Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

aynen canım o yüzden dikkatli olmak lazım soğan suyu içen arkadaşlarda vrasa dün ben bir kere soğan suyu yaptım öğlen ama bugün feci derecede midem ağzıma gelecek gibi bir gariplik var midemde acaba soğandan mı sağ kasığımda ara ara sızlama var soğan yaparmı böyle birşey

Son düzenleme:

kasıkta ağrı yapmaz soğan ama benim miğdemi berbat etmişti ondan yapamamıştım...

aynen canım ya miden çok kötü durumda valla belkide kist falan vardı soğanı içince sızlamaya başladı bilmiyorum ki :44:

hemen bir içmede bu etkiyi yapmaz en az 1 hafta içmen gerekir faydası için ama miğden hassassa benimki gibi önce miğde ilacı iç sonra soğanı iç bence... beni şişirmişti ve yanmıştı miğdem sonuçta kuvvetli bir antibiyotik bu ve önce yemek borusu ve miğdeden geçiyor.... bilmiyorum ki....
sen doktora kontrole de gidemiyorsun daha de mi?
yumurtalıklarına baktırsaydın iyi olurdu aslında..

slm kızlarrrrrr soğan suyundan ne kadar mideniz bulnsada yapın derim kesinlikle faydasını görceksiniz benm arkadasmn kuzenide ewlenm tedavi görmüş olmams bebişi oda pko miş sogan suyu içmiş hamile kalmıs şuanda cocu 3 yasında

canım benimki yanma gibi değil nasıl anlatayım sanki yara var gibi birde midem ağzımdan çıkacak gibi
yok canım şu sıra gidemiycem bayramdan sonra arkadaşımın kontrolü var o zaman baktırmayı düşünüyorum
mide ilacı derken hangisini kullandın bende onu alayım iyi geliyorsa dün içtim bir şeyim yoktu bugün çıktı acısı sanırım

canım bulantı değilki çok garip bir ağrı ve midemin azımdan çkacak gibi olması yinede kullanmayı düşünüyorum ama günde bir kez yapıcam sanırım

ilaç "famoser" çok ağrım olduğunda içiyorum hemen geçiriyor... evde hep bulundururum bazen yemeği çok kaçırdığımda da miğdem ağrır içtiğim zaman rahatlarım,
reflü gibi bir durum var ise "pulcet" içebilirsin yemekten 1 saat önce içiliyor pulset... klomenle birlikte doktor vermişti bana klomen miğdeme dokunmuştu...

ağrı için sanırım famoser demişsin onu alayamı ben reflü nasıl bir etki yapaar bilmiyorum o yüzden ağrı için olanı alayım bari saolasın canım

Ben de soğan suyunu 9 gündür içiyorum. 2 gündür kasıklarımda ağrı var özellikle kistimin olduğu tafarta. Ya kistten ya da soğandan bilemiyorum artık...

ağrı için sanırım famoser demişsin onu alayamı ben reflü nasıl bir etki yapaar bilmiyorum o yüzden ağrı için olanı alayım bari saolasın canım

reflü miğde asidinin yemek borusuna çıkıp yakmasıdır canım klomen ne yazıkki bende reflü yapmıştı eğer böyle birşey yoksa famoser alıp içersin miğden için küçük kahverengi bir haptır... ilacın ismini doğru söyle doktora da miğde için de. yanlış bişey alıp içme.....

