Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

inşallah canım..
gönderdiğin videoyu izledim.. soğan kürünü yılda iki kez her kadın yapmalı diyor..
bana annem sürekli söylüyor bunu yıllardır.. yapsana diye de ben hiç cesaret edemedim.. ama eğer bebek olmazsa deneyeceğim kesinlikle..
şimdi çıkmam lazım canım, yemek pişirip, börek saracağım.. bana kolaylar gelsin, size de iyi sohbetler.. gece görüşürüz.. :KK54:

canım kolay gelsin maşallah ne sık börek yapıyorsun :))
canım gelecek bebeğin olmazsa düşünürsün ama gelecek :)

Son düzenleme:
canım kolay gelsin maşallah ne sık börek yapıyorsun :))
canım gelecek bebeğin olmazsa düşünürsün ama gelecek :)

ahahaha :KK9::KK9:
misafir geleceğinde yapıyorum genelde böreği.. şimdi de bayram için hazırlayım dedim.. annemlere götürürüm giderken.. benim elimden birşey yemiş olurlar :KK9:
inşallah gelecek bebekler inşallah..
ayy bırakıp da gidemiyorum haaa.. ama yok yok şimdi tamamen çıkıyorum.. öpüyorum canım, görüşürüz :KK16::KK16::KK54::KK54:

ahahaha :KK9::KK9:
misafir geleceğinde yapıyorum genelde böreği.. şimdi de bayram için hazırlayım dedim.. annemlere götürürüm giderken.. benim elimden birşey yemiş olurlar :KK9:
inşallah gelecek bebekler inşallah..
ayy bırakıp da gidemiyorum haaa.. ama yok yok şimdi tamamen çıkıyorum.. öpüyorum canım, görüşürüz :KK16::KK16::KK54::KK54:

görüşürüz ben de çok öpüyorum
kolay gelsin afiyet olsun :KK9:
çalışkansın maşallah :))

ben de çıkıyorum kızlar :)
yemeğim yok ben de kalkayım da yapayım artık...

Son düzenleme:
ben izmirde yaşıyorum ancak anadolu yakasında akrabamın gittiği iyi bir doktor vardı
Kadıköyde özel çağıner hastanesinde Neslihan Yetginer ona gidebilirsin kısırlık üzerine de iyi doktor yumuşak başlıdır...ssk dan bakıyor...

çok teşekkürler bi bakim bizim ki iş bankası, anlaşmaları varsa ona giderim. tekrar teşekkürler

3 saat canım ama genede aynı sehrde olmak gibi olmuo işte bide tedaviler falan olunca en son bayramda görmüştüm :KK31:

ben bayramdada gidemiyorum,çünkü çok uzak gidip gelmeye yetmiyor 9gün olsaydı neysede.ayyy çokta özledim bende çok isterdim ailem bana yakın olsun 2 saat uzakta olmayı bile çok isterdim

merhaba hoşgeldin aramıza...
yellooww un da dediği gibi bu ay yumurtlaman olmamış demiş doktorun yani sadece bu ay için bebek ümidin yok ancak adetin geliyor mu yumurtlama olmasa da adet gelebilir bu önemli?
adet olduğunda 3. günü hormon tetkiklerini yaptır Lh FsH TsH prolaktin E2 T3 T4 ve açlık kan şekerine baktır tamam mı? bize de yaz sonucunu....
her ay kadında yumurtalığında 5 folükilden sadece biri gelişir ve 20mm ye geldiğinde içindeki hücresini bırakır buna çatlaması denir... bu hücre fallop tüpü tarafından alınır ve ilk 2 saatte spermle karşılaşırsa döllenme olur yoksa şansı azalır...
diyeceğim o ki canım o 5 folikül bizde gelişmeden kalıyor küçük kistler olarak kalıyor ama zararsızlar korkma ve yumurta geliştirici ilaçlar ve çatlatma iğneleriyle çözülebilen bir sorun bu....
:KK9: ne aklına gelirse sor...

