Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım yarın sabah zaten çok erken kalkıcam dokuzda lazerde olmam lazım o yüzden teyzemin kızındayım yedibuçuk gibi beni eve bırakıcak eniştem ben sabah erkenden yaparım testi ve sekize doğru evden nete girer yazarım çok umutlanmayalım ya ben pek ihtimal vermiyorum ama öyle olursada burda kocamannn harflerle hamileyim diye yazarım valla çok hevesim var :KK1::KK1:
canım ilgin için çok saol Rabbim gönlüne göre versinn şöle minnacık bir bebekçik :KK16::KK16:

bnde ümitszce yaptımmm biliosunnn bncee sende hamilesinnnnnnnnnnnnn gör baq

bnde ümitszce yaptımmm biliosunnn bncee sende hamilesinnnnnnnnnnnnn gör baq

ay inşallah yaa keşkee canım iyiki varsınız saolasınnnn :KK16:
çıkıyorum şimdi hayatım yarın görüşürüz misafirlikteyim çünkü çok kalamıyorum Allah rahatlık versin..

.[COLO.R="#FF0000"]kızlarrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:kan sonucumu aldım ve doktor hamilesin ama daha cok yeni ya bi haftalık ya iki haftalık dedi degerimde 88.42 deger düşük cunku gebelık henuz cok yenı dedı ptesi birdaha kan vercem inş o zamana kdar degerim yukselir allahım.kızlarr ilaç falan hepsi boşş ben bu ay ilaç kullanmadm tek kullandgm sogan suyu ve metamorfinn bütün dualarım sizlerle kızlarr inş inş sizlerde en kısa zamanda verirsiniz hamile haberlerini :KK52: [/COLOR]

ALLAHIIIIMMMM!!!
inanmıyorum canım yaaa..çok mutlu oldummm..tebrikler:):)):):):):):):):):):
inşallah kucağına almayı da nasip eder Allah'ım..dikkat et ama artık kendine.bissürü temizlik yaptın bu ay bide yaa!!kalkma hiç mümkünse.yat,dinlen..
kızlar,sıra sizde,sizden de bekliyorum bu ay hadi baklım..:)

ALLAHIIIIMMMM!!!
inanmıyorum canım yaaa..çok mutlu oldummm..tebrikler:):)):):):):):):):):):
inşallah kucağına almayı da nasip eder Allah'ım..dikkat et ama artık kendine.bissürü temizlik yaptın bu ay bide yaa!!kalkma hiç mümkünse.yat,dinlen..
kızlar,sıra sizde,sizden de bekliyorum bu ay hadi baklım..:)

gercekten mucize oldu benmki inş tek tek herkes birer bomba patlatırrr gyaman srada ondan cok umutuyum sonrada bicmdennn ikside hamile bence :KK52:

gercekten mucize oldu benmki inş tek tek herkes birer bomba patlatırrr gyaman srada ondan cok umutuyum sonrada bicmdennn ikside hamile bence :KK52:

tebrikler tatlım inşallah kucağınada hayırla sağlıkla sorunsuz bir gebelikle alırsın bebişini değerin yüksek çıkmış daha hala hamilemiyim diyosun kız Allah seni beni baya güldürdün.hadi güzel haberler gelsinnn hamişler çoğalsın gerçi hamile kalan daha gelmez oluyorda

tebrikler tatlım inşallah kucağınada hayırla sağlıkla sorunsuz bir gebelikle alırsın bebişini değerin yüksek çıkmış daha hala hamilemiyim diyosun kız Allah seni beni baya güldürdün.hadi güzel haberler gelsinnn hamişler çoğalsın gerçi hamile kalan daha gelmez oluyorda

aman ne bilim o kadar inandrmısımkı ılacsz hamiş kalmıcama inanamıorm daha :)) yok yok ben burdayım her anımı her dakıkamı neler yasadımı gene sizlerle paylaşıcam ben burdan sizlerden cok şeyler öğrendim özellikle bBİCİMDEN bir cok konuda onun yorularıyla doktora gittim benn allah razı olsun hepinizden arkadaslar allahım tez zamanda hepinize bu duyguyu yasatsın inş.:2: ne kadr duygusalım ya :KK43:(

reyyan ve karaböcüg ikinizide tebrik ederim allah analı babalı büyütsün inşallaaahhh :))) hamilelerin duası kabul olurmuş, bizede bol bol dua edin allahım bizide biran önce kavuştursun bebeklerimize inşallah...

