Pkolu olup hamile kalmaya çabalayanlar !!

Merhaba canım bende pko luyum ovulasyon testini düşünüyorum bu ay eğer olmazsa adet dongumun 22. Günü bugün haftaya test yapacam eğer gebelik yoksa ovulasyon testi uygulayacam sen kullanmissin nasıl geçti süreç biraz bahsedebilir misin umut olsun bizlere de 😊🙏
Testi nasıl yaptığımdan bahsedeyim..her gün aynı saatlerde testi yapmadan 2 3 saat öncesi sıvı alımını kestim ..ve testlerin üstüne gün gün tarih yazdım..böylece daha rahat takip ettim ..2 gün pik gördüm ve 3. Gün çatlama oldu..pik olması için de t çizgisinin c çizgisinden daha koyu ya da aynı koyulukta olması gerekir..çatladığı zaman ise t çizgisinin silinmesi gerekiyor

Testi nasıl yaptığımdan bahsedeyim..her gün aynı saatlerde testi yapmadan 2 3 saat öncesi sıvı alımını kestim ..ve testlerin üstüne gün gün tarih yazdım..böylece daha rahat takip ettim ..2 gün pik gördüm ve 3. Gün çatlama oldu..pik olması için de t çizgisinin c çizgisinden daha koyu ya da aynı koyulukta olması gerekir..çatladığı zaman ise t çizgisinin silinmesi gerekiyor
Çok teşekkür ederim canım rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin 🙏😍🥰

Merhaba canım tabi bahsedeyim..2 ay laboquick testini kullandım ilk ay adetime 1 hafta kala bıraktım testi nede olsa bu saatten sonra yumurtlama olmaz diye ama yanlış yapmışım..biraz araştırdım pkosluların erken ya da geç yumurtlama olabileceğini okudum 2. Ay adetimin bittiği gün başlayıp adet olana kadar yapacaktım..benim adet olacağım gün yani 40. Gün pik gördüm testte..yani geç yumurtluyormuşum o günü ve sonraki 4 günü değerlendirdim çok şükür hamile kaldım..yumurtlamadan 12 gün sonra da hamile olduğumu öğrendim..pkosluyum çok zor hamile kalırım diye düşünüp moralinizi bozmayın olur Allahın izniyle🙇
Ayy inşallah canım benim haftaya test yapacağım gebelik yoksa ilaç içip adet olacam ondan sonra bende ovulasyon testi alıp uygulayacam inşallah gerek kalmaz ama bakalım nasip 🙏

Kızlar ya ben sanki her an adet olacakmışim gibi hissediyorum belim falan da ağrıyor 😏☹️

Yeni bi konu olsun istedim pkolu olup kilo vermeye calisan ve hamile kalmaya calisan tummm pkolular gelsin dertleselimmm !!
Merhaba bende pkoluyum insulin direncim var yumurta tembelligi rahim duvarim ince ama hiç beklemedigim anda hamile.kaldim 3 aylik olmuştu 2 gün önce kürtaj oldum malesef kalp atışı yoktu ama diyorum kendi kendime demekki olabiliyormus umudunuzu asla kaybetmeyin kizlar ben ovulosyon testi yapiyordum macun kullandim adetimi duzeltti ve 20 kilo.verdim

Merhaba bende pkoluyum insulin direncim var yumurta tembelligi rahim duvarim ince ama hiç beklemedigim anda hamile.kaldim 3 aylik olmuştu 2 gün önce kürtaj oldum malesef kalp atışı yoktu ama diyorum kendi kendime demekki olabiliyormus umudunuzu asla kaybetmeyin kizlar ben ovulosyon testi yapiyordum macun kullandim adetimi duzeltti ve 20 kilo.verdim
Cok gcemis olsun Canimm yipratici bi surec.. benimde uc asagi bes yukari ayni durumum 2 kerede ben yasadim kayip kurtaj oldum ikisindede.. hamile kaliniyo kii benim ilk hamileligimde kilom vardi 22 yakin kilo verdim adetim duzeldi kismende olsa eskisi kadar gecikmiyo bunada sukur..inaniyorum hep bi umudum var bi gun bizimde yuzumuz gulecel Allahin izniyle 🌾🌱🌻

