Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ben özel bir unıversıte hastanesınde kürtaj olmuştum doktorlar ılk gebelıklerın boyle olmasının normal olduğunu doğsa bıle sakat olacağını 2. ve 3. gebelıkte olursa aynı durum o zaman araştıralım dedi bu arada mol gebelık dıye bışey varmış ona baktı Allahtan o diilmiş benım pko olmayan 2 arkadaşım da da aynı donem aynı problem oldu kalp atışı olmadığı için aldılar...

hayıt tohumu falan diye okudum bugun başladım içmeye hatta şu anda içiyorum günde 2 kez içecegım. pekı LH degeri yüksek olup bunu düşürmeyi başarabılen arkadaş var mı?

evet mol gebeligide duymustum daha önce...
senin peki son durumun nedir yine gecikti degilmi regl mi bekliyorsun ??
bu sogan cok kötü kokuyormu ??

hayıt tohumu falan diye okudum bugun başladım içmeye hatta şu anda içiyorum günde 2 kez içecegım. pekı LH degeri yüksek olup bunu düşürmeyi başarabılen arkadaş var mı?

hayit tohumu hapini kullandim ben üc ay ve en son ay hamileydim... Lh degeri hakkinda bilgim yok malesef

hasankeyf diye bir arkadaş vardı bu sitede soğan suyu formunda hatta konuyu o açmıştı ikisini de birlikte kullanmış o ay hamıle kalmış sonuçta soğan da yarıyomuş sen de bı bak ıstersen...

evet canım okudum o sayfayı sonuna kadar hemde ben 2 ay önce klomen kullanırken soğan yapmıştım ama birden reglyim geldi hemde çok hemde yumurtlama akıntısı ile karışık tı bende dedimki klomenle oluşan yumurta kesin gitti dedim o ay doktora gittim kontrole yumurta oluşmamış dedi.bence oluştu ve gitti.o yüzden bugün ilaç kullanmaya karar verirsem soğanı bırakacam gerçi 3 gün daha yapmam gerekliydi ama ayyyyy bilmiyorummm.
bide burda yazan arkadaşlar çok deneyimliler hep diyorlardı kürlerle beraber ilaç kullanmayın diye

hayıt tohumu sayfasındakiler şey diyordu lh ım düştü filan.bence o sayfaya göz at.ben kullanmadım ama kullananda çok memnunmuş.

canım ben de senin için dua edeceğim güzel sonuçla gel ve tedavine devam et :))
canım merakla bekliyorum benim ateş 37.5 tavan yaptı bu gün :)) ama korkuyorum gene de... bu denli iyi gidip de adet olmaktan...

desenize ptesi büyük gün sen ben bicimm ayy inş.hepimiz güzel haberler veririzz kız kanda baktr tabiki diolarki aksam yat tutsun sabah kanda bellı olur diolarr
canım
ayy bende sankii bugun bebeğimin büyüdünü yani büyüdünü demiimde degerinnn arttıgını hissediorumm allahım nolur sewndir bizleriii
ayy gözüm yaşardı maşallahın var karabocuq hep böyle olumlu düşün işte ya budur....
canım benim hislerin seni yanıltmayacak az kaldı :))

ewet mercimeğim şuan benımleeee ve inş fasulye olma yolunda ilerliyoruzz teyzelerii
bu hcg hormonuçok yaradı sana canım benim pozitif düşüncelerle doldun farkındasın de mi? Allah ım sonuna kadar götürmeni nasip etsin :))

bir tek Lh yüksek metformin(şeker hapı) ile birlikte hayıt tohumu dengeleyecektir.... bebek de düşünüyorsan bu ikisi hamile kalmaya da yardımcıdır...
karbonhidratlı besinlerden uzak durursan Lh güzel düşüyor...

adaçayı düzenli içildiğinde kısırlığa neden oluyor ne yazıkki.... onun yerine hayıt tohumu için gebelikte bile içilebilen yan etkisi olmayan bişey bu...

canım ben soğan suyunu yapınca içine 2 damla limon sıkıyodum tat fln kalmıyodu ılık ılık bir dikişte içiyodum...
şuan içinde bende anlamış deilim açıkçası reglım ınanılmaz düzensiz işte bu ay doktor yumurtlama takıbı onerdi klomenle ama ben ne yapıcamı bılmıyorum daha evvel sadece soğan kullanıp hamıle kalmıştım acaba bu ay da sadece soğan mı denesem olmazsa mı başlasam bılemıyorum valla birde arkadaşlar siz yumurtladığınızı nasıl anlıyorsunuz en de ılk defa bu ay sag yumurtlağın ınanılmaz ağrıdı bebek sandım doktora gıttım çatlamış dedi normalde ağrımı oluyor:S

ateşin güzel gidiyor canım şimdi önümüzdeki birkaç gün düşük devam eder böyle sen de yükselmeden değerlendirirsin gün aşırı ilişkiyle bu düşük günlerini...

ateşin güzel gidiyor canım şimdi önümüzdeki birkaç gün düşük devam eder böyle sen de yükselmeden değerlendirirsin gün aşırı ilişkiyle bu düşük günlerini...