reyyan ve karaböcüg ikinizide tebrik ederim allah analı babalı büyütsün inşallaaahhh :))) hamilelerin duası kabul olurmuş, bizede bol bol dua edin allahım bizide biran önce kavuştursun bebeklerimize inşallah...

dularım inanınki sizlerle arkadaşlarr

kızlar size bir olay anlatıcam ne kadar inanırsınız bilmiorum ama ben inanddm ve uyguladım..bi yerde okumustum bi sitede birisi yazmıski hamile olan biri size toka küpe künye vs gibi bişey alr verir ve verrken inş sende hamile kalrsın derse ve siz hamile kalana kadar onun size aldıgı seyi takmaya dewam ederseniz cok kısa sürede hamile kalcaksnız yazıodu ben bunu okudum bianda inandım yan komsum hamileydi öle cok pahalı bişey demedim küçük saç tokalarından aldırdım pembee ve dua etti benm için ben onu kafamdan hiç çıkarmadm halada kafamda ve şuanda hamileyim bunu yapalı 2 ay olmştu ve aht etmiştim egerki hamile kalrsam bunu kızlarla paylaşacagm demiştim.işte böle ben inandm yaptm ve hamileyim inş sizlerde en kısa zamanda hamiş kalırsınız

aman ne bilim o kadar inandrmısımkı ılacsz hamiş kalmıcama inanamıorm daha :)) yok yok ben burdayım her anımı her dakıkamı neler yasadımı gene sizlerle paylaşıcam ben burdan sizlerden cok şeyler öğrendim özellikle bBİCİMDEN bir cok konuda onun yorularıyla doktora gittim benn allah razı olsun hepinizden arkadaslar allahım tez zamanda hepinize bu duyguyu yasatsın inş.:2: ne kadr duygusalım ya :KK43:(

ne güzel göreceksinde inşallah değerin katlanacakk katlanacakkk sonra keseyi sonrada bi fasulyecik göreceksin.evet bicim arkadaşımız asla yılmadı burda bilgilendirmekten bizlere teselliler vermekten Allah ondan razı olsun gönlünde ne varsa kabul buyursun.bak girmezsen görmezsem soracamm he bicime :KK70: şaka gerçekten aman herkez hamile kalsında bu topiğe giren olmasın yeterki evlatcıklarına kavuşsun herkes.

bende dün kontrole gittim herşey normal hatta o kadar normalki ben belirtisizlikten delirecem akıntıda azaldı.özele gitmiyorum ssk ya gidiyorum o yüzden pekte rahat değilim nedense başlarından savar gibi konuşuyorlar bende ilgi istiyorum herşeyi sormak istiyorum ama nafile.kalp atışlarını ve evde dinleyebileceğimiz bir cihaz buldum netten bana o ninni gibi geliyor almayı düşünüyorum.bakalım işe yarıyormu 90 tl idi.şimdi hareket olmayınca yokmuş gibi geliyor ama hareket olunca sanırım daha havaya gireceğim.

benimde 26 sında regl olmam gerekiyodu ama olmadım... sinirlerim gerilmeye başladı şimdiden ümidim yok :KK43:( benim eşimde hareket azlığı var bide bu ay başka bir eve taşındım tabi bu kadar işin içinde çok fazla çalışmada yapamadık bebek için.. ama yinede insanın içinde hep bişeyler oluyo ya varsa diye.. 1.5 yıldır hep aynı soruyla yaşıyorum hayatımı hep ona göre hareket ediyorum hep aynı soru ''YA VARSA??'' =((( yorulduuummmm!!!!!!

teşekkürler tatlım benim tecrübeme göre gerçekten herşey bahane tabiki ğeşinden koşacaksın ama inanın bunlar bir mucize Rabbimin mucizesi ve bu mucizenin değerini en iyi biz anlıyoruz gebe kalamayanlar.bayramdan sonra annemdeydim reglim bittiği gün geldim 2 gün sonra tek bir ilişki yani 1.günden hesaplarsak 8. günde ne ilaç ne bişey hemde enn olmaması gereken bir zamanda oldu işte çok istiyordum deliler gibi gece gündüz aklımdan çıkmıyordu.zamanlaması sorun demiyceğim var Rabbimin bi bildiği.hepicinizde inşallah hamiş kalırsınız Rabbim Yaratma kudretiyle canlarınızda bir can var eder İNŞALLAHHH