Bende pko luyum malesef kızlar. 2yıllık evliyim ve en başından beri çocuk istiyoruz ama olmadı. Bende 50 kiloyum ama adetim düzensiz. 45 50günde olurdum normalde. En son üç ay adet olamadım. Daha dün olabildim yarın Sabah doktora gideceğim stresliyim😬 Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin inşallah ❤️

Cok gcemis olsun Canimm yipratici bi surec.. benimde uc asagi bes yukari ayni durumum 2 kerede ben yasadim kayip kurtaj oldum ikisindede.. hamile kaliniyo kii benim ilk hamileligimde kilom vardi 22 yakin kilo verdim adetim duzeldi kismende olsa eskisi kadar gecikmiyo bunada sukur..inaniyorum hep bi umudum var bi gun bizimde yuzumuz gulecel Allahin izniyle 🌾🌱🌻
Insallah birgün bizimde olucak umudumuzu asla kaybetmeyelim hiç bir zaman😍

Klomen + büyütücü iğneler ve çatlatma iğnesi her gün takip etmişti yumurtaları büyüdü büyünedi çatladı çatlamadı en son çatladıktan sonra 14 gün sonra adet olmazsan test yap demişti ben 18. Gün yapmıştım pozitif di
Merhaba bende 2 senedir evliyim.klomen kullandım.fayda etmedi 5 gün göbekten iğne kullandim korona girdi tedavi kaldı şimdi özel.doktora baslicam siz kaç gün iğne kullandiniz

Merhaba nasıl kilo verdim bendede pko var kilo ver kendiliğinden olur diyo doktorlar

Bu PKO denen kan emici pislik ya :halay: adet gördüğüm ilk yıldan beri bu hastalık var. hadi o zaman haplarla adet olabiliyordum da şimdi bebek isteyince ne adet var ne bebek... doktor diyorki pko tıpkı saç rengi, göz rengi gibidir. yani bu şekilde doğarsın, vee maalesef kalıcı bir çözümü yoktur. sağlıklı beslenme ve düzenli spor yapmak, kkiloluysan 1 kilo bile vermek hastalığı geriletir. yani kilolu değilim, karantinada aldıklarımı da vermeye başladım şuan hatta göbek de kalmadı ama bu pko inatçı keçi... bu ayki çatlatma iğnesinin sonucunu beklerken burdan yumurtalıklarımdaki kistlere selam olsun:KK61:
Merhaba acaba ne durumdasın bende 1 hafta önce iğne oldum bekliyorum inşallah hamilesindir

Bu PKO denen kan emici pislik ya :halay: adet gördüğüm ilk yıldan beri bu hastalık var. hadi o zaman haplarla adet olabiliyordum da şimdi bebek isteyince ne adet var ne bebek... doktor diyorki pko tıpkı saç rengi, göz rengi gibidir. yani bu şekilde doğarsın, vee maalesef kalıcı bir çözümü yoktur. sağlıklı beslenme ve düzenli spor yapmak, kkiloluysan 1 kilo bile vermek hastalığı geriletir. yani kilolu değilim, karantinada aldıklarımı da vermeye başladım şuan hatta göbek de kalmadı ama bu pko inatçı keçi... bu ayki çatlatma iğnesinin sonucunu beklerken burdan yumurtalıklarımdaki kistlere selam olsun:KK61:
Merhaba ne durumdasın bende 1hafta önce iğne oldum bekliyorum inşallah hamilesindir

Merhaba ne durumdasın bende 1hafta önce iğne oldum bekliyorum inşallah hamilesindir
Canim idrar testi negatif kan testi yaptiracaktim bugun ama aile hekimliginde problem cikti yarin yaptiricam. Adet de olmadim ya uf anlamadim. Sen de hayirli sonuclar gorursun insallah burdan haber ver bizlere de

Güzel kilo vermişsin Ne macunu kullandın canim

X