şimdi ben sorayım biçim ben klomen kullanmama rağmen anca bir yumurtam gelişiyor.5 folikül demişsin nerde bende 2 bile olmuyor

mayıs ayından beri kullanıyorum canım ilk kullandığımda 21 günde oldum 2. sinde 31 günde oldum farklılık olarak oldukça yoğun geçti glifordan sonra adet dönemlerim 2. adet döneminde seropheneyi verdi doktor yumurta takibi yaptı ve 2 yumurta vardı 20mm olunca iğne vuruldum gebe kalmassan bu ay değil bidahaki ay adetin 3. günü gel dedi ilaçın etkisi bir daha devam eder dedi.ama benim hiç umudum yok hiç bi farklılık yok bu ayda olmıcak biliyorum içime öyle doğuyo bende aşılama yaptırmayı düşünüyorum.evet canım eşim çok anlayışla bana en büyük desteği veren o ama içimden hiç bişe gelmiyo evden dışarı çıkmak istemiyorum çünkü her gittiğimiz yerde herkes bebek soruyo o soruda beni kahrediyo.

ayyy evet ya.ben bayrama gidemediğim için üzülüyorum ama bi yandanda oohhhh bebek sorularından kurtuldum diyorum.

İbrahim Saraçoğlu trt1 de gülben adlı programda..
pko için soğan diyor adam bas bas..! çocuğu olmayanlar denesin diyor, evel Allah sonuç iyi olacak diyor..!
off bu ay da olmazsa bende ara verip soğan mı denesem yaaaa.. bak yine kafamı karıştırdı bu adam :KK9:

ben şimdi çıkıyorum gelince bngl sorularına cevap vercem cnm..
öpüyorum hepinizi.. :KK54::KK54::KK54:
bencede ara ver dene soğanı.ben 2 kürümü yaptım hani 10 günlük olan gerçi tam bitiremedim 7 de kestim çünkü serophene kullanmaya başladım.soğan ,serophene, metformin bakalım son uç ne olacak.çokta takıp syamayacam ama.

aynen canım o yüzden dikkatli olmak lazım soğan suyu içen arkadaşlarda vrasa dün ben bir kere soğan suyu yaptım öğlen ama bugün feci derecede midem ağzıma gelecek gibi bir gariplik var midemde acaba soğandan mı sağ kasığımda ara ara sızlama var soğan yaparmı böyle birşey

ilk ay ayyyyy ne mide bulantısı gaz şişkinlik yaptı ölecem sandım ama 4günden sonra alıştım 7 günden sonrada canım çok çeker oldu sorma..

ayy bilemiyorum ki canım yaaa.. benim de kafam allak bullak oluyor.. eğer olmazsa deneyeceğim ama ben kesin kararlıyım.. şifa niyetine deyip artık mide ağrılarına da katlanacağım.. renie içiyorum ben sürekli.. hatta onunla yaşıyorum da denilebilir.. gerçi son aylarda çok şükür iyiyim mideden yana pek sıkıntı yaşamıyorum.. ama soğan eminim beni mafeder..

bende mide problemi var bağırsak tembelliği var çok zor tuvalete çıkarım o yüzden sürekli asit yukarı çıkar.rennie denemişimdir hep.şimdilerde başka bir şurup kullanıyorum işe yarıyor.ve ben soğanı içtim ilk günler kötüydü ama geçti 2. kürü bile yaptım ama sadece 1 hafta yaptım.yani o mide hastalığına rağmen ben dayandıysam herkes dayanabilir bence.gerçi son 7-8 aydır midemdeki şikayet geçmişti belki ondan soğan çok dokunmadı onuda tam olarak bilemiyorum.

çok teşekkürler bi bakim bizim ki iş bankası, anlaşmaları varsa ona giderim. tekrar teşekkürler
rica ederim... bahsettiğim kişi doğumunu da orda yaptı doğumdan sonra yattı da 3 gün çok memnun kaldı...

