Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

aynen bana da annem ablam takma olacak diyorlar ama anladım ki haklılar... tamam tedavi görürken ister istemez oraya odaklı olunuyor ama sonuç alamayınca anlıyorsun ki çok düşünmekten olmuyor canım mutlaka aklımızı beynimizi bebek düşüncesinden uzak tutmalıyız geleceği varsa zaten gelecek diye düşünmeliyiz... hele ilişki esnasında kesinlikle düşünmeyeceksin yoksa psikojiyi altüst eder bu.... sen her zaman nasılsa öyle davran aklın da rahat olsun zaten ilaçları da alacaksın farklı bişey yapmamıza gerek yok ki bebeğimiz her türlü bize gelecek yeterki sabırlı olalım takıntı yapmayalım.... bende önceleri beni anlamıyorlar diyor sinir oluyordum ama şimdi çok hak veriyorum...

Son düzenleme:
demek benim bu dururmum geçici..çünkü insanlara karşı cephe almaya başlamıştım..iyiki konuştun benimle..onlaı daha iyi anlıyorum artık..dediklerini aynen uygulamaya çalışıcam..zaten eşim öyle çok sabırsız değil..daha yaşımız da küçük..nasılsa beni bulucak bebişim inşallh..benim sinirlendiğm nokta yaklaşık 2 yldır kontrol için doktora gidiyorum..bana hep hiçbir sorunum olmadığnı söylediler..şimdi pat diye pko olduğumu öğrendim..önceden bilseydim bu kadar uzun süre korunmazdım diorum şimdi..sonra da kendi kendime nasip diyorum..benim sınavım da budur belki..evliliğimin ilk yılında da vajinusmus la uğraştık..1 yıl hemde..dermansız dert vermesin Rabbim..

[QUOTE=ebryy;
canım bebeğin hayırlı olsun,sen tam benım aradıgm kişisin benım adetlerım çok ama çok düzenlıydı,evlendım hamıle kaldım düşük oldu,5 yıl sonra bı kez daha hamıle kaldım o bebişde gitti ee tabı ben bu esnada hiç depresyona gırmedım ya da gırmedgmı sandım:)) hızla kılo aldım 35 40 kılocuk ,9 yıllık evlıyım,benım adetler bı bozuldu bı bozuldu kılo alınca,çok çook az kanamam oluyo,kilodur dimi başlıca sebep,ama şöle bı ayrıntı war dr arayıp sordm yasmın kullandım 3 ay felan ozaman geldı şakır şakırşimdi kilo engel olsa ilaç esnasında da kıloluydum:44:, şimdi sen zayıflayınca adetlerım düzeldı dıosun ya,bozuk oluşu nasıldı gelmıomudu geç mı gelıodu yada az mı oluyodu,bıde kaç kılo werınce düzelmeler basladı,ben şimdilerde kılo kaybına basladım çok şükür,soğan da içiyorum,RAHİM olan RABBİM HEPİMİZİ ANNE YAPSIN İNŞALLAH,(canım kocacım baba olsun artık,) Allah a emanet ol canım

amin canım... yok olumsuz düşünme eğerki tedavi edilmezse evet sorunlara yol açabilecek bişey bu ama bilinçliyiz ne yapmamız gerektiğini bildikten sonra her türlü üstesinden geliriz...
ben de 1 yıl dk haplarıyla korundum... sonra bırakınca düzen iyice alt üst oldu 1 yıldır bunu düzeltmekle uğraşıyorum... ama yoluna giriyor azmetmek gerekli... kabullenmek gerekli... zaten yumurtlama yoluna girdikten sonra her sağlıklı kadın kadar hamile kalmak için şansımız oluyor bu sebepten diyorum sana düşünme tedavi esnesında diye... çünkü ilaçlarla normal düzenin sağlanacak.... aklından rahatlıkla bu hastalığı çıkarabileceksin...
bebeğimiz gelecek hepimizin sadece zamanını bilmiyoruz ama burada en az 11 arkadşımı biliyorum sabırla bekleyip sonuç alan... umut hep var yani...

iyi geceler canım
iyi bayramlar...aklın ve için rahat olsun ben de sıkıldığımda gelip 2 kelime paylaşıyorum burada sıkıntı falan kalmıyor....
görüşmek üzere...

