Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım utandırdın benii
seve seve her zaman elimden geldiğince yardımcı olurum
yeterki herkesin muradı olsun

güzel arkadaşım abartmıyorum iyiki varsın
senin yüreğin temiz bana da çok uğurlu geldin,canım ...sonuç ne olursa olsun sayende iyi hissediyorum kendimi...

inş gzel sonclarla gelicez ikimizde ptesi günüüü içim kıpırr kıpırrr

aynen benim de içim kıpırtılı ben senin kadar cesur olup sonucumu almaya gidemezdim... Allahtan internetten öğreneceğim :)) öğrencilerin üniversite sınav sonuçlarını öğrenmeleri gibi bilgisayar ekranından çok daha fazla heyecanla merakla alacağım sonucumu....geçen ay zor olmuştu geçen ay negatifi internetten evde yalnızken öğrenmiştim...canım ben çıkıyorum netten yarın görüşmek üzere...

iyi pazarlar kızlar :))

Son düzenleme:
canım sorun olmaz merak etme.... kanama yerleşme kanamasıysa en az 6 gün sonra değer yükselmeye başlar ve kandan baktırırsın canım korkmadan bekle daha da yorma kendini...

Bugun doktorumu aradım, normal dedı. Tedavıye devam yanı

iim canm bende henüz bişey hissetmiorm sadece agrlarm oluo onun dıında baska bısey yok ne uyku hali ne mide bulantısı :26:

ben iki gündür dokunsan ağlıyorum valla hele bugün eşimle tartıştım çok komik bir sebepten iki saat ağladım gözlerim balon gibi çok ilginç öyle ağrım falan yok arada kasıklarımda batmalar oluyor göğüslerim felaket acıyo ağrı yok ama dokunamıyorum ve uyku halim var biraz ama mide bulantısı yok

tekrar idrar testi yapmadınmı canım bugünde yapsana belki belirmeye başlar 2. çizgi

pazartesiyi bekliycem canım kendimi öyle şartladım ama aldım iki tane testim var ne olur ne olmaz die :)

ateşin çok iyi gidiyor canım sabitlenmiş...umut çok bence ama bakalım ne olacak?
benim için söylediklerin de inşallah çıksın:))

inşallah çıkar tatlım çok isterim ateşimde bakalım yarın sabah yine aynımı olacak bu bekleyiş çok stresli ya inan düşünmekten artık başım ağrıyor

karabocuq tebrıkler canımcoook sevındım degerın yukselecek hıc korkma canım...
bıcım sen ne zaman yapacaksın testi?

gyaman gecmısı tam okuyamadım ama sende test yapmıssın ama cıkmamıs.. ama belırtılerın hamılelık belırtısı ınsallah sende verırsın guzel haberi...
ben telefondan takıp edıyorum forumu mısafırlerım vardı kayınvalıdem gorumcem 3 aylık cocugu ıle... bıde yolda usutmusler cocugu bronsıt olmus neyse kı bugun gıttıler bende dınlenıyorum cok yorulmusum ya:)) sureklı hadı artık sızınde olsun dıyıp durdular esım sagolsun soylemıs tedavı oldugumu aılesıne aslında soylemek zorunda kalmıs ama yine de soylenıp durdular... hatta onlar burdayken acıle gıttım enfeksıyondan artık strestenmıdır bılmıyorum ama bıcım sende de vardı rahım agzı yarası kasıntı ve yanma yaptı mı hıc sana? 3 tane antıbıyotık 1 fıtıl ve krem verdı doktor ılaclar bıtınce tekrar gıdecegım yaraya bakarız ona gore dondururuz dedı ben cekemıyorum artık dondursunda kurtulayım

Bugun doktorumu aradım, normal dedı. Tedavıye devam yanı

anladım canım ama anlamadığım sen çok çok regl oldun mu yani?
bence dediğim tarihte sen yine testini yap canım... yeni tedaviye başlamadan testini yap bence...

bende de aynı gerginlik var hassasım ve alınganım bu aralar
karabocuq tebrıkler canımcoook sevındım degerın yukselecek hıc korkma canım...
bıcım sen ne zaman yapacaksın testi?
canım pazts günü kandan baktırıp sonucumu internetten alacağım :))

hayırlı haberlerle gel canım bu ay ben umutluyum guzel haberlerle geleceksın merakla bekleyecegım yazamıyorum telefondan ama takıp edıyorum sızı

hayırlı haberlerle gel canım bu ay ben umutluyum guzel haberlerle geleceksın merakla bekleyecegım yazamıyorum telefondan ama takıp edıyorum sızı

canımsın ya sağol canım kasım ayı senin ayın olsun :))
inşallah güzel haber veririm...

