLAAAHHH canım dualarımız seninle

sveh doktorun daha erken diye sana pek bişey uygulamak istememiştir. sen ne kadardır uğraşıyodun.

ne erkeni ya 2 3 senedir korunmuyorum bebeğim olmuyo hem daha öncede 2 ay klomen kullandım hatta 6 yumurtam oluştu ama bebek olmadı. dedim doktora dio en az 6 ay denemek lazm.. yok yok kıl olmaya başladm bn bu doktora.. adetimin 3.günü test yaptırayım yeniden snra başka doktora gitcm inşallahh...

zeynep.sevindim.sonuçlarına.bu.vermiş.oldugu.şeker.ilcı

hem.kilo.verdiriyor.hemde.çogunlukla.biz.pcolular.için.kullanılıyormuş.şaşırdım.buralarda.okumsam.bilgim.olmayacaktı.hiçbir.dr.önermedi.adı.bile.geçmedi

valla.ben.kendi.kfama.göre.kullanacagım.adetç.olup.bitsinde

hayıt.tohumu.yada.sogn.kürünüde.uygulayac.ama.beyz.sogan.bulabilirsem.tabi

kızlar.sık.dr.degiştirmek.iyi.degil.inanın.buna.araştırın.iyi.dr.bulun.ve.onda.devam.edin.ankarada.oln.varsa.sorununu.söylesin.dr.öneriyim

kızlar.sık.dr.degiştirmek.iyi.degil.inanın.buna.araştırın.iyi.dr.bulun.ve.onda.devam.edin.ankarada.oln.varsa.sorununu.söylesin.dr.öneriyim

haklısın ama ben bu dr iyi dediler die başladm bende ztn karşıyım sık dr değiştirmeye.. bi dr a başlayayım doğumuma kadar oraya gdeyim istiyorum ama bulamadm bi denk gelmediii

A.s canım teşekkürler sen nasılsın ben diyet ve sporla uğraşıyorum diyetisyene gittim verdiği listeyi uyguluyorumm.İnşllh bu sfer hedefime ulaşıp bir an önce çocuk tedavisine geçerim.Hadi hakkında hayırlısı güzel haberler alman dileğiyle:KK16::KK49:
amincnm inş güzelhaberler veririm bende sende kurtulursun inş biran öncekilolarından ve bebişni gelir sağlıkla
evet canım ya şu beklemek çok zor iş koşarak hastaneye gidip test yaptırmak istiyorum :KK52::KK52:

aynen bende öyle koşa koşa gidp test yaptırmak ve pozitif sonucu elime almak istiyorumama sabır sabır sabır :KK31::KK31::KK31:
bende bu ay ilk defa klomen hap kullandım günde bi tane adetin son beş günü
bende ikizim olsun isterim hep çünkü benim ikiz kız kardeşim var yani benden bi tane daha var :KK52::KK52: çok güzel ikiz kardeş olmakl.

inşallah vardır gebelik cnm yaa.. bende bu ay olmadı öbür aya çokkk istiyorum hamile kalmak gün geçtikçe özlemim artıyo.. tedavilerde bana yeterli gibi gelmiyo bikere baktı yumurtan 16 mm dedi yolladı bidaaki ay klomen kullan gel ded. insan bidaha çağırır bakar büyüdümü çatladımı diee... off çokk karışık kafam dünyann parasını veriyorum bide. başka doktoramı başlasam ama buralarda hçç öle ünlü bi doktorda yok napcam bilmiyorummmmmmmmmmmmmmm:KK14::KK14::KK14:

cnm sen biranönce değiştir bu dr unu benim takip yaptırdığım dr sağolsun 21.günüme kadar adet bitiminden tabi 3-4 günde bi çağırdı ve 21.gün17mm olunca hemen 2 gün sonra çağırdı ve o gün 23 mm olmuştu kendii dr um iğneyi verdi hastande vurul dedi hatta iki günsonra tekrar gel bakalım çatlamış mı dedi ve gitiiğimde kaliteli çatlamış dedi sen nerde oturuyon cnm ist mı ben sana önereyim burdaysan kendi dr umu

amincnm inş güzelhaberler veririm bende sende kurtulursun inş biran öncekilolarından ve bebişni gelir sağlıkla

aynen bende öyle koşa koşa gidp test yaptırmak ve pozitif sonucu elime almak istiyorumama sabır sabır sabır :KK31::KK31::KK31:
bende bu ay ilk defa klomen hap kullandım günde bi tane adetin son beş günü
bende ikizim olsun isterim hep çünkü benim ikiz kız kardeşim var yani benden bi tane daha var :KK52::KK52: çok güzel ikiz kardeş olmakl.

cnm sen biranönce değiştir bu dr unu benim takip yaptırdığım dr sağolsun 21.günüme kadar adet bitiminden tabi 3-4 günde bi çağırdı ve 21.gün17mm olunca hemen 2 gün sonra çağırdı ve o gün 23 mm olmuştu kendii dr um iğneyi verdi hastande vurul dedi hatta iki günsonra tekrar gel bakalım çatlamış mı dedi ve gitiiğimde kaliteli çatlamış dedi sen nerde oturuyon cnm ist mı ben sana önereyim burdaysan kendi dr umu

istanbuldayım canm yaa ama bu gidişle taşıncam bursaya:KK1: senn ikiz kardeşinmi var ay çok güzel yaa aynı yumurta ikizlerimisiz snnde olur ozaman ikizin he ne güzel olur:))

istanbuldayım canm yaa ama bu gidişle taşıncam bursaya:KK1: senn ikiz kardeşinmi var ay çok güzel yaa aynı yumurta ikizlerimisiz snnde olur ozaman ikizin he ne güzel olur:))

valla bilmiyorum cnm aynıyumurta ikizimiyiz ama çok benziyoruz annem bilmiyomuş ikiz olduğumuzu eee yedi çocuk olunca merak etmemiş tabii önce ben doğmuşum sonra annembidokunmuş karnına aha :KK53: bitane daha var nasip yaa inşo olur sağlıklan olsunda fark etmez

cnmben istanbulda nisa hastanesine gidiyorum mürüvet hanım diye çok başarılı biraz yoğun çalışıyor yani gittin mi bekliyorsun biraz ama güzel yani.... sorularını cevapsız bırakmıyor bire bir ilgileniyor hastasıyla anadolu yakasında bu dr cnm

valla bilmiyorum cnm aynıyumurta ikizimiyiz ama çok benziyoruz annem bilmiyomuş ikiz olduğumuzu eee yedi çocuk olunca merak etmemiş tabii önce ben doğmuşum sonra annembidokunmuş karnına aha :KK53: bitane daha var nasip yaa inşo olur sağlıklan olsunda fark etmez

cnmben istanbulda nisa hastanesine gidiyorum mürüvet hanım diye çok başarılı biraz yoğun çalışıyor yani gittin mi bekliyorsun biraz ama güzel yani.... sorularını cevapsız bırakmıyor bire bir ilgileniyor hastasıyla anadolu yakasında bu dr cnm

:KK9: ay çok komikmiş annenin doğum hikayeside hçç anlamamışmı ikiz olduğunu:)) ikizin evlendimi peki. sen 91lisin dimi hangi ay? nisa hastanesiini biliyorumda uzak bana biraz nene hatun var biliyomusun orayamı gtsem dedim ama kararsızım:KK43:(

X