canım inşallah dediğin gibi olur, yumoşcuklarım gelişmiştir.. metformini içiyorum.. günde 1 tane 850 mglık içiyorum ben.. her gece yatmaya yakın yutuyorum.. iğne konusunda şanslısın.. ben bir sürü yeri gezdim dolaştım yok yok yok.. bulmanız neredeyse imkansız diyor hepsi.. bende ovitrelle aldım geçen ay.. benim doktorun kliniğinde piyasaya göre hem daha ucuzdu.. sıkıntı olmadı yani..
rahim filminden hiç korkma canım.. cidden sıkıntı yok.. ben inatla anestezi istedim doktor asla gerek yok, daha hiç anestezili çekmedim ben rahim filmi dedi ve çok şükür çok kolay geçti benimki.. yazılanları çok okuyup beynini bulandırma doktoruna güven derim.. benim doktor ara filan verdirtmedi.. aksine rahim filmi çektirdiğimde de klomene devam ettim.. ve şansı artıralım dedi.. doktoruna güveniyorsan sıkıntı olmaz merak etme sen

kızlar soğan içince mideniz yanmış, ağrımış filan ya..
bugün İbrahim Saraçoğlu dedi ki; eğer midenizde ülser,gastrit gibi şikayetleriniz varsa sakın soğan yapmayın dedi.. ağrılarınızı artırır dedi..
ben de ileri derecede reflü var ne yesem ağzımın içinde kalıyor sanki.. soğan yediğimde hele mafediyor beni.. saatlerce sıkıntı çekiyorum.. suyunu daha hiç denemedim ama 6. klomen ayımın sonunda hala bebek yoksa kesin deneyeceğim.. belki de benim sebebim o olur bakarsınız oluverir..

Son düzenleme:

canım bende de reflü var ama soğanla da ilgili çok güzel yorumlar var... bilmiyorum ki ne yapsak... yapayım mı acep?
http://www.uzmantv.com/hamile-kalmayi-kolaylastiran-bitkisel-kurler-var-mi

http://www.uzmantv.com/hangi-bitkiler-kalori-yakmaya-yardimci-olur

Son düzenleme:
canım bende de reflü var ama soğanla da ilgili çok güzel yorumlar var... bilmiyorum ki ne yapsak... yapayım mı acep?

ayy bilemiyorum ki canım yaaa.. benim de kafam allak bullak oluyor.. eğer olmazsa deneyeceğim ama ben kesin kararlıyım.. şifa niyetine deyip artık mide ağrılarına da katlanacağım.. renie içiyorum ben sürekli.. hatta onunla yaşıyorum da denilebilir.. gerçi son aylarda çok şükür iyiyim mideden yana pek sıkıntı yaşamıyorum.. ama soğan eminim beni mafeder..

kesinlikle canım ne gerekiyorsa yapacağız ama gelcek senin bu ay bebeğin

arkadaşlar ben 13 aylık evliyim çocuk istiyourz olmadı. geçen ay doktora gittim bende de polikistik over çıktı, önceki aylrda hormonlarda göründü geçen ayda da ultrasonda göründü. doktor hsg istedi sonra da aşılama dedi. ben bu ay çektirecem ama korkuyorumda. bana yardımcı olur usuuz tedavi olmadan aşılama olur mu psikolojimde bozuluyor bu duurmda. soğan suyu içtim 15 gün şimdi ara verdim tekrar başlıyacam ama bakalım.anadolu yakasında doktor var mı tavsiye edebilceğiniz. ben istanbula yeni taşındım çokta bilmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
kesinlikle canım ne gerekiyorsa yapacağız ama gelcek senin bu ay bebeğin

inşallah canım..
gönderdiğin videoyu izledim.. soğan kürünü yılda iki kez her kadın yapmalı diyor..
bana annem sürekli söylüyor bunu yıllardır.. yapsana diye de ben hiç cesaret edemedim.. ama eğer bebek olmazsa deneyeceğim kesinlikle..
şimdi çıkmam lazım canım, yemek pişirip, börek saracağım.. bana kolaylar gelsin, size de iyi sohbetler.. gece görüşürüz..

ben izmirde yaşıyorum ancak anadolu yakasında akrabamın gittiği iyi bir doktor vardı
Kadıköyde özel çağıner hastanesinde Neslihan Yetginer ona gidebilirsin kısırlık üzerine de iyi doktor yumuşak başlıdır...ssk dan bakıyor...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…