Pkolu olup hamile kalmaya çabalayanlar !!

AMİN CNM ADET OLMAK İÇİN MECBUR KULLANIYORUM İŞTE,ADET OLMADAN NASIL GİDİCEK Kİ KİST?
Adet kendiligimden oluyorum bende anlamadim ama sıkıntı edilecek bisey degil dedi dr demekki onemsiz bende hic ustune dusmuyom suan :) en azindan adet oluyorum diyorum napiim..tup tedavisi gorduk ya ondan olustu kurtaj sonra aslinda adetimde olmustu ama anlamadim hamilelige engel bi durum yok dediler diyede kafama takmiyorum..millet cikolata kistiyle hamile kaliyo doguruyo herhalde biseyde olmaz pkoda basit kistler normal bide.

Aslında ovulasyon testini eczaneden almaya gerek var mı programlar var ya telefonlarda onlarla sağlıklı olanlar mi takip edebiliyor

Biz illa idrarla eczaneden alınan testle mi tespit edebiliyoruz ?
Pcos varsa özellikle ovülasyon testi gerekli bence..çünkü düzenli adet olunmadığı için yumurtlama tarihide değişiyor her ay..o 14 gün kuralı adet sıkıntısı olmayan kadınlar için..uygulamadaki günlere asla güvenme derim..pcosum var 2 ay ovülasyonla takip ettim hamileyim..internette satılan laboquick testini kullandım..Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Tsekkur ederim kuzucum.ben düşünmüyorum hamileliği şuan için.ama bseyleri öğrenmeye çalışıyorum dün mesela vajinal muayene ve smear yaptırdım .adet günümde kan vericem. Bakalım taramalardan sonra da seneye yaza doğru karar verebilirim diye düşünüyorum.

Gözün aydın bebeğinin doğmasına çok az kalmis

Gözün aydın bebeğinin doğmasına çok az kalmis
Canım çok teşekkürler Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah senin testlerinde istediğin gibi temiz çıkar o zaman bebek düşündüğün zaman yazdığım bu msj aklında olsun

Canım merhaba bende de pko var Beşiktaş ta oturuyorum Mecidiyeköy yakın bana acaba doktorun tam olarak yerini öğrenebilir miyim tavsiye ediyor musun gerçekten bide muayenesi ne kadar tam olarak

Merhaba canım bende pko luyum ovulasyon testini düşünüyorum bu ay eğer olmazsa adet dongumun 22. Günü bugün haftaya test yapacam eğer gebelik yoksa ovulasyon testi uygulayacam sen kullanmissin nasıl geçti süreç biraz bahsedebilir misin umut olsun bizlere de

Canım çok teşekkürler Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah senin testlerinde istediğin gibi temiz çıkar o zaman bebek düşündüğün zaman yazdığım bu msj aklında olsun
Biyolojik saatim çaldı hesabı bu ara bebek isteyecgim tutmazsa eğer. TSH im yüksekti gerçi geçen evlenene kadar

Canım merhaba bende de pko var Beşiktaş ta oturuyorum Mecidiyeköy yakın bana acaba doktorun tam olarak yerini öğrenebilir miyim tavsiye ediyor musun gerçekten bide muayenesi ne kadar tam olarak
mecidiyeköyde torun centerda, metrobusten inince 5 dk yürüme mesafesi çok merkezi. Ben şu anlık ona gidiyorum ve memnuum daha önce tanıdıklarımda gitti. Muayenesi 300 tl 15 gün içinde kontol ücretsiz ve çoğu testi vs dışarda yaptır para verme boşuna diyo :) bana şu an iyi geliyor gibi tabiki her doktor her insana aynı iyi gelmez ama. internete veya insagrama Mehmet koç diye yazdığında çıkıyor zaten arayıp randevü alırsın, cumarteside çalışıyorlar . Bir dene şansını istersen.

Tamam canım çok teşekkür ederim ben Beşiktaş'ta bahçeciye gidiyordum mustecep beye muayenesi 450 TL bu süreçte çok fazla geliyordu gerçekten 300 ona göre bi tık da olsa iyi

Bu PKO denen kan emici pislik ya adet gördüğüm ilk yıldan beri bu hastalık var. hadi o zaman haplarla adet olabiliyordum da şimdi bebek isteyince ne adet var ne bebek... doktor diyorki pko tıpkı saç rengi, göz rengi gibidir. yani bu şekilde doğarsın, vee maalesef kalıcı bir çözümü yoktur. sağlıklı beslenme ve düzenli spor yapmak, kkiloluysan 1 kilo bile vermek hastalığı geriletir. yani kilolu değilim, karantinada aldıklarımı da vermeye başladım şuan hatta göbek de kalmadı ama bu pko inatçı keçi... bu ayki çatlatma iğnesinin sonucunu beklerken burdan yumurtalıklarımdaki kistlere selam olsun

Arkadaşlar, strese girip iyice moralinizi düşürmeyin, vücudunuzu depresyona sokmayın, yavaşlatmayın. Endişeye yer yok. Pko var bende de. Fakat hamile kalmak açısından bi problem olmadı. 2 kez doğum yaptım. Geçen doktora gittim hala pko var bi tarafında dedi. Yalnız doğum kontrol hapı ile korunuyordum. Bıraktıktan sonra bir iki aya hamile kaldım. Ya olmazsa diye aklıma getirmedim. Yani 'Pkomuz var biz zor hamile kalacağız'ı kafanızdan çıkarın. Beyniniz neye inanırsa vücudunz onun için çalışır...

Merhaba canım tabi bahsedeyim..2 ay laboquick testini kullandım ilk ay adetime 1 hafta kala bıraktım testi nede olsa bu saatten sonra yumurtlama olmaz diye ama yanlış yapmışım..biraz araştırdım pkosluların erken ya da geç yumurtlama olabileceğini okudum 2. Ay adetimin bittiği gün başlayıp adet olana kadar yapacaktım..benim adet olacağım gün yani 40. Gün pik gördüm testte..yani geç yumurtluyormuşum o günü ve sonraki 4 günü değerlendirdim çok şükür hamile kaldım..yumurtlamadan 12 gün sonra da hamile olduğumu öğrendim..pkosluyum çok zor hamile kalırım diye düşünüp moralinizi bozmayın olur Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…