Son düzenleme:
evet bicim umut hep var..Allah razı olsun sizlerden..ben buradaki desteğe de çok güveniyorum..hepiniz için dua ediyorum..nete fazla giremiyorum..akşamdan akşama ancak..ama elimden geldiğince gelicem..hem sizler hemde kendim için..tedaviye başladığımda da yazıcam..hepinize sevgilerimi gönderiyorum..dualarım sizlerle..böyle bir bebeğimiz olur inşallh birgün..

ilk defa duydum banada ilk doktorum glifor vermişti oda şeker hapı.ama doktorum zayıflayayım die vermiştiii
öylede olabilir tabiki binde bir oluyordur ama oluyordur eğer ki pkoluysan zaten gün aşırı ilişki şart yumurtlama zamanları
eşim yumurtlama günelrindee çok isteksizleşioo sebebini bende anlamıyrm haftad a1 falan denioz bizz
canım arkadaşlar kabuksuz diyorlar ama sen iyice bi araştırdınmı kabuklumu kabuksuzmu diye.

çoğu kişi kabuksuz diooo cnm.ben kabuklu kaynatıom ama

kızlar k bakmayın dün sizle sohbet ederken uyuyakalmışım.netinde şarjı bitmiş kapanmışş öyle kapanmış enti bile kapatmamışım

hepinize iyi bayramlar.dilerim rabbim diğer kurban bayramına kucağımızda bebeğimizle çıkmamızı nasipe ederr

saol canım benimmm.. gönlümüze göre olsun herşey.. öyle kötü düşünüp moral bozukluğu yaratma içten içe.. herşey güzel olacak de.. doktora kontrole inanarak git.. ilaçlarla birlikte soğan kürü sakın yapma.. incir gerçekten çok işe yarıyor.. ama metforminin payı çok çok daha fazla.. nasip kısmet herşey.. ikiz üçüz hiç önemli değil.. Rabbim hayırlısı ile bebeklerimizi versin yeter bence

canım bugün saat 11buçuk gibi baktı doktor yumoşlara.. arife günü bugün yani bugün 14, yarın sabah 16 olacak, bayramın ikinci günü sabah 18 olacak..ki günde ortalama 2 mm büyüyor, belki daha çacuk da gelişebilirler.. hiç belli olmaz.. ama bayramın 2. gününün akşamında saat 8 gibi vurdur iğneni dedi.. ortalama 20 mm civarında olacaklar yani tahminlerimize göre iğne 18 mm ile 24mm arasında yapılıyor.. en uygun büyüklük bunlarmış, benim doktor öyle diyor..

canım benim bende yarın akşam anneme kavuşacağım inşallah öyle özledim ki tarifsiz..
seni de cücüğünü de yerim ben yaaa.. iyi bayramlar size de..

inşallah dilediğin sayıda bebeğin olur hamile kalırsın inşallah bu ay

çok teşekkür ederim.. inşallah hepimiz bebek sahibi oluruz

canım inşallah emeklerinin karşığını alırsın güzel haberlerini bekliyoruz

amin canım inşallah.. bende sizden güzel haberler bekliyorum.. bu ayın yine en erken haber vereni ben mi olacağım ki
kasın 22 tahmini adet tarihim olacak ve inşallah olmaz..

ayy bakalım bende çok sevindim 3ü görünce.. doktorla yine çok eğlendik.. bi yumurtamın arkasına gizlenmiş yumoşun biri.. kadın bakıyo, az evir çevir arkada bi tane daha var bak diyorum.. maşallah senden de kaçmıyor haa diyor çok seviyorum doktorumu.. 3 yumurta şansın kat kat fazla bu ay dedi.. artık seni bir daha ki sefere hamile bekliyorum dedi.. düşüncesi bile nasıl mutluluk veriyor, gerçeğini yaşasam kim bilir nasıl güzel olacak..
Allah şu mübarek günlerde sesimizi duysun; hepimize nasip etsin..

