Pkolu olup hamile kalmaya çabalayanlar !!

Testi nasıl yaptığımdan bahsedeyim..her gün aynı saatlerde testi yapmadan 2 3 saat öncesi sıvı alımını kestim ..ve testlerin üstüne gün gün tarih yazdım..böylece daha rahat takip ettim ..2 gün pik gördüm ve 3. Gün çatlama oldu..pik olması için de t çizgisinin c çizgisinden daha koyu ya da aynı koyulukta olması gerekir..çatladığı zaman ise t çizgisinin silinmesi gerekiyor

Çok teşekkür ederim canım rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin

Ayy inşallah canım benim haftaya test yapacağım gebelik yoksa ilaç içip adet olacam ondan sonra bende ovulasyon testi alıp uygulayacam inşallah gerek kalmaz ama bakalım nasip

Kızlar ya ben sanki her an adet olacakmışim gibi hissediyorum belim falan da ağrıyor

Yeni bi konu olsun istedim pkolu olup kilo vermeye calisan ve hamile kalmaya calisan tummm pkolular gelsin dertleselimmm !!
Merhaba bende pkoluyum insulin direncim var yumurta tembelligi rahim duvarim ince ama hiç beklemedigim anda hamile.kaldim 3 aylik olmuştu 2 gün önce kürtaj oldum malesef kalp atışı yoktu ama diyorum kendi kendime demekki olabiliyormus umudunuzu asla kaybetmeyin kizlar ben ovulosyon testi yapiyordum macun kullandim adetimi duzeltti ve 20 kilo.verdim

Cok gcemis olsun Canimm yipratici bi surec.. benimde uc asagi bes yukari ayni durumum 2 kerede ben yasadim kayip kurtaj oldum ikisindede.. hamile kaliniyo kii benim ilk hamileligimde kilom vardi 22 yakin kilo verdim adetim duzeldi kismende olsa eskisi kadar gecikmiyo bunada sukur..inaniyorum hep bi umudum var bi gun bizimde yuzumuz gulecel Allahin izniyle

Bende pko luyum malesef kızlar. 2yıllık evliyim ve en başından beri çocuk istiyoruz ama olmadı. Bende 50 kiloyum ama adetim düzensiz. 45 50günde olurdum normalde. En son üç ay adet olamadım. Daha dün olabildim yarın Sabah doktora gideceğim stresliyim Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin inşallah

Insallah birgün bizimde olucak umudumuzu asla kaybetmeyelim hiç bir zaman

Merhaba bende 2 senedir evliyim.klomen kullandım.fayda etmedi 5 gün göbekten iğne kullandim korona girdi tedavi kaldı şimdi özel.doktora baslicam siz kaç gün iğne kullandiniz

Merhaba nasıl kilo verdim bendede pko var kilo ver kendiliğinden olur diyo doktorlar

Merhaba acaba ne durumdasın bende 1 hafta önce iğne oldum bekliyorum inşallah hamilesindir

Merhaba ne durumdasın bende 1hafta önce iğne oldum bekliyorum inşallah hamilesindir

Merhaba ne durumdasın bende 1hafta önce iğne oldum bekliyorum inşallah hamilesindir
Canim idrar testi negatif kan testi yaptiracaktim bugun ama aile hekimliginde problem cikti yarin yaptiricam. Adet de olmadim ya uf anlamadim. Sen de hayirli sonuclar gorursun insallah burdan haber ver bizlere de

Güzel kilo vermişsin Ne macunu kullandın canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…