şimdi ben sorayım biçim ben klomen kullanmama rağmen anca bir yumurtam gelişiyor.5 folikül demişsin nerde bende 2 bile olmuyor

canım 5 folükülden 1 i gelişir zaten 5 i gelişmez yanlış anlamışsın 5i gelişse 5i biryerde kist olur öyle şey olur mu hiç.... 5 küçük mmlik folükülden sadece biri olgunlaşır ve çatlar...

ateşin yükselişe geçmemiş henüz yani hala daha ilişki olması gereken dönemler bunlar daha çatlama olmamış ateşe göre.....

çok acıktım elma yedim daha çok acıktım :)) nasıl rejim yapılırki bu kadar acıkmaya :KK43:

Son düzenleme:
reflü miğde asidinin yemek borusuna çıkıp yakmasıdır canım klomen ne yazıkki bende reflü yapmıştı eğer böyle birşey yoksa famoser alıp içersin miğden için küçük kahverengi bir haptır... ilacın ismini doğru söyle doktora da miğde için de. yanlış bişey alıp içme.....

yok canım bende öyle bir şey resmen ağrı yaptı ama Allah razı olsun aldım ilacı kullandım geçti eczacıya söyledim zaten ağrıya iyi gelirmi diye evet dedi

canım inşallah dediğin gibi olur, yumoşcuklarım gelişmiştir.. metformini içiyorum.. günde 1 tane 850 mglık içiyorum ben.. her gece yatmaya yakın yutuyorum.. iğne konusunda şanslısın.. ben bir sürü yeri gezdim dolaştım yok yok yok.. bulmanız neredeyse imkansız diyor hepsi.. bende ovitrelle aldım geçen ay.. benim doktorun kliniğinde piyasaya göre hem daha ucuzdu.. sıkıntı olmadı yani..
rahim filminden hiç korkma canım.. cidden sıkıntı yok.. ben inatla anestezi istedim doktor asla gerek yok, daha hiç anestezili çekmedim ben rahim filmi dedi ve çok şükür çok kolay geçti benimki.. yazılanları çok okuyup beynini bulandırma doktoruna güven derim.. benim doktor ara filan verdirtmedi.. aksine rahim filmi çektirdiğimde de klomene devam ettim.. ve şansı artıralım dedi.. doktoruna güveniyorsan sıkıntı olmaz merak etme sen :KK54:

kızlar soğan içince mideniz yanmış, ağrımış filan ya..
bugün İbrahim Saraçoğlu dedi ki; eğer midenizde ülser,gastrit gibi şikayetleriniz varsa sakın soğan yapmayın dedi.. ağrılarınızı artırır dedi..
ben de ileri derecede reflü var ne yesem ağzımın içinde kalıyor sanki.. :KK9: soğan yediğimde hele mafediyor beni.. saatlerce sıkıntı çekiyorum.. suyunu daha hiç denemedim ama 6. klomen ayımın sonunda hala bebek yoksa kesin deneyeceğim.. belki de benim sebebim o olur bakarsınız oluverir.. :KK9:

bu güne kadar hiç midemle ilgili sorunum olmamıştı sanırım soğandan sonra oldu ama bırakmıycam bugün yarın sadece bir bardak yaptım yarından itibaren ikiye çıkarıcam çünkü mide ilacı aldım kullanıyorum iyi geldi çünkü

ilk ay ayyyyy ne mide bulantısı gaz şişkinlik yaptı ölecem sandım ama 4günden sonra alıştım 7 günden sonrada canım çok çeker oldu sorma..

gaz ve şişkinlik yok ama mide ağrısı sadece bakalım mide ilacıyla hallettim sanırım sorunu ve reglim yeni bitmesine rağmen bugün akıntım oldu beyaz renkte sanırım soğandan

canım daha hiç tedavi olmadım. 50 gün önce vajinismusu yendim. dün doktora gittim. her iki yumurtamdada pko var olduğunu söyledi.eşim acele ediyor.az önce tüp bebek merkezlerini aradım. iki tanesi ne aceleniz var diyor. 28 yaşındayım. eşimin yaşı 42 o yüzden eşim acele ediyor. ne olur banada yol gösterin. çok bilgisizim bu hastalık konusunda.