canım çok çok teşekkür ederim..Eğer böyleyse kilodur bence sebep..İlaçla yumurtalıklar uyarıldığı için kilolu olsan da adet olabiliyorsun..Benim bozuk oluşu da şöyleydi: ilk başlarda 2 ayda bir falan derken kilo aldıkça bu süre 3-4 aya kadar çıktı. Kilo vermeye başlar başlamaz da yine gittikçe azaldı.Örneğin 5 kilo verdiğimde adetlerim 2,5 aya 10 kg verdigimde 2 aya 20 kilo verdiimde 1,5 aya derken ayda bir olmaya başladım..Soğan da eminim ki işe yaramıştır...İnşallah rabbim tüm isteyenlere bu duyguyu tattırsın, isteyen herkese versin..Sen de Allaha emanet ol canım..

cewap werdgn için çok teşekkur ederım canımdualrınada binlerce kez amiiiin diyorumm aslında ben hemen hemen her ay adet görüyorum ama çok az ;ped kullanmıyorum yani ,tuvlt kağdndan yaptgm tampon işimi görüyo benım,soğan içiyorum akıntılarım çogaldı sanırım bu iyiye delalet senin adetlerın seyrekmiş ama baya bı oluyo muydun,adet kanamsınn az olması demek yumurtanın az olması demek mı aceppp

merhaba canım. bende vajinismus ile 18 ay uğraştım. bendede adet düzeni var ama pko olduğumu söyledi doktor. bana sperm testi getir dedi. klomen adında bir hap verdi. adetinin 5. günü başla 5 gün iç dedi sabah akşam. sonra gel dedi. bakalım nasip kısmet hayırlısıyla inşallah sağlıklı sıhhatli bebişlerimiz olsun. hayırlı bayramlar. Allah güzel dileklerimizi dualarımızı kabul ve makbul etsin.

hepinize iyi bayramlar.dilerim rabbim diğer kurban bayramına kucağımızda bebeğimizle çıkmamızı nasipe ederr

amin inşallah canım benim. her namazımda dualarımdasınız. inşallah seneye bugünü mutlu bir şekilde bebeklerimizle geçiririz. ıngaa sesiyle uyanırız inşallah

amin inşallah canım benim. her namazımda dualarımdasınız. inşallah seneye bugünü mutlu bir şekilde bebeklerimizle geçiririz. ıngaa sesiyle uyanırız inşallah

canım ağzındn bal damlıyo,ne garıp dımı bazılarının nefret ettiği ıngaa sesı ile uyanmak hali,bizim hayallerımızı süslüyo,birazdan MERYEM SURESINI okuyup burdakı tum arkadslarıma dua edıcem ,seneye kurban bayramında da hepimizn 1'er 2'şer 3'er aylık beblerımız olur inşallah,

PCOS sana uyuz oluyorruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum düş artık yakamızdan da hamıle kalalım.ne yapışkan şeysinmerhaba kızlar rabbım bu mubarek gunlerın hurmetıne bıze sıfa versın ve tez zamnda bebeklerımız gelsın...

amin canım inşallah, ben de az çekmedim pko yüzünden
ne kadardır bebek istiyorsunuz?

rica ederim ne demek, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..
Ooo desene sen adet oluyosun bile sayılmaz.Evet soğan bana da baya iyi gelmişti..Kaç kilosun ki?
Ben olduğumda baya bi oluyodum, öyle böyle deil yani günde en az 2-3 ped deiştiriodum.Kanamanın az olması yumurtanın az olması demek mi bilmiorum ama sanırım deil..Tahminimce yani :)

4 yıl oldu canım sen ne kadarlık evlısın sanırım bıde hamılesınrabbım kucagına almayı da nasıb etsın.

Evet canım, öncelikle güzel dualarına amin diyeyim 2,5 yıllık evliyim ve 2 yıldır istiyorduk, zamanı şimdiymiş demek ki...Darısı sana ve tüm isteyenlere inşallah...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…