teşekkürler tatlım benim tecrübeme göre gerçekten herşey bahane tabiki ğeşinden koşacaksın ama inanın bunlar bir mucize Rabbimin mucizesi ve bu mucizenin değerini en iyi biz anlıyoruz gebe kalamayanlar.bayramdan sonra annemdeydim reglim bittiği gün geldim 2 gün sonra tek bir ilişki yani 1.günden hesaplarsak 8. günde ne ilaç ne bişey hemde enn olmaması gereken bir zamanda oldu işte çok istiyordum deliler gibi gece gündüz aklımdan çıkmıyordu.zamanlaması sorun demiyceğim var Rabbimin bi bildiği.hepicinizde inşallah hamiş kalırsınız Rabbim Yaratma kudretiyle canlarınızda bir can var eder İNŞALLAHHH

amiinn canıım inşallaahhh.. ama sanırım annesinide babasınıda hastane köşelerinde bekletmeden tedavisiz gelmeyecek benimki :)

benimde 26 sında regl olmam gerekiyodu ama olmadım... sinirlerim gerilmeye başladı şimdiden ümidim yok :KK43:( benim eşimde hareket azlığı var bide bu ay başka bir eve taşındım tabi bu kadar işin içinde çok fazla çalışmada yapamadık bebek için.. ama yinede insanın içinde hep bişeyler oluyo ya varsa diye.. 1.5 yıldır hep aynı soruyla yaşıyorum hayatımı hep ona göre hareket ediyorum hep aynı soru ''YA VARSA??'' =((( yorulduuummmm!!!!!!
bu beynimizin bize yaptığı oyunlar bitmez zaten bişeye odaklanıyor ve nefis aşkla şevkle onu istiyoru bu insanın doğasında var olmayanı isteme ve bunda ısrar etme ki bu çok büyük bir nimet olunca tabiki istemenin kuvveti artıyor.kafandan at demiyeceğim kendi şahsıma bunu nası başarıyolar bilmiyorum.irade meselesi herhalde ama bunun için kendin çok ama çok dua et ısrarla ağlayarak gerekirse çünkü Allah bunu istiyor verenin "O" olduğunu iyice idrak etmemizi istiyor duanın yapamaycağı asla ama asla bişey yok he bekledik olmadı mesela hiç çocuğu olmayan nice islamı tam yaşayanlar var olmadı neden olmadı 3 çeşit dua vardır birini yaradan hemen verir dilersin hemen olur.biri imtanalar koyar duanın önüne ama yine ulaşırsın isteğine.diğeri ise o ne hayırlıdır ama idrak etmiyoruz dua edersin ama Rabbim sana dilediğinin hayırsız olacağını bildiği için onu sana dünyada vermektense ahirette kat kat fazlasını verir.KABUL OLMAYAN DUA YOKTUR.o yüzden sabret kardeşim çokda dua et...

GYaman günaydın canım bekliyorum sonucunu....

:KK9:........... heyecanla bekliyorum.... ne olursun sevindir bizi....

Son düzenleme:
bu arada bugün doktora gittim başkasına iyi bir doktor ,sanırım bu sefer iyi doktora denk geldim.dediki metformin kullanmadınmı hiç olmazki dedi glucophage 850 ondan yazdı akşamları 1 adet kullanacaksın dedi.prolaktinim yüksek dedim sakın mr çektirme gerek yok dedi 24 e dostinex yazdı
bide dediki istersen önce rahim filmi çektirelim sonra tedavi yada tedaviye başlayalım 2 ay deneyelim olmazsa film dedi.ama 2 ay geçmeden rahim filmi çektiremeyiz dedi bende karar veremedin
tedaviyemi başlasam yoksa rahim filmi ve 1 ay dinlensem mi.dinlenirken glucophane devam edebilirmiyim onuda bilmiyorum gerçi.

BİÇİM ben hala tablo ekleme nasıl oluyor yapamıyorum..
canım metformini her adet siklusunun her döneminde kullanabilirsin... sadece narkoz yapılacaksa ameliyat falan olacaksan doktor bilgissinde ilaç kullanılır bunun dışında sürekli içebilirsin hadi sana da yarasın da 4. hamile de sen ol metformin için sen ve biricik.... :))
tablomun topic için linkini bana Ronya buldu verdi ben yapamamıştım... Ronyayı çok yorduk gerçi ama ona sorabilirsin canım....
biçimin bir dileği vardı yılbaşına kadar hepimiz hamile haberini verelim dedi ayyyyy hadi inşalllah firesiz hepimiz hamile kalırız inşallahhhhhh....
amin.... olacak o dilek.... 2012 li sayfalarda hamile haberlerimizi konuşacağız artık....