canm zaten vajinusmusu yeni yenmişsin biraz doğal yolla deneyin.eşin belki daha geç baba olmak istemiyor ama tüp bebeğinde garantisi yok ki.hemen ilk denemede oda olmayabiliyor.öncelikle güveneceğin doğru tedavi şekli uygulayacak bi dr.bul.bu gerçekten çok önemli şimdi ki dr.mu bulana kadar 3dr.değiştirdim ben.şimdi önce Allah'a sonrada dr.ma çok güveniyorum.tedavine rahim filmi çektirmekle başlayabilirsin.eşine de spermiyogram testi yapılır.tüplerinde tıkanıklık varsa açılır.sonra yumurta geliştirici ilaçlara başlarsın.yine olmazsa biraz ara verip soğan kürü yaparsın en son aşamada düşün canm tüp bebeği.en azından 1sene böyle tedavi uygula hiç belli olmaz belki bebeğin okadar bekletmez hemen hamile haberini verirsin bize.

canm zaten vajinusmusu yeni yenmişsin biraz doğal yolla deneyin.eşin belki daha geç baba olmak istemiyor ama tüp bebeğinde garantisi yok ki.hemen ilk denemede oda olmayabiliyor.öncelikle güveneceğin doğru tedavi şekli uygulayacak bi dr.bul.bu gerçekten çok önemli şimdi ki dr.mu bulana kadar 3dr.değiştirdim ben.şimdi önce Allah'a sonrada dr.ma çok güveniyorum.tedavine rahim filmi çektirmekle başlayabilirsin.eşine de spermiyogram testi yapılır.tüplerinde tıkanıklık varsa açılır.sonra yumurta geliştirici ilaçlara başlarsın.yine olmazsa biraz ara verip soğan kürü yaparsın en son aşamada düşün canm tüp bebeği.en azından 1sene böyle tedavi uygula hiç belli olmaz belki bebeğin okadar bekletmez hemen hamile haberini verirsin bize.

merhaba canım. ben istanbulda medical park hastanesi var bugün oradaki hale hanımada gittim. ama özellikle tavsiye üzerine değil yol üstü bir hastane olduğundan gittim. istanbulda bu konuda iyi bildiğiniz bir doktor varsa tavsiyede bulunan olursa çok sevinirim. doktor baktı. evet var pko her iki yumurtalardada dedi. benim adetim çok düzensiz değil. her ay adet olurum. bazen aynı tarihte bazen 5 veya 10 gün atar. iltihap olduğundan vagi-hex adında bir fitil verdi. akşamları bunu kullan dedi.diğer doktor nasıl görmemiş iltihabı ki dedi. sonra klomen 50mg hap verdi. adetinin 5. günü başla 5 gün sabah akşam iç dedi. bitince gel dedi. birde eşimin spermiyogramını istedi. onuda gidene kadar yaptıracağız. ben şimdi bu doktoramı gideyim yoksa diğerinemi kararsız kaldım. öbürüde adetinin 4 veya 5. günü gel ilaç vericem demşti.bu hiç demedi rahim filmi falan.

canım ben de bılmıyorum ne zaman çatlıyor ama bu ay ılk kez sağ tarafın ağrıdı doktora gıttım sağ yumurtan çatlamış o yüzden dedi...

ozaman bugün benm sol yumurtam çatlıyor ilk defa hissediyorum bunu.herkes yazıyodu bende niye olmuyo diyodum ama ağrı deil hafif bi basınç gibi.canm dr.çatlamış dedikten sonra ilişki olduysa tutmuştur inşallah.

