Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

karabocuq heyecanla yarını beklıyorum ınşallah degerın yukselır bence yukselecek canım hıc stres yapma

inş canımmmm sizler benm destekçilerimsinz sizlerde olmasanz kımseyle dertleşip konusamıom kımseye bısey dıemıorm sagolun ıykı varsınız rabbım gönlünüzden gecen her seyı tez zamanda verr umarım

Allah Razı Olsun senden canım benim ya sen de benim içime su serpiyorsun.... ne bileyim işte ağrılar artınca sana derken kendim panik yaptım....
ailenin yanına gidersin durumun belli olsun gerçi ilk 3 ay yolculuk vermiyor pek doktorlar ama konuşursun bunları...

kızlar yemek yemek için çıkıyorum ben gece görüşürüz yine :))

keşke içmeseydin bicimmm bugun kendımı biras sinirli gergin bi o kadar da duygusal hissediorum çok ağlamaklıyımmm içimden böle hüngürr hüngürr ağlamak geçioo hem annemide babamıda cok özledimm

canım çok mu uzaklar?yarın dr dan snra gidemez misiniz?benim de çok uzakta arabayla 20 saat:))hamiş kalırsam gelir annem herhalde ama senin gibi bi süre geçer yine de ve çok zor gelir o bile bana da..babam ise 12 yıl oldu vefat edeli.hamile kalırsam en çok üzüleceğim şey de bu olacak herhalde.eşimin babası da yok.bi dedesi bile olmicak çocuğumuzun..

umarım bu yazımla için ferahlar çünkü ben hamileleiğimi 6.haftasında farkettim nedeni de sanki regl olacakmışım gibi kasıklarımın ve her yerimin ağrımasıydı bu o kadar normal kii ve benim de 2.çizgim o kadar silikti ki yoktur diye çöpe atmıştım keza 6 haftalıkken bile silik çıkmıştı 2700 dü hcg seviyem o yüzden içini ferah tut bence seninki çok ama çok daha güçlü bir mercimek

adete yakın da önermem adet bittikten sonra ancak olur çünkü zaten dondurulduktan sonra iyileşmesi için 10 güne ihtiyacın var adet ol temizlen sonra canım...

haklısın ama dayanamıyorum bu kasıntıya yumurtlama olmamıstı belkı adetım gecıkır ılk kez gecıksın ıstıyorum gelmesın bu ay :))

ewet cnm bı durumum bellı olsun doktor söler zatn mesafe yakın ya belkı bısey demes

tesekkur ederım canım amınn senın degerın yukselsın sag salım kucagına al melegını bızde arkanızdan gelelım :)))

yasmin canım cevap yazdım sana gördün demi çıkıyorum ben de ozzy sana da yazdım canım
yasmin adet ol bitsin öyle dondurma işlemi olsun diğer türlü olmaz canım...

teşekkür ederim kızlar..bu forum bağımlılık yapıyo biliyo musunuz:)bakmadan duramıyo insan!yzamasam bile geceleri işten gelince açıp atlaya atlaya neler olmuş die bakıyorum bi:)

yasmin canım cevap yazdım sana gördün demi çıkıyorum ben de ozzy sana da yazdım canım
yasmin adet ol bitsin öyle dondurma işlemi olsun diğer türlü olmaz canım...

gordum hayatım tesekkur ederım aksam gorusuruz afıyet olsun sana bende randevumu erteleteyım:)optum canım

canım bendede pko var. bu tanıyı kesin olarak hormon tahlilin sonucunda öğrenebilirsin. her saç dökülmesi pko lu demek değildir.dökülme mevsimsel, stress vs gibi nedenlerlede olabilir. aklına takma.

ewet cnm bende daha cok yenı oldugunu hıssedıorum hersey yarın bellı olcak degerm bır artsn 1000leri bi bulsun deli gibi herkese ilan eticem hamıle oldugumu kendım bıle daha sewinemedim inanrmsn

ewet cnm bende daha cok yenı oldugunu hıssedıorum hersey yarın bellı olcak degerm bır artsn 1000leri bi bulsun deli gibi herkese ilan eticem hamıle oldugumu kendım bıle daha sewinemedim inanrmsn

içini ferah tutu
senin değerin kaçtı?

canım bendede pko var. bu tanıyı kesin olarak hormon tahlilin sonucunda öğrenebilirsin. her saç dökülmesi pko lu demek değildir.dökülme mevsimsel, stress vs gibi nedenlerlede olabilir. aklına takma.

saol cnm cevabın için..
endişe ettim hormon testinde çıkacağınıda bilip bilmediğimden öğrenmek istedim çok teşekkür ederim yaptırimde içim rahatlasın barii..
Bunu öğrenmiş oldum merak ediyordum hormon testinde çıkar mı diye..
Umarım sağlığına kavuşursun

kızlar yemek yapmam lazım ben cıkıyorum aksam gelebılırsem gorusuruz karabocuq telefondan takıp edecegım senı yarın bıcımı de tabı guzel haberlerle beklıyorum sızı kendınıze ıyı bakın gorusuruz....

destegn ıcın saol canım ben anca sonucu 2.5 gııbı alrm 3 gıbı falanda sıze yazarımıns sewınerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…