çok teşekkür ederim canım anladım.sen nasılsın bu arada ÇOK HEYECANLIMISIN.hadi bakalım ayyy inşallah yarın güzel haberlerini yazarsın.

çok teşekkür ederim canım anladım.sen nasılsın bu arada ÇOK HEYECANLIMISIN.hadi bakalım ayyy inşallah yarın güzel haberlerini yazarsın.

evet çok heyecanlıyım akıntı arttı adet sancıları arttı progestanım da bitti şu anda ilaç içmediğimden korkularım var inşallah bişey olmadan yani adet gelmeden doktora gitmek nasip olur ateşim 37.5 tu bu sabah :)) başım ağrıdığından mecburen minoset içtim o ateşimi de düşürecek ama napalım başım berbattı....
dua edin bana.... biraz garip tuhaf hissediyorum kendimi... yarın nasıl da heyecanlı olacağım kimbilir.... sağol canım benim....

senin adetlerin düzeni nasıl kaç günde bir?
netim açık biraz işlerim var sonra gelirim yine öptüm kızlar görüşürüz...

Son düzenleme:
arkadaşlar aranızda hamile kalan var mı varsa nasıl kaldınız ne tedavisi kullandınız ne olur bir yardım 3 yıllık evliyim bıktım artık her ay her ay uzulmekten

arkadaşlar aranızda hamile kalan var mı varsa nasıl kaldınız ne tedavisi kullandınız ne olur bir yardım 3 yıllık evliyim bıktım artık her ay her ay uzulmekten

benim klomen ve çatlatma iğnesi tedavisinde2. ayım bu ayımdan umutluyum...
bu tedaviler 4 ay denenebilir olmazsa iğneli tedavilere geçilir canım umut her zaman var....
sadece metformin(şekerhapı) içerek de insülin direnci dengesi ile yumurtlama sağlanılıp gebe kalan arkadaşlarımız da oldu

sen bu güne kadar hangi tedavilerden geçtin?

Son düzenleme:

çok bomba yaaa koptum:)

keşke içmeseydin bicimmm bugun kendımı biras sinirli gergin bi o kadar da duygusal hissediorum çok ağlamaklıyımmm içimden böle hüngürr hüngürr ağlamak geçioo hem annemide babamıda cok özledimm

ewet mercimeğim şuan benımleeee ve inş fasulye olma yolunda ilerliyoruzz teyzelerii

inşallah canım güzel haberi vereceksin pazartesi
ben malesef bu sabah ateşimi ölçemedim eşim kursa gidiyor geç kaldı sandık fırladım ayağa ateşimi ölçmeden meğerse saattler geri alınmış neyse eşimi geçirdim biraz ağrım vardı regli olacakmışım gibi ateşimi ölçtüm 36,2 çıktı neyse uyudum saat on gibi kalktım 36,6 ama biraz önce regli oldum malesef bu ay dinlenmek istiyorum sadece metformin içicem başkada bişi yapmıycam çok yoruldum artık tükendim

çok teşekkür ederim ilgin için. metformini 3 yıldır içiyorum karbonhidratlı elimden geldikçe beslenmıyorum montignac diyetı yapıyorum 6 kılo verdim. ama LH yüksek çıkıyo işde bugun 2.günum hayıt tohumu içiyorum günde 2 kez inşallah işe yarar yaramazsa sogan suyu içeyim diyorum ne dersınız

ya canım benım doktorum bir tedavi vermedi dene dedi sonra ben bu soğan suyunu duydum hamile kaldım sonrası malüm kalbi atmadığı için aldılar sonra başka tedavi vermedi 3 ay ara verdık 2 aydır denıyoruz ama bende umut yok dun kasıklarımda şiddetli ağrı var diye bir arkadaşımın doktoruna gıttım o klomeni önerdi bılemıyorum ne yapacağımı...

ya canım benım doktorum bir tedavi vermedi dene dedi sonra ben bu soğan suyunu duydum hamile kaldım sonrası malüm kalbi atmadığı için aldılar sonra başka tedavi vermedi 3 ay ara verdık 2 aydır denıyoruz ama bende umut yok dun kasıklarımda şiddetli ağrı var diye bir arkadaşımın doktoruna gıttım o klomeni önerdi bılemıyorum ne yapacağımı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…