merhaba canım. ben istanbulda medical park hastanesi var bugün oradaki hale hanımada gittim. ama özellikle tavsiye üzerine değil yol üstü bir hastane olduğundan gittim. istanbulda bu konuda iyi bildiğiniz bir doktor varsa tavsiyede bulunan olursa çok sevinirim. doktor baktı. evet var pko her iki yumurtalardada dedi. benim adetim çok düzensiz değil. her ay adet olurum. bazen aynı tarihte bazen 5 veya 10 gün atar. iltihap olduğundan vagi-hex adında bir fitil verdi. akşamları bunu kullan dedi.diğer doktor nasıl görmemiş iltihabı ki dedi. sonra klomen 50mg hap verdi. adetinin 5. günü başla 5 gün sabah akşam iç dedi. bitince gel dedi. birde eşimin spermiyogramını istedi. onuda gidene kadar yaptıracağız. ben şimdi bu doktoramı gideyim yoksa diğerinemi kararsız kaldım. öbürüde adetinin 4 veya 5. günü gel ilaç vericem demşti.bu hiç demedi rahim filmi falan.

her doktor hemen rahim filmi vermez bir kaç denemeden sonra verir ama bence ilk önce rahim filmi hormon testleri ve spermiyogramı yaptırıp tedaviye başlamak en güzeli çünkü rahimde sorun varsa tüpler tıkalıysa ne kadar klomen içersen iç fayda etmez yada hormonlarında sorun varsa belkide eşinde sorun var neden boşu boşuna sadece sen tedavi göreceksin değilmi ilk önce o sorun giderilmeli diye düşünüyorum ben herkesin düşüncesi farklı yönde sana hangisi uyuyorsa onu uygulamalısın bence. birazda kendimizin doktoru oluyoruz istanbulda değilim ben ailem orda ama hsg çektireceksen bir yeri tavsiye edebilirim bakırköyde radyotom ben çok memnun kaldım ve mutlaka soğan kürünü denemelisin
benim arkadaşımın çok iyi bir doktoru var ona bende başlamak istiyorum ama istanbulda diye sıkıntılı benimki istanbulda yaşasam mutlaka ona giderdim eğer gerçekten istiyorsan arkadaşıma sorabilirim adını ve telefonunu

Son düzenleme:

canm hiç bilmiyorum istanbulu bilen arkadaşlar yardımcı olur mutlaka.yani ille başka dr.ları dene demiyorum eğer dr.n yaklaşımını sevdiysen sana güven verdiyse aklında soru işareti bırakmıyosa devam et.adetlerinn düzenli olması çok iyi.evet klomene 5.gün başlanıyo içiyosun 5gün sonra adetinn 13.günü yumurtaların gelişmişmi diye bakar dr.n yeterli olgunluğa geldiyse çatlatma iğnesi yapar.ama bilmiyorum belki senn yumurtan kendiliğinden çatlıyodur benmki çatlamadığı için iğne ile çatlatılıyor.sonrada çalışmalar başlar.canm benm 3.klomen denemem bu ay daha bana bu ay olmazsa rahim filmi çekelim dedi dr.m.sen hemen istiyosunya ondan önce rahim filmi çekilse daha iyi olur dedim.çünkü tüplerde tıkanıklık varsa öncesinde yapılan tedaviler boşa gidiyo.aslında mantıklı olarak ilk aşama rahim filmi ve spermiyogram olmalı.istersen 1-2ay klomen kullanırsın sonra sorarsın dr.na rahim filmini.tedavi süreçleri böyle canm ama en önemlisi rahat olman kafandan o düşünceyi atabilmen bu tam olarak mümkün olmuyo tabi de en azından bu ay olmalı diye stres yapma.sonuçta verecek olan Allah.biz tedavimizi olacağız gerisi O'na kalmış...