canımsın ya sağol canım kasım ayı senin ayın olsun :))
inşallah güzel haber veririm...

ya canım benım hıc umıdım kalmadı kayınvalıdemler burdaydı bugun gıttıler enfeksıyon ıcın fıtıl kullanıyorum ınternette ılıskı olmaz dıyor fıtıl kullanırken o bıtınce bayramda esımın aılesının yanında olacagız ve benım eger yumurtlama olmussa bıle bu ay coook zor ama yaramı donduracagım karar verdım bu kasıntı cok rahatsız edıyor benı sende de oluyormuydu? ve devlet hastanelerı donduruyormu?

dondurma işlemi pahalı olduğundan devlet yakma işlemi yapıyor canım ama o da küçük yaralarda risksiz sen bilirsin ben 170 tlye dondurmuştum yarayı...
bence yarayı hallet 10 gün sonrasında ilişki olabiliyor yaradan sonra...bende kaşıntı da akıntı da boldu.... kurtuldum şükür....

eşim çağırdı canım çıkmam gerekli canım...
görüşürüz :) ara sıra gel dua edeceğim senin için her şey yolunda gitsin canım

Son düzenleme:

bende de kasıntı ve akıntı cok bende devlet hastanesındekı doktora gıttım bu ay ılk kez ama yaktırmayı onermıyor kımse bende ozele gıderım canım cok sagol bu kasıntıdan kurtulayım da rahatlayım ya (
gorusuruz canım bende melegın gelsın bu ay dıye dua edecegım :))

Son düzenleme:
gyman testı yenılednmı canm bende öyleydım televizyonda sarkı dınlerken bıle aglıyordum

inşallah ya çok tşk ederim keşke güzel haberi verebilsem bakalım hayırlısı

bende de aynı gerginlik var hassasım ve alınganım bu aralar

evet ya öyle oluyor ama bu regli belirtiside olabiliyor o yüzden bakalım bekliyorum

gyman testı yenılednmı canm bende öyleydım televizyonda sarkı dınlerken bıle aglıyordum

yok canım yenilemedim biliyorsun 30 ila 35 günde bir oluyorum o yüzden en azından 35 günü doldurup test yapayım diyorum ama pazartesi günü sabah yapıcam olmadı gider kan veririm

desenize ptesi büyük gün sen ben bicimm ayy inş.hepimiz güzel haberler veririzz kız kanda baktr tabiki diolarki aksam yat tutsun sabah kanda bellı olur diolarr

desenize ptesi büyük gün sen ben bicimm ayy inş.hepimiz güzel haberler veririzz kız kanda baktr tabiki diolarki aksam yat tutsun sabah kanda bellı olur diolarr

evet cnm pazartesi büyük gün herkes güzel haberler versin inşallahhh
ya kanda çıkmayan da okumuştum burda çok ilginç ama tabi bu binde bir olan birşey sanırım ama kan evet kesin sonuç ay az kaldı ya çok heyecanlıyım hepimiz için

ayy bende sankii bugun bebeğimin büyüdünü yani büyüdünü demiimde degerinnn arttıgını hissediorumm allahım nolur sewndir bizleriii

biçimcim demekki ronya sana çok yardımcı olmuş,şimdide sen bize çok yardımcı oluyon ne güzel ben bayılıyorum burdaki güzel ilişkiye.iyiki varsınız
HADİ KIZLAR PZT. BÜYÜK GÜN 3 KİŞİNİN HABERLERİNİ ALACAZ inşallah,sonra da sıra bize gelecek inşallahhhhhh.değilmi arkadaşlar...

ayy bende sankii bugun bebeğimin büyüdünü yani büyüdünü demiimde degerinnn arttıgını hissediorumm allahım nolur sewndir bizleriii

sarıl bebeğine çünkü o artık seninle bizimkisi piyango keşke mucizemiz gelse ama sen sakın ümitsizliğe kapılma güzel şeyler düşün Allah büyüktür merak etme büyüycek inşallah senide bırakmıycak

ay azından bal damlıyor inşallah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…