karaböcüq canım tebrik ediyorum.. :KK9::KK9::KK9: sağlıkla kucağına da al inşallah.. :KK54:

iyi akşamlar hepinize.. ben yana yakıla cmtesi için menü düşünüyorum.. yemeğe gelmiyor arkadaşlar, eşimin bir arkadaşı askere gidecek ona veda gecesi gibi yapalım dedik.. çiğ köfte filan yapacaklar.. bende dedim zeytinyağlı filan yapayım.. içecekler bi de.. offf ama aklıma hiçbirşey gelmiyor.. :KK50:

patates kızart mutlaka...her şeyin yanına çok yakışır... bol patates kızart canım, barbunya pazardan al bol bol barbunya yaparsın her zaman yenir... bulamazsan kuru barbundan yaparsın... bir de salata yap başka zeytinyağlıya gerek yok.... az da pilav olabilir tabaklara süs gibi koyarsın.... ayyy acıktım:) afiyet olsun....çiğ köfteye de bayılırım zaten.... yanına da kola oh :)) bir de o ince lavaşlar oluyorya hani ayyy onlardan da al Bimde satılıyor.... hiç ekmeğe gerek olmaz o zaman onları ısıtırsın tavada süper olur salata da marul yaprakları olsun.... ayyyyy nasıl acıktım :)) biraz daha yazarsam davet ettireceğim kendimi :))

Son düzenleme:
canım yarın sabah zaten çok erken kalkıcam dokuzda lazerde olmam lazım o yüzden teyzemin kızındayım yedibuçuk gibi beni eve bırakıcak eniştem ben sabah erkenden yaparım testi ve sekize doğru evden nete girer yazarım çok umutlanmayalım ya ben pek ihtimal vermiyorum ama öyle olursada burda kocamannn harflerle hamileyim diye yazarım valla çok hevesim var :KK1::KK1:
canım ilgin için çok saol Rabbim gönlüne göre versinn şöle minnacık bir bebekçik :KK16::KK16:

8 e doğru yazarım dedin diye ben şimdi uyumam beklerim canım :KK9: haydi ver güzel haberi.... :KK52::KK52:

kızlar size bir olay anlatıcam ne kadar inanırsınız bilmiorum ama ben inanddm ve uyguladım..bi yerde okumustum bi sitede birisi yazmıski hamile olan biri size toka küpe künye vs gibi bişey alr verir ve verrken inş sende hamile kalrsın derse ve siz hamile kalana kadar onun size aldıgı seyi takmaya dewam ederseniz cok kısa sürede hamile kalcaksnız yazıodu ben bunu okudum bianda inandım yan komsum hamileydi öle cok pahalı bişey demedim küçük saç tokalarından aldırdım pembee ve dua etti benm için ben onu kafamdan hiç çıkarmadm halada kafamda ve şuanda hamileyim bunu yapalı 2 ay olmştu ve aht etmiştim egerki hamile kalrsam bunu kızlarla paylaşacagm demiştim.işte böle ben inandm yaptm ve hamileyim inş sizlerde en kısa zamanda hamiş kalırsınız

canım bir şekilde olacağına inanmak önemli yani başka şekilde inansaydın yine olurdu....
inşallah pazartesiye değerin 1408 falan olması gerekli yani kese de görülür bir aksilik olmazsa...değer her gün 2 ye katlanıyor.... ondan pazartesi çağırdı herhalde seni kan için ertesi gün de kesene bakar canım...:KK9: avatarını da değiştirsen artık :))

Son düzenleme:
gyaman canım sen metformini sürekli içiyorsun de mi? bırakma onu kilo verdirmese de yumurtlamaya faydası var bırakma sakın.....
hadi canım bak yollarını gözlüyorum burada...

canım neden yazamadın bunca zaman ya neyse ben çıkıyorum şimdi sonra yazarsın herhalde...
öptüm canım.....:KK9:

Son düzenleme:
gyaman canım sen metformini sürekli içiyorsun de mi? bırakma onu kilo verdirmese de yumurtlamaya faydası var bırakma sakın.....
hadi canım bak yollarını gözlüyorum burada...

canım neden yazamadın bunca zaman ya neyse ben çıkıyorum şimdi sonra yazarsın herhalde...
öptüm canım.....:KK9:

canımm günaydın
gece hiç uyuyamadım heyecandan sabah dörttü uykuya dalabildim yaptım hiçbir şey çıkmadı sabah yedide ateşimde aynı 36,6 dünkü gibi bilmiyorum sanırım birşey yok yada çıkmadı
bırakmıycam canım metformini hamiş kalana kadar zaten ilk önceliğim yumurtlama
güzel haberler veremedim canım sıkkın zaten şimdi gidiyorum lazere :KK43:

X