canım ben istanbulda değilim ama istanbul anadolu yakasında olan sultanbeyli ersoy hastanesine gidiyorum suna hnma çok uzak bize ama eltimin druydu onun tavsiyesiyle gittim tedavim esnasında bana çok ilgili davrandığı için bebeğim oluncada ona devam ediyorum yoksa bize çok çok ters yani
öncesinde de kartal umut hastanesi var birsen hnm oda diğer eltimşn dru ama ben pek uısınamadım ona o yüzden şidiki drumdan çok memnunum hatta benim gibi pko olan bir akrabamıda ona yönlendirdim
çokyoğun bir dr öğlene kadar çalşıyor
sen tam olarak nerede oturuyorsun

canım inşallah dediğin gibi olur, yumoşcuklarım gelişmiştir.. metformini içiyorum.. günde 1 tane 850 mglık içiyorum ben.. her gece yatmaya yakın yutuyorum.. iğne konusunda şanslısın.. ben bir sürü yeri gezdim dolaştım yok yok yok.. bulmanız neredeyse imkansız diyor hepsi.. bende ovitrelle aldım geçen ay.. benim doktorun kliniğinde piyasaya göre hem daha ucuzdu.. sıkıntı olmadı yani..
rahim filminden hiç korkma canım.. cidden sıkıntı yok.. ben inatla anestezi istedim doktor asla gerek yok, daha hiç anestezili çekmedim ben rahim filmi dedi ve çok şükür çok kolay geçti benimki.. yazılanları çok okuyup beynini bulandırma doktoruna güven derim.. benim doktor ara filan verdirtmedi.. aksine rahim filmi çektirdiğimde de klomene devam ettim.. ve şansı artıralım dedi.. doktoruna güveniyorsan sıkıntı olmaz merak etme sen :KK54:

kızlar soğan içince mideniz yanmış, ağrımış filan ya..
bugün İbrahim Saraçoğlu dedi ki; eğer midenizde ülser,gastrit gibi şikayetleriniz varsa sakın soğan yapmayın dedi.. ağrılarınızı artırır dedi..
ben de ileri derecede reflü var ne yesem ağzımın içinde kalıyor sanki.. :KK9: soğan yediğimde hele mafediyor beni.. saatlerce sıkıntı çekiyorum.. suyunu daha hiç denemedim ama 6. klomen ayımın sonunda hala bebek yoksa kesin deneyeceğim.. belki de benim sebebim o olur bakarsınız oluverir.. :KK9:

inşallah canm bukadar zormuymuş bu iğneyi bulmak.sen ankarada değilmiydin canm orda daha iyi bulman lazım aslında.inşallah benmkide ağrısız acısız geçer ve temiz çıkar.bende dr.ma güvenip ve ona bırakayım ozaman.sağol canm rahatlattığın için.

her doktor hemen rahim filmi vermez bir kaç denemeden sonra verir ama bence ilk önce rahim filmi hormon testleri ve spermiyogramı yaptırıp tedaviye başlamak en güzeli çünkü rahimde sorun varsa tüpler tıkalıysa ne kadar klomen içersen iç fayda etmez yada hormonlarında sorun varsa belkide eşinde sorun var neden boşu boşuna sadece sen tedavi göreceksin değilmi ilk önce o sorun giderilmeli diye düşünüyorum ben herkesin düşüncesi farklı yönde sana hangisi uyuyorsa onu uygulamalısın bence. birazda kendimizin doktoru oluyoruz istanbulda değilim ben ailem orda ama hsg çektireceksen bir yeri tavsiye edebilirim bakırköyde radyotom ben çok memnun kaldım ve mutlaka soğan kürünü denemelisin
benim arkadaşımın çok iyi bir doktoru var ona bende başlamak istiyorum ama istanbulda diye sıkıntılı benimki istanbulda yaşasam mutlaka ona giderdim eğer gerçekten istiyorsan arkadaşıma sorabilirim adını ve telefonunu

canım radyatomun numarası varmı sende. bende çektireyim. onu çektirmek için belli bir tarih gerekiyormu adet öncesi sonrası gibi. arkadaşın tedavinin karşılığını gördümü. memnunsanız o doktordan numarasını verirsen çok mutlu olurum. ben dün nisa hastanesine gittim. bugün medical park a. şimdi hangisinde devam etmeliyim diye tereddütteyim. dünkü fitil vermedi iltihapımı görmedi.bugünkü gördü. dünkü rahim filminden bahsetmişti. bugünkü bahsetmedi. dünkü daha genç doktor bugünkü daha yaşlı. ama senin tavsiye edeceğin doktor konusunda daha iyi ise gidebilirim canım. çok sağol.

canm hiç bilmiyorum istanbulu bilen arkadaşlar yardımcı olur mutlaka.yani ille başka dr.ları dene demiyorum eğer dr.n yaklaşımını sevdiysen sana güven verdiyse aklında soru işareti bırakmıyosa devam et.adetlerinn düzenli olması çok iyi.evet klomene 5.gün başlanıyo içiyosun 5gün sonra adetinn 13.günü yumurtaların gelişmişmi diye bakar dr.n yeterli olgunluğa geldiyse çatlatma iğnesi yapar.ama bilmiyorum belki senn yumurtan kendiliğinden çatlıyodur benmki çatlamadığı için iğne ile çatlatılıyor.sonrada çalışmalar başlar.canm benm 3.klomen denemem bu ay daha bana bu ay olmazsa rahim filmi çekelim dedi dr.m.sen hemen istiyosunya ondan önce rahim filmi çekilse daha iyi olur dedim.çünkü tüplerde tıkanıklık varsa öncesinde yapılan tedaviler boşa gidiyo.aslında mantıklı olarak ilk aşama rahim filmi ve spermiyogram olmalı.istersen 1-2ay klomen kullanırsın sonra sorarsın dr.na rahim filmini.tedavi süreçleri böyle canm ama en önemlisi rahat olman kafandan o düşünceyi atabilmen bu tam olarak mümkün olmuyo tabi de en azından bu ay olmalı diye stres yapma.sonuçta verecek olan Allah.biz tedavimizi olacağız gerisi O'na kalmış...

ben en kısa sürede inşallah spermiyogram ve rahim filmini yaptırmak istiyorum. hormon testim normal çıktı.

canım ben istanbulda değilim ama istanbul anadolu yakasında olan sultanbeyli ersoy hastanesine gidiyorum suna hnma çok uzak bize ama eltimin druydu onun tavsiyesiyle gittim tedavim esnasında bana çok ilgili davrandığı için bebeğim oluncada ona devam ediyorum yoksa bize çok çok ters yani
öncesinde de kartal umut hastanesi var birsen hnm oda diğer eltimşn dru ama ben pek uısınamadım ona o yüzden şidiki drumdan çok memnunum hatta benim gibi pko olan bir akrabamıda ona yönlendirdim
çokyoğun bir dr öğlene kadar çalşıyor
sen tam olarak nerede oturuyorsun

ben avrupa yakasındayım canım. karşıya gitmek zor olur benim için bu tarafta bildiğiniz doktor varsa memnun olurum. çok sağol.

canım radyatomun numarası varmı sende. bende çektireyim. onu çektirmek için belli bir tarih gerekiyormu adet öncesi sonrası gibi. arkadaşın tedavinin karşılığını gördümü. memnunsanız o doktordan numarasını verirsen çok mutlu olurum. ben dün nisa hastanesine gittim. bugün medical park a. şimdi hangisinde devam etmeliyim diye tereddütteyim. dünkü fitil vermedi iltihapımı görmedi.bugünkü gördü. dünkü rahim filminden bahsetmişti. bugünkü bahsetmedi. dünkü daha genç doktor bugünkü daha yaşlı. ama senin tavsiye edeceğin doktor konusunda daha iyi ise gidebilirim canım. çok sağol.

bence sana verdiğim numarayı ara onlar en doğrusunu sana söyleyeceklerdir biraz önce arkadaşımı aradım istersin diye dışardaydı mesaj at dedim numarasını mesaj atar atmaz sana özel mesaj atıcam eşi fıtık ameliyatı oluyormuş koşturuyorlardı o yüzden müsait olunca bekliyorum dedim
Yücetarla Cd. No: 41 Zuhuratbaba
Tel: (0212